vse so ze izumili sam.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


eva1 -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 19:50:45)

...patenta da bi dudo v ustah obdrzal se ne!!! Mislim pa taka industrija:)-:)-:)-
ce pa ima katera kaj predlogov kaj narediti, da ne bo duda skoz vn padala , pol je pa :(( pa le z idejami na dan!!!

Eva in Luka




mamsi -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 19:58:15)

Tako mičken itak spi na boku, podloži dudo s pleničko pa bo.;)




mamsi -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 19:59:30)

Če pa misliš v budnem stanju, bo pa treba malo potrpljenja, saj bo prov hmal pogruntal in še preveč cuzal:)-:)-:)-




puncica -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 20:22:03)

:)-:)-:)- Mi smo ji kr medvedka podložl a ni kej posebej učinkval, pa vse mogoče smo ji podstavljal. No še zdej ji jo devamo noter, sam včasih tud sama najde, ma ene 3 nastavljene po postl:)-




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.4.2005 20:48:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nita -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 21:10:27)

Tut moj je že reku, da ji bo mogu dudo prilepit, da ji ne bo skoz ven padala :)- . Najbolj me jezi, ko zaspi z dudo, pol jji pa ven pade in se od tega zbudi :grrr: .

L.P. Anita & Ela




Gina -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 21:17:58)

Saj je boljše, če ima dudo samo za zaspat, ali za pocrkljat. Če se čez dan preveč naveže na dudo, jo hoče tudi ponoči. Potem čim duda pade ven, otrok v jok in mami vstani! Jaz sem to napako pri naši bejbi naredila, pa smo imeli non stop vstajanje par let! Zdaj sem pa našega fanta navadila, da ima dudo samo za včasih, pa res samo za zaspat in podnevi za pocrkljat. Ko se ponoči malo predrami, zaspi sam nazaj.
Ko je otrok star kake 5 mesecev, pa podnevi itak že sam prime dudo in jo nese v usta. Naš jo tudi zjutraj, ko jo zagleda, takoj vzame, pa da še nekaj časa mir in se igra v posteljici.
Res, če se le da je to boljši način za nočno spanje.




babylove -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 21:36:09)

Evo rešitve - pobiralca dud najet:)-!

V razmislek o podstavljanju plenic in ostalega, da duda ne zbeži iz ust: če otrok bruha, blokirana duda ne pade ven in ne sprosti poti za bruhanje - otrok se lahko zaduši.




Anonimen -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 21:45:40)

Uporabite Neostik. Zanesljivo drži. :)-:)-:)-

Se pa v resnici popolnoma strinjam z Gino. No, mi teh problemov nimamo, mali se je navadil spat brez dude.




niki5 -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 22:09:42)

Pri tako majhnem je običajno da mu duda pada iz ust.. meni je pediatrinja rekla, da naš prav presenetljivo dobro sesa dudo, ker običajno ni tako. Še malo počakaj in bo pravi sesalec postal.
No pri nas duda pomaga samo za uspavanje, potem jo pljune ven in ko se ponoči zbudi ga moramo nujno vzei k sebi, na žalost ne pomaga da bi mu samo dudo v usta porinila :( tudi dude niso to kar naj bi bile :)-




eva1 -> vse so ze izumili sam.... (5.4.2005 22:59:23)

Ma mi podlagamo, pa glavco mal okrog obrne, pa pade ven! Sej mi mamo tut dudo sam za skrajne primere, ker ima mali tak sesalni nagon, da bi lahko ves dan na zizi visu, mene bi pa pobral! Ze tako ga dalj casa gor pustim za vlece, pol mi pa skor bradavice odpadejo, ko pa zaspi, pa mu dudo vzamem, sam za uspavat jo ima! Mah, komej cakam, da najde prstka(ceprav baje ni zdravo)!
Pa hvala za odgovore, mormo pa predlagat da tasne dude izumijo, k se bojo nekako v ustih obdrzale!!!
Lp, Eva In luka




Stran: [1]