RE: umor (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Rožica I -> RE: umor (15.12.2008 21:03:18)

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Saj nisem taka grozilda.

-------------------
Ne, res nisi, saj vem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].
Jaz pač preberem post, potem pa komentiram, večinoma neodvisno od avatarja in nika.




Kerensa* -> RE: umor (16.12.2008 8:18:26)

V glavnem - ni bila nobena od RR-ovk, a ne?




Anonimen -> RE: umor (16.12.2008 8:37:52)

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Kot da bi rekla, da si je itak sama kriva...

No, komentarji v tem stilu padajo na 24ur.com. Ne moreš verjeti, kako je folk primitiven. Citiram:
locomoto1299 15.12.2008, 12:53   Dons se ženske ne znajo več obnašat, sploh se več ne obnašajo kot ženske, so neka samosvoja,odtujena, karieristična, sebična bitja, ki nočejo imeti otrok, ki hočejo menjati tipe, hodit žurat ven kot najstnice.
Sem mnenja, da smo tipi veliko bolj vezani na dom, kot današnje ženske.
Če jo je pa ubou, je mel najbrž prekleto dober razlog.




To so pripombe umsko zaostlega in primitivnega osebka moškega spola, ki je bil dan na čevelj od ženske, ki je pravočasno spoznala s kom ima opravka, s trogloditom.In ta osebek je popolnoma izenačen z morilcem.Trentno mori žensko v mislih, lahko se pa zgodi, da tudi realno.




Anonimen -> RE: umor (16.12.2008 8:46:21)

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Kot da bi rekla, da si je itak sama kriva...

No, komentarji v tem stilu padajo na 24ur.com. Ne moreš verjeti, kako je folk primitiven. Citiram:
locomoto1299 15.12.2008, 12:53   Dons se ženske ne znajo več obnašat, sploh se več ne obnašajo kot ženske, so neka samosvoja,odtujena, karieristična, sebična bitja, ki nočejo imeti otrok, ki hočejo menjati tipe, hodit žurat ven kot najstnice.
Sem mnenja, da smo tipi veliko bolj vezani na dom, kot današnje ženske.
Če jo je pa ubou, je mel najbrž prekleto dober razlog.




To so pripombe umsko zaostlega in primitivnega osebka moškega spola, ki je bil dan na čevelj od ženske, ki je pravočasno spoznala s kom ima opravka, s trogloditom.In ta osebek je popolnoma izenačen z morilcem.Trentno mori žensko v mislih, lahko se pa zgodi, da tudi realno.


No to je pripomba verjetno najstnika.
In kdo mu je dal take stvari v glavo? Predvidevam da je doma vidu.
Se je za zamislt ja.....od kje tako razmišljanje. Od kje tako poniževanje žensk. Mogoče od doma[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anonimen -> RE: umor (16.12.2008 9:02:11)

To sem pozabila dodati, da ni na njegovem zelniku zraslo, da se je naučil doma.Če je zrasel gor v taki družini kjer je oče poniževal mamo, kot žensko in še kaj huje, res ne more drugače razmišljat, če sploh lahko razmišlja taka oseba.




Mišni -> RE: umor (16.12.2008 9:16:16)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem pomislila, da je bila kakšna od RR-ovk z DIPO-ta.


Ja sem tudi na to pomislila, pa ne vem, kaj je tukaj smešnega. Pa potem, ko so rekli, da se je prijateljica umorjene ravno dan prej obrnila na Vlasto Nüssedorfer, sem na to pomislila še enkrat.

Drugače pa je to res grozljivo. Jaz ženske čisto nič ne obsojam in ne razmišljam v stilu, da je pa mogoče kaj krivde na njej, ker: 1. ne poznamo niti malo vse situacije, in 2. kot je že ena rekla, tudi če imaš privzet negativen vzorec partnerskih odnosov že oz otroštva, nima NIHČE PRAVICE POLOŽIT ROKE NATE.




anitaz -> RE: umor (16.12.2008 9:34:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem pomislila, da je bila kakšna od RR-ovk z DIPO-ta.


Ja sem tudi na to pomislila, pa ne vem, kaj je tukaj smešnega. Pa potem, ko so rekli, da se je prijateljica umorjene ravno dan prej obrnila na Vlasto Nüssedorfer, sem na to pomislila še enkrat.

Drugače pa je to res grozljivo. Jaz ženske čisto nič ne obsojam in ne razmišljam v stilu, da je pa mogoče kaj krivde na njej, ker: 1. ne poznamo niti malo vse situacije, in 2. kot je že ena rekla, tudi če imaš privzet negativen vzorec partnerskih odnosov že oz otroštva, nima NIHČE PRAVICE POLOŽIT ROKE NATE.


Mišni, zelo dobro povedano!!




lunca77 -> RE: umor (16.12.2008 13:30:54)

Mogoče je krivda deljena pri samem odnosu med partemrjema, ne razumem pa kako je sploh mogoče, da je krivda deljena pri fizičnem nasilju kaj šele umoru, razen v samoobrambi, v kar pa tukaj ne verjamem. Nihče nima pravice do nikogar biti nasilen in dokler se bodo iskali izgovori za take ljudi bodo obstajale varne hiše, ki niso tako zelo varne, prepovedi približevanja, ki jih nihče ne upošteva in otroci, ki ostanejo brez staršev in se jim v trenutku spremeni celo življenje. In to je najbolj žalostno. In taki otroci bodo verjetno z nasiljem reševali tudi svoje probleme. A ni tega nasilja že dovolj? Sej samo še to gledamo in vidimo kamorkoli pridemo. Začne pa se že pri komunikaciji - sej sebe vidim kako sem včasih nestrpna, predvsem do tistih, ki jih imam najraje.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]