cirkus (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Nea_teja_ -> cirkus (11.12.2008 19:46:22)

Punce a mogoče katera ve ker cirkus je v ljubljani (rudnik)




Klaudia -> RE: cirkus (11.12.2008 20:46:16)

cirkus knie junior

gartner je pa predčasno spakiral




hmm... -> RE: cirkus (11.12.2008 21:38:08)

Jaz sem bila ko je bil v Mb.




darma -> RE: cirkus (12.12.2008 18:46:29)

Jaz sem bila 11.12.2008 v Ivančni gorici (cirkus Gartner) z otroci. Na žalost se nisem prej pozanimala kdo so sploh to!!! Zdaj pa surfam po netu in izvem da sploh ne smejo nastopati v Avstriji in Nemčiji, ker imajo tam zakon ki prepoveduje cirkuse z živalskimi nastopi. Kajti, roko na srce, to je res mučenje. Sloni so sicer izvedli svojo točko a okoli vratu imajo privezano verigo, ki se mu zažira v kožo!! Da ne govorim o žalostnih očkah brez kakršnekoli iskrice v očeh teh čudovitih živali (enako velja za kamele, ponije, lamo,jaka...ki jo jih pokazali). Te živali se v bistvu lahko gibajo le v cirkuški areni, preostali čas pa so verjeno zaprte v kletkah!! In kako se neki počutijo sloni in kamele v tej naši vlagi in mrazu, privezani...dan za dnem...celo življenje....groza...groza...groza...
No toliko, meni je žal da sem šla. Se mi zdi da so cirkusi z živalmi preživeta zadeva, saj navsezadnje nismo več v srednjem veku. Cirkus je lahko lep tudi z klovni, kakšnimi akrobati, čarovniki...
Torej, kdor se odpravlja v kakršenkoli cirkus naj se najprej malo pozanima o njem, da mu potem ne bo žal ....




hmm... -> RE: cirkus (12.12.2008 20:14:37)

Jaz sem imela zastonj vstopnice, saj jih sama nikoli ne bi kupila ker ne mislim podpirat mučenja živali. Mi je pa žal da sem šla, ker so med predstavo tepli živali če so se za PIKICO MALO zmotile. Sem se parkrat tako zadrla naj nehajo, ker se več nisem mogla zadržati. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




darma -> RE: cirkus (12.12.2008 23:28:53)

Saj, meni se je vse skup čudno zdelo. Zato pa sem danes malo srfala po netu, ker mi ni dalo mira in me je groza, da je kaj takega sploh mogoče...in da sem celo otroke tja peljala...In če pomislim, da niti v živalski vrt nočem hodit, ker tudi tam so živali napol žive od žalosti in monotonosti življenja. Takile cirkusi so pa še 1000x slabši od zoo-jev.




blue sky -> RE: cirkus (12.12.2008 23:30:50)

IZVIRNO SPOROČILO: darma

Jaz sem bila 11.12.2008 v Ivančni gorici (cirkus Gartner) z otroci. Na žalost se nisem prej pozanimala kdo so sploh to!!! Zdaj pa surfam po netu in izvem da sploh ne smejo nastopati v Avstriji in Nemčiji, ker imajo tam zakon ki prepoveduje cirkuse z živalskimi nastopi. Kajti, roko na srce, to je res mučenje. Sloni so sicer izvedli svojo točko a okoli vratu imajo privezano verigo, ki se mu zažira v kožo!! Da ne govorim o žalostnih očkah brez kakršnekoli iskrice v očeh teh čudovitih živali (enako velja za kamele, ponije, lamo,jaka...ki jo jih pokazali). Te živali se v bistvu lahko gibajo le v cirkuški areni, preostali čas pa so verjeno zaprte v kletkah!! In kako se neki počutijo sloni in kamele v tej naši vlagi in mrazu, privezani...dan za dnem...celo življenje....groza...groza...groza...
No toliko, meni je žal da sem šla. Se mi zdi da so cirkusi z živalmi preživeta zadeva, saj navsezadnje nismo več v srednjem veku. Cirkus je lahko lep tudi z klovni, kakšnimi akrobati, čarovniki...
Torej, kdor se odpravlja v kakršenkoli cirkus naj se najprej malo pozanima o njem, da mu potem ne bo žal ....


zato pa jaz ne hodim v cirkus, ker ne podpiram takega mučenja živali [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Stran: [1]