|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: napake!?
10.12.2008 17:06:24   
AnciM
Najboljši nasvet, ki sem ga dobila je bil: "Mama najbolje ve!" Po tem sem postala kar bolj samozavestna v svoje delo in tako tudi user posted image bolje slišala, kaj mi želi povedat. Vsak user posted image je poglavje zase in glede na to, da je mama z njim 24 ur na dan, ga ona najbolje pozna in sama najbolje ve kaj velja zanj in kaj ne.

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: napake!?
10.12.2008 17:48:51   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Najboljši nasvet, ki sem ga dobila je bil: "Mama najbolje ve!" Po tem sem postala kar bolj samozavestna v svoje delo in tako tudi user posted image bolje slišala, kaj mi želi povedat. Vsak user posted image je poglavje zase in glede na to, da je mama z njim 24 ur na dan, ga ona najbolje pozna in sama najbolje ve kaj velja zanj in kaj ne.


se strinjam


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: napake!?
10.12.2008 18:56:54   
poli*
Zgornja trditev je najbolj pravilna in resnična!

Aja, še ena napaka user posted image . No, ponavadi pravijo, da mora biti temperatura sobe čez dan 22°C, ponoči pa 18°C. Ma vam iz lastnih izkušenj povem, da je meni mraz pri 18, kaj šele mojemu user posted image . Zato smo imeli tudi težave s spanjem ponoči, ker enostavno ni mogla spati... in potem smo ugotovili, da je piki mraz (kljub temu, da je bila dovolj oblečena). Isto je s tistim pravilom, da naj ima en rokav več kot odrasla oseba.... morate le samereguliratiglede na user posted image  potrebe in opazovat, ker neka "pravila" ne držijo vedno.

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: napake!?
10.12.2008 19:01:36   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: babyboooom

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Joj sprosti se. Že to da te skrbi pomeni da boš dobra mama.user posted image  Jaz sem bila ista, v P male še prijeti nisem upala.user posted image  Ko sem jo prvič sama previjala v P, sem to delala 1 h in zraven švicala kot vol od živcev.user posted image
Če te je strah glede dihanja si kupi Angel Care, jaz ga imam in mi ni škoda denarja. Za bok...naj bi menjal ja, samo naša je kmalu spala na hrbtu.user posted image  Ni neke skrivnosti kaj moraš delati...itak je logično da jo boš nežno odlagala na previjalno oz v posteljo, handling je fin, pa da jo boš čuvala kot zakladek. Ti samo skrbi da je sita, previta in lubljena bebica.user posted image

Aja hojice jaz tudi ne priporočam, pa naj se ti ne mudi z GH.user posted image  Ne primerjaj svojega otroka z drugimi...vsak dela kot sam misli da je najbolje.



Tudi to je resuser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




ime
SINEJA



Aljaž (45%)

Blaž (31%)

Tjaž (24%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!