peg perego (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> peg perego (4.4.2005 10:19:09)

Imam voziček peg perego in nisem nič kaj zadovoljna.

kako bom malega zaščitila pred soncem, se mogoče da kupiti tudi dežnik???? Ker ko bo v sedečem položaju bo sonce sijalo direktno vanj, kljub strehici, ne morem pa vozička za sabo vlečt(upam da veste kaj mislim). S čim jih ve zaščitite??




Elena B -> peg perego (4.4.2005 10:38:41)

Lahko kupiš dežnik ali nastavljivo strehico, ki jo premikaš po potrebi. Jaz sem voziček kupila v Italiji in dobila vse pripomočke zraven. Srečno!




sarči -> peg perego (4.4.2005 11:06:15)

kaj zamenjamo in ti dam od hauck-a *MINI STAR*k je meni šutast,edino za makedam je uredi!




N&N&D -> peg perego (4.4.2005 11:17:10)

V soboto sem kupila marelo za PP v Baby centru. Imajo jih v skoraj vseh barvah vozičkov. Cena je bila okrog 5.900 SIT.




corfu -> peg perego (4.4.2005 11:20:24)

N&N&D hvala za informacijo, sm že obupala da dežnika za ta voziček ni.


izkoristite dan!!!:sloncek:




frutka_ -> peg perego (4.4.2005 15:51:30)

Mislim, da se za vsak PP voziček dobi original marela zraven. P

ojdi v BC ali pa kontaktiraj njihovega zakonitega zastopnika pa pošlji email. Gotovo boste našli rešitev.

Jaz imam PP voziček in zaradi tega, ker sonce sije vanj ko otrok v njem sedi, voziček ni slab!

Tule le link in morda ti bodo znali pomagati: http://www.mami.si/




ronja5 -> peg perego (4.4.2005 16:20:59)

Tudi mi smo kupili marelo prejšnji teden, tako da nas sonček ne jezi več:bravo:




corfu -> peg perego (4.4.2005 19:33:02)

Hvala za pomoč in odgovore!!!




Anja167 -> peg perego (4.4.2005 19:59:32)

Ne razumem, zakaj bo sonce v sedečem položaju sijalo direktno v otroka kljub strehici. Jaz dam našemu strehico čisto naprej (imamo Primo Giro; a imate vi drug model?). On še vidi ven, vendar ima precej sence in včasih niti ne rabim dodatno namontirat marele. Smo pa hoteli mi kupiti še ta ravno strehico prav za na sonce, pa nam je sploh niso hoteli prodati, češ da je brez veze, da marela pobere vse sonce, kar se ga da. Tako da kar v nakup. LP.




Stran: [1]