|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 13:52:48   
lin
Jaz nevem več kaj naj naredim!?:zmeden:
Ko je naša Lin spoznala kako je lepo in zabavno pluvati pljuva non stop,kr tako ,da negovorimo ko dobi hrano,takrat je to še bolj zanimivo
No problem je v tem da že enih 10 dni je manj kot prej pa še to ko je vse pljuva in to naširoko odpre usta malo drži v ustih in pol pljune da se razleti hrana povsod:zmeden:.Kdaj bo to minilo????????:zmeden::((
Sem rekla da ko gremo ven bom mogla še zame za preoblečt jemat ne samo za njo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 14:31:06   
taj2004
Malo bi jo morala okregat , da zasteka da dela narobe.. Sam nam mamicam je to prve dni zelo smesno in otrok misli da z takim dejanjem zabava svojo okolico.

Probaj jaz Tajkota kar okregam ce vidim da kaj pali. Pa me samo gleda kot cukec, sam se mi zdi da malo zaleze.:)-

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 14:33:33   
lin
Meni se pa Lin smeje ko jo okregam pa probam bit oštra:zmeden:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 14:34:47   
taj2004
Ce pa si smesna :)-:)-:)-

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 14:36:42   
lin
Taj 2004:(:(:(:(:zmeden::zmeden::grrr::grrr::grrr::)-:)-:):););)

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
4.4.2005 15:14:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 15:23:17   
Anonimen
Ma naj se nauči ornk pljunit, mogoče ji bo pa še kdaj prav prišlo!

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 15:45:30   
lin
Ja sej v tem je problem, ker je smešna in se velikokrat nemoreš zadržat tudi če si kao jezen se pol začeš smejat:zmeden:,danes za kosilo je pojedla mogoče dve žlici krompirja(s tem da jih je v ustih mela 20)no to pa ni več smešno:zmeden::((

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
4.4.2005 15:46:23   
lin
Aja špaše to skori nebi rabli več slinčkov,no razen ko jemo pa smo jih spet začeli redno prkticirat zaradi pljuvanja,ma pljune ko velkia:)-:);)

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
5.4.2005 21:25:40   
Pika?
Joj a tolko časa traja to pljuvanje... naša 7,5 mesečnica pljuva že cel mesec, včasih neha če ji rečeš NE. Se mi pa vedno bolj dozdeva da pljuva, če ni prav posebej lačna ali pa če ji hrana ni ne vem kako všeč.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mi pa samo pluvamo.......!!!!!??????????????
5.4.2005 22:09:20   
lin
Pika
Me nevem mi imao 9 mes pa to delamo komi deset dni?Tako da lahko da nebo tako dolgo trajalo

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?