SPET KAKANJE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Ani 2 -> SPET KAKANJE (3.4.2005 22:34:11)

Pozdravljeni!

Ja, tudi mi imamo probleme z kakanjem,naš mali Maj ni kakal že 5dni,star bo kmalu 2meseca in ga dojim,vendar mu občasno dajem dodatek Novolac1.Odkar mu to dajem se mu je vse pobrkalo.Danes sem mu dala sladkane kamilice pa nič :((,tako se mi smili.
Kaj lahko še probam?Mogoče enako kot pri nedojenih?

Ani




total -> SPET KAKANJE (3.4.2005 22:35:42)

Mogoče zamenjat mleko:zmeden:




Anonimen -> SPET KAKANJE (3.4.2005 22:39:13)

Ja, kar poglej pod spodnjo temo za nedojene. Vse enako lahko poskusiš tudi pri svojem :duda:.

Bogi tile naši otročki.:(:(:(:(




Anonimen -> SPET KAKANJE (3.4.2005 22:49:46)

Zamenjaj adaptirano mleko (glej spodnjo temo)!




Pinja -> SPET KAKANJE (3.4.2005 23:07:39)

Hojla,

naša Taja ni kakala 9 dni, pa sem šla k zdravniku. Ta mi je povedal, da je vse ok, dokler ima otrok vetrove in mehak trebušček. Šele v primeru trdega trebuščka je treba takoj na kontrolo, drugače pa ni nič hujšega, če so pleničke mokre od lulanja. Pač več zadrži v sebi, porabi za rast.

Smo pa kakali na 12-14 dni, sem si mogla na koledar zapisovat, od ceplenja naprej, pa kaka spet vsak dan, včasih tudi 2x. Nam pa niso pomagale ne kamilice, ne draženje z termometrom.

P.S. prej je ni nič zvijal, zdej pa, kot da bi imela spet krče :zmeden2:




puncica -> SPET KAKANJE (4.4.2005 9:45:42)

Po moje če ga dojiš poleg dodatka ni nič narobe, problem je če je zaprt. A težko kaka. Počaki še kakšen dan dva pa boš vidla, drugače pa svečke pridejo upoštev. No jaz bi še počakala, naša ni kakala tud 10 dni, pa sem ji poleg dodatka dajala novolac ampak problem je bil ker ko je kakala je ful jokala, je bil kakec čist trd:zmeden2:




Ani 2 -> SPET KAKANJE (4.4.2005 21:28:58)

Ojla!

No hvala bogu je danes šel na blato in bilo je prave barve-zlato rumene.Moram pa povedt,da je to ratalo z sladkanimi kamilicami in s palčko za uhice in kremico-sem pač probala ker sem prebrala da tako delate,nam je pomagalo.

Lepo se imejte in čim manj takšnih problemčkov-z kakanjem seveda :)-.

Ani




Stran: [1]