|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:32:06   
KaOs
Pozdravljene user posted image !!!!

user posted image No, kot vam že sama tema napoveduje, vas sprašujem po vašem mnenju oz. izkušnjah?user posted image

user posted image Predvidevam, da Vas(nas user posted image ) je še kar nekaj, ki še nismo pobvedale, zato Vas bolj izkušene prosimo za kakšen nasvet!user posted image

Hvala!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:33:22   
Anonimen
Rekla, da sem noseca.

(odgovor članu KaOs)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:34:40   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Rekla, da sem noseca.



jaz tud user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:35:29   
Netopirčy81
No, mi2 sva našim povedala prejšnjo nedeljo. Vsi so bili zbrani, potem pa sem povedala, da je nama Miklavž prinesel posebno darilo. Potem je moj dragi dal naši mamici UZ slikici in njej seveda ni bilo nič jasno. Je mislila, da so slikice od najine 1. hčerkice. In potem sva povedala pač, da bomo julija 4je. Sledile so čestitke in seveda smo tudi nazdravili. Mami je bila presrečna prav tako vsi ostali.
Drgač je pa on svojim povedal že prej (sem zvedla tisto nedeljo) - je bil tako vesel, da ni mogel čakati user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu KaOs)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:35:52   
mani2
Jaz sem za 1.user posted image  povedala tako da sem jim pokazala sliko od UZ. V drugo pa sem preprosto povedala da spet pričakujem. Saj z 2user posted image  so že tako in tako vsi spraševali kdaj bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:36:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: april09

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Rekla, da sem noseca.



jaz tud user posted image  


Eni pac nimamo domisljije user posted image .

No, meni se to ze itak zdi taka novica, da mi je vsakrsno krancljanje okrog popolnoma nepotrebno.

(odgovor članu april09)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:43:10   
Marogica
Jaz sem bila tako vesela, da sploh nisem razmišljala KAKO povedati, temveč časovno KDAJ? In sem vzela telefon v roke, in poklicala samo najbližje(sorodnike in par prijateljev) in to TAKOJ. Brez pocukranih razmišljanj, kakšno presenečenje jim bom pripravila z večerjo in podobnimi sranji. Presenečenje je bilo tako ali tako....Vse ostalo pa je bilo samo najino.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:52:44   
trezika
Ko sem naredila test in je bil ta +, sem dragega zvečer peljala na večerjo in mu kupila posebno darilo: male copatkeuser posted image  seveda je takoj pogruntal v čem je fora...je bil fuuuuuuuuul vesel...potem sva pa čez en teden pripravla piknik za moje in njegove najbližje, na katerem je vsem pokazal te copatkeuser posted image user posted image  Pol pa so skor vsi v jok padli: bodoči babici, bodoča prababica...od sreče sevedauser posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:57:18   
bjondi
MI bomo pa jutri povedali po treh mesecih-ma mal je blo rizićno pa smo počakal tako kot pri prvi user posted image .
In ker se mal ukvarjam s fotografijo in ker imamo mašine za tiskat mi je kolega oblikoval fotko iz
pluskom na clear blu tesu in napisal pridem junija...no vsakemu posebej od bližnjih pa bom napisala
neko posvetilo...to mi je še najboljš varjanta v 2.user posted image ,ker da kličem vse nakp mi je mim.Pa še mislil bodo  
da so dobil novoletno voščilnico-no vsebina bo mal drgačnauser posted image ...


V 1.user posted image pa smo povedali na družinskem dogodku...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 19:59:39   
Netopirčy81
Ja kokr za kerga. Naša mami bo v 1,5 letu že 3. babica... pa sem zato hotla mal vidt reakcijo. Sej bi bla itak vesela kakorkoli bi povedala. Sam če bi rekla samo "Noseča sem" - ma men se zdi tko...kpa vem...kokr da je to neki čist navadnega, vsakdanjega.
Ker smo že več ali manj vsi na svojem (po različnih koncih SLO), smo bili takrat glih vkup, pa je bla to priložnost, da vsem poveva osebno.
Sicer pa, vsak ima svoj način. Jest mam recimo rada, da mal kšno stvar olepšam in to je to. Taki smouser posted image

< Sporočilo je popravil Netopirčy81 -- 15.12.2008 20:01:50 >


_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 20:11:53   
biba14
mi2 bova povedala za božičkauser posted image user posted image ...ker bo to prvi vnukec,bo najverjetneje veselo user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 20:42:21   
tjašun
Če prav je moja izkušnja že stara, pa vseeno. Moja user posted image je bila prva iz moje in njegove družine. Vsi so naju že spraševali kako in kdaj, pa je debata nanesela kako veseli bodo vsi. Moja mama pa prijavi, da bo pila vino kar iz kozarca za kumariceuser posted image . No ker sem bila že noseča, sem vedela kako povedati. S flašo vina pod pazduho in kozarcem od kumaric v roki, sva prikorakala k meni domov. Starša sta sedela na kavču(še dobro), ko sem mami položila kozarec na mizico in zraven flaško in jo vprašala, če bo izpolnila obljubouser posted image . Ne bom opisovala reakcije, ampak bilo je zelo veselo.  Kakšna pa je bila reakcija moje sestre, pa kdaj drugič....

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 21:00:25   
glen
V 1.user posted image sva na začetku hotela obdržati novico samo zase.
Okoli božiča pa sem bila noseča že 2,5 mes. pa sva lepo na čestitke napisala bla bla bla
                                                                                                                         vam želijo
                                                                                                                          
                                                                                                                          moje ime
                                                                                       
                                                                                                                         ime dragega

                                                                                                                               in

                                                                                                                          velik ?

Več ali manj so vsi zaštekali in so seveda pol sledili tel.klici.

Zdaj v 2.user posted image ,pa sva kr rekla da pričakujeva v drugo.
                                   

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 21:04:42   
glen
Tjašun
user posted image user posted image user posted image
dej zdaj pa povej še reakcijo sestre,nas firbec matra

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 21:16:34   
Čebel@
mojim domačim sva pokazala kar test s +,njegovi mami sva samo rekla  a bi neki povedala pa je takoj vedla,kolegi so uganili ker nisem hotla alkohola,moja svakinja je rabila najdalj časa-skos ko je kej rekla ji je moj odgovarjal-ja teta,ne teta........no pa ji je uštekal in se drla čez balkon svojmu možu da je tetaa ,njemu pa itak nič jasno.........no tko nahitrcouser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
15.12.2008 21:23:41   
zoja10
no tjašun, babe smo firbčki........... povej...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
16.12.2008 10:28:35   
tasa_m
.. ko sem zagledala + sem takoj poklicala mamo in jo vpr. če sedi. Je rekla da ja in sem ji pol povedala, da bo marca babica... Atiju nismo povedali še 2 mesca ampak je sam spogruntal, ker mi je rekel, da stalno ko me vidi, sem bolj okrogla. Njegovim pa sva povedla na nedeljsekm kosilu, nekje pri 2 mesecih nosečnosti in so rekli, da so itak že čakali, kdaj bo kaj..
Pol pa sva nardila piknik za moje in njegove in še enkrat potrdila, da je res.. user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
16.12.2008 10:29:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Tjašun
user posted image user posted image user posted image
dej zdaj pa povej še reakcijo sestre,nas firbec matra


točno... ČAKAMO!!user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
17.12.2008 0:35:38   
bjondi
Ajde Tjašun dejmo povedat do konca...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
17.12.2008 12:53:12   
Anonimen
Midva sva v  1. user posted image  povedala nekje okrog 2,5 mesecev za božič in veselje je bilo velikooooo.
za 2. user posted image  je tamala povedala takoj po user posted image  na testu,
sedaj pa se tudi mi ukvarjamo z vprašanjem kako povedati za 3. user posted image , ponovno za božič, ampak se bojim, da ne bo tako zelo veselooo! 

(odgovor članu bjondi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
17.12.2008 13:31:01   
bjondi
Anonimna,če pa predvidevaš da ne bo tako veselo pa pošljita voščilnice...no v njih ne
bo želja za prihodnje leto ,temveč da imate plusek...


Jaz ravnokar sprejemam telefonske klice od vseh najbljižnih ,ki smo jim poslali plusek po
pošti...ma mi je za v drugo bolj to kot pa vse na kp spet zberat...


Tud midva sva debel pogledala ,ko je svakinja povedala za tretjega...ja kaj čmo mal smo čudn
odreagiral ,če pa je mela enga za drugim in tretjim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
17.12.2008 13:41:34   
lananai
A tkole bo, ko bomo pri nas za tretjega povedali?? (No, sej smo šele za prvega komaj...) Mogoče to res ni navada Slovenčkov, ampak midva bi tudi 3 imela. user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
17.12.2008 15:08:44   
Anonimen
Jaz sem se tudi  spraševala kako bomo predvsem mojim povedati novico o . Sem našla en moj zelo star post (30.10.06) pa ti ga kopiram:

"Njegovi so nama vedno govorili, da je treba otroke imeti mlad, pa da ne bova čakala preveč dolgo, pa da tudi če bi takoj imela dojenčka, da bi bili zelo veseli. Živiva namreč pri njihovih, skoraj 2 uri stran od mojih. Moja mami je vedno rekla, najprej diploma, služba, poroka, potem otroci.
Midva sva se pač odločila po svoje... Ko je uspelo sva bila oba vesela. Malo me je stiskalo pri srcu ko sva hotela špovedat, ker nisem vedela kako bodo odreagirali. Pa še poročila naj bi se naslednje leto, sedaj se bova pa čez 3 mesece še predno pride tretji družinski član.
No, njegovim sva povedala na moj god in na moj god je ravno od mojega tasta mami umrla. In sva odprla vino, ker full dajo poudarka na god in spili požirek, dva. Pol pa da moj na mizo sliko iz UZ in vpraša svojo mamo, če ve kaj je na sliki. Pa reče ledvica? A je kdo kaj boln? Po pogleda pa tast in reče, da je to dojenček in vpraša čigav? Ja, halo najin!! No, tisti dan sta bila bolj zadržana, ne tako kot sem pričakovala. Potem pa takoj naslednji dan, kdaj bova povedala ostalim, ker ne bosta zdržala biti tiho, da bosta stara mama in ata. In me 100 krat dnevno vprašala kaj v zvezi z dojenčkom. In moj tast je rekel, da je pred leti na ta dan izgubil mamo, sedaj pa je na ta dan izvedel, da bo dobil prvega vnuka in ves iz sebe.
No, pri meni doma sva hotela najprej povedat mojim staršem, ampak njiju kje na samem dobit je pa umetnost. In smo imeli v petek zvečer neki hudo fensi večerjo, kar ni v običaju. Pol smo pili vino (no, drugi so ga) in ko so vsi odšli je moj njima dejal, da naj si rezervirata eno soboto frej in pove katero (ker drugače ob sototah dopoldne delata), ker se poročiva. In oba nasmeh na ustnice. In pol reče moji mami, da jo bo marca pa vprašu kako je spat zravn starga očeta. In pol moji mami nasmeh do ušes. In čez vikend sva bila pri meni in sem dobila prepovedi kaj ne smem delat, sam počivat sem mogla, pa vsake pol ure jest. In ko sva v nedeljo odšla, je moja mami že obvestila vso ožjo in širšo sorodstvo, da se bova poročila in da bo stara mama... pa ni bilo nič moraliziranja o kakšni diplomi, službi..."

Sedaj v drugo pa je mož njegova dva starša poklical ven, če se lahko vsedemo zuni in da ima neki za rečt (je bilo poleti). Prej je že zuni naštimal pijačo. Pa ko ju je ven klical, če prideta kmal, je tašča na pol poti že rekla, da al sta ga kaj "posrala" al pa je Jasna noseča. Pa ji reče mož, ja si uganila. Pa se vsedemo, pa mož začne točit. Pa vpraša tašča, za kakšen namen pa pijemo? Pa ji reče, da je že prej ugotovila, sam ji prej ni potegnilo.
Potem je za kakšen teden prišla k nam moja mami (sprava naj bi prišla oba z očetom, pa pol on ni imel časa) in ko pride ji da mož roko in ji čestita ker bo drugič stara mama. Ona se smeje in debatiramo naprej. Pa ji naredim kofe in neki zravn za griskat, pa pol le reče, če bo res Jure dobil bratca/sestrico. No, v glavnem mu ni verjela in je mogla še enkrat vprašat. Mojega očeta je pol pa ona poklicala, pa reče, da more moj mož neki povedat in mu pove, da bo dobil še enega vnuka-vnukinjo. Moj oči pa reče, da je bil že skrajni čas (pa bo razlike malo manj kot 2 leti).

Evo, tako je bilo dvakrat pri nas. Če bo še kdaj v tretje pa dopišem. user posted image

< Sporočilo je popravil =jasna= -- 17.12.2008 15:10:32 >

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
17.12.2008 16:46:12   
_kathy_
Pri meni pa je bilo tako... še preden sem vedela, da sem noseča, mi je blo nekaj dni slabo ... pa sem veliko ležala in ker sta tašča in tast doma v isti stolpnici, samo nekaj štukov višje in ker je tašča pri nama skoraj vsak dan na čveku, pa me je videla ležat, s slabostjo ...je takoj povedala kolegici, kaj mi je. in ona ji je odgovorila: 100 % boš babica. in res čez par dni jst naredim test in pokaže se +, takoj pokličem mojga, mu povem, on je pa ravno bil v avtu z mamo in ni mogel skriti veselja, torej ji je takoj povedal. Tako so njegovi takoj zvedeli. mojim me je pa bilo strah povedat, ker sem študentka in nism vedla, kako bodo sprejeli. in me je blo noro strah. večkrat sma šla k njim na kosilo, vedno sem imela namen povedat, pa nism zbrala poguma. no, ko sem pa bila 2 meseca in pol noseča, sem sestro spraševala, kaj bi naredila, če bi bila jst noseča. sploh ni hotela slišat!! to je povedala mamici in naslednjič, ko sma prišla, me je mami zvlekla v spalnico ter povedala, kaj je sestra rekla :kao da sem ji rekla, da sem noseča. jao lažnivka sem si mislila, zdj si me pa zasrala!!! no in potem sem mamici potrdila, da nimam še M ...itd. in mi je rekla, naj grem na pregled (jst sm ga že 2 mela.haha) ...bila je ful vesela, me je objela ter mi zaželela uspešno pot ter uspešno opravljeno poslanstvo.atiju pa nisem povedla, mu je raje mami, ker je bolj čustven, zaščitniški itd. in baje je jokal.hehe. sestra pa ni verjela, čeprav se je mamici zlagala...no, me je pa potem enkrat vprašala:"Kak teb kr prsi rastejo, men pa ne?" hehe. In potem ji je mami povedala, da je res, da sem noseča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako povedati najbljižnjim?!
17.12.2008 21:32:37   
KaOs
user posted image Drage vse, ki ste se potrudile za odgovor!!!user posted image

user posted image Hvala, da z vsemi nami delite tako vesele trenutke vašega življenja--zagotovo nam bo kaj od zgoraj naštetega prav prišlo!!!!user posted image

No mi planiramo povedat na Staro leto - upam, da se izide, ker še ne veva kakšne plane ima njegova stran familije... Moja dva starša sta tako ali tako vedno doma za Novo leto; user posted image sestra vedno dela(gostinstvo!!!user posted image ) tako, da si moramo še nekaj za njo izmisliti!! user posted image Bratec pa....kam ga bo kaj letos odneslo?! Ni važno samo, da se bo imel lepo!!!user posted image

Kot lahko vidite smo pri "nas" trije otroci in vam povem, da za nič na svetu nebi zamenjala katerega od mojih user posted image "malih"user posted image Tudi sama si odsrca želim tri - bomo vidli, če nam z leti zlaufa!!!

user posted image Hvala še enkrat in pridno pišite še naprej!!!!user posted image




_____________________________

Najlepši dnevi mojega življenja-09.07.09 in 01.01.11!!!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Trajanje prvega poroda
Kajchyy

Koliko časa je trajal vaš prvi porod?

manj kot 4 ure (29%)

od 4 do 6 ur (32%)

7 do 10 ur (21%)

10 do 12 ur (5%)

vče kot 12 ur (13%)


Število vseh glasov: 62

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!