Kopanje - IDEJE? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


niki5 -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:43:38)

Naš 5.5 mesečnik joka ko ga kopamo v čebričku, predvidvam da mu je postal pretesen (komaj ga damo notri, da ne govorim ven), ker prej tega ni počel. Predvidevala sem, da bo čebriček bil za daljši čas, očitno pa ne bo tako. Zdaj se mi pa ne sanja kje ga naj sedaj kopam, naša banja je zaenkrat še prevelika, rada bi pa da bi vsaj samostojno sedel, preden ga dam vanjo?

Kakšne ideje kaj bi lahko naredili.. ne bi pa rada spet po nepotrebnem zapravljala denarja?
Kaj se pri vas najbolje obnese?

Meni je bil čebriček do sedaj najbolj enostaven za uporabo.. kaj pa sedaj :zmeden2:




PIAF -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:46:07)

Mi smo čebriček uporabljali do četrtega meseca, potem pa banjico, v kateri uživa. Mislim, da še bo kar en čas, saj nimamo banje, ampak tuš kabino.
V trgovini se pa dobi tudi takšen"ležalnik", na katerga daš otroka in se lahko kopa v veliki banji. Videla sem v Toysovem katalogu.




Mina1 -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:46:52)

Kaj pa, če se gresta skupaj kopati z otročkom v taveliko banjo, ali pa z atijem, nekateri to prav fino prakticirajo;)

Ker drugače boš morala kupiti tole banjico plastično.

pa-pa Mina1




NinaŠ -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:52:54)

Lahko kupiš "malo večjo tamalo banjico" (pazi nekatere so res majhne), ali fliper ali ležalnik za v tavelko banjo. Mi smo po prenehanju uporabe banjice (sem zgleda kupla najmanjšo kar jih je na trgu - nisem vedela, da so lahko različnih dimenzij) pri slabih 4 mesecih prešaltali v ta velko banjo. Prvi mesec je šel vedno nekdo z Anžetom v banjo, potem pa smo kupli fliper in mislili, da se bo lohk sam kopal, a se zelo ušteli, ker mu ni bilo všeč, da mora pri miru sedeti. Tako, da smo uvedli nazaj kopanje v dvoje, ker je najbolj praktično , ni bolečin v križu in najlaže ga lovimo ko izvaja akrobacije v banji.

LP




Jančika_ -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:53:08)

Večji čebriček, recimo Shantala (14€). Naš 8-mesečnik ima še vedno dovolj prostora.




Anonimen -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:54:07)

Ma ja, ta malo banjico kupi, kakšno čim bolj poceni, saj niso drage. Tibor se je še pri 8 mesecih v njej kopal, tako da jo boste še kar nekaj časa lahko uporabljali. Pa poleti za na kakšen balkon za zabavo tudi prav pride. Mi smo še lani eno staro od sestrinih otrok za Tiborja na vikendu na terasi uporabili. To je imel dela. V čebriček daj pa kamenje, pa zemljo čez in kakšno rožo notri posadi...




kofetek2010 -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:54:49)

kupiš lahko malo večjo košaro za perilo in je ;)




Anonimen -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:56:27)

Pri devetih mesecih je bil še v tamali banjici, sem šla na slike gledat. Pa je bil velik fant.




Anonimen -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 21:58:41)

Jaz sem en čas uporabljala tak stolček, ki ima take seske, ki se prisesajo na dno bane in potem otrok not sedi. Stolček se obrača za 180, na njem so pa igrala, da se zabava....
Čeprav tudi ni bil ravno dolgo aktualen :zmeden:
Kupila pa sem ga v Toysu za men se zdi 25 evrov ...
Drugače pa ga sedaj kopam v banjici ali pa včasih v veliki bani,pa dam na dno brisačo, da ne drsi...glavno pa je da so račke zraven, pa gre...:)




TaRe* -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:07:34)

Imamo fliperja:bravo::bravo:zaenkrat še aktualno,čeprav se mi zdi,da dolgo ne bo več,ker jo komaj ven zvlečem,ker je velika babnca.:zmeden2:




Pikabu -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:09:52)

Pri nas prakticiramo, da se nekdo kopa skupaj z njo, da pa lahko potem še sama malo uživa, smo pa najprej uporabljali kar fredov obroč, zdaj pa fliperja in Ema zelo, zelo uživa. :racka:




niki5 -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:16:51)

Ja mi imamo veliko banjo, kar pomeni velikoooo vode :ups: Tako, da bi res rada še eno varianto imela za zraven, glede na to da se kopamo vsak dan. Čebriček je bil res enostaven, hitro si pripravil za kopanje, malo vode, pa še sam si ga enostavno zrihtal.

Mi je pa hudo ker je res zelo užival v kopanju in čofotal, sedaj revež se pa zahakla v čebričku in je kot ujeta žival :( verjamem da mu ni fino.. pa še poceni ni bil..





niki5 -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:19:15)

Ja Splišni, sem ravno razmišljala kaj naj s čebričkom :)- dobra ideja

a fliper je tisti ''ležalnik'' (ki ima podstavek za roke, noge, glavo) :zmeden:




kaja11 -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:33:13)

Fliper je un "stolček" za v banjo. Sedi notri.... Saj ne vem kako naj ti napišem. Mogoče ima katera kakšno slikco.




TaRe* -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:33:25)

Fliper je stolček.
Pogledaš lahko v naš album.:bravo:




niki5 -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:35:11)

ki ima ograjico? samo mora znai verjetno že samostojno sedeti?

evo, tare grem pogledat, da ne bom neumnosti pisala :ups:




piščanc -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:40:39)

Mi smo za vmesni korak med banjico in bano kupili kar večji čeber za perilo, ovalne oblike, da je lahko lepo sedela naslonjeno. lepo gre v banjo, dovolj je velik... potem pa smo ga uporabljali naprej za perilo. Pa še cena je ugodna.




Tajča & Jaka -> Kopanje - IDEJE? (4.4.2005 22:41:41)

Kje pa se kupi tale Shantala čebriček?




puncica -> Kopanje - IDEJE? (5.4.2005 9:22:44)

Po moje si boste mogl kako banco umislit, sej jih tud rabljene prodajajo, pač kupite rabljeno. Mi jo že skoz kopamo v banici, ker so mi čebrički čudni, pa tud moj je rekel da se naša ne bo kopala v vedru:)- Skratka sej ni tako hudo, čist fajn se da v banci kopat. :bravo::bravo::bravo:




Stran: [1]