Glasbeni vrtiljak (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Titty -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 18:51:33)

Kake glasbene vrtiljake imate, predvsem pa kakega priporočate?
Rada bi kupila enega takega, da mi ga ni treba na roke štelat,pa da opravi delo namesto mene (beri: da zamoti malega brez moje pomoči)???

Hvala za odgovore :zmeden2:




kaja11 -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 18:54:48)

fisher price... uni leteči medvedki, muzika, oblački na stropu, daljinec. :bravo::bravo::bravo:




mata -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 19:05:21)

tomy - ima medlo lučko in tri različne uspavanke, sam se ugasne po desetih minutah - al nekaj takega - jaz že prej zaspim, pa eni luštni metulji dol visijo.




corfu -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 19:19:43)

Kot Kaja11. So super!




Anonimen -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 19:55:36)

Kaja11, ta ima daljinca, ne? Da se samo pritihotapiš do vrat, stisneš in spičiš, da te ne vidi ali sliši, ne?:)-:)-:)-:)-:)-
Ja, tega bi rada tudi jaz kupila, a ga zadnjič v BC niso več imeli. Čakam na novo pošiljko, v skrajnem primeru ga bom kupila na spletni strani Sonček, ker ga imajo na zalogi. Mislim, da stane okoli 12.000 SIT. A če ve pravite, da se splača, ga bom kupila. Kdaj ste ga začele uporabljati? Ker sedaj je naš :duda: v postelji le zvečer in še takrat, ko ga noter položim, v trenutku zaspi, tako da tega zaenkrat ne rabim. Verjetno za kasneje, ko nočejo zvečer zaspati, ne?




babylove -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 20:01:14)

To bi se tudi jaz mogla vprašat, preden sem ga kupila...

Priporočam vse, kar moj nima:
- žive barve, ne kakšnih nežnih pastelnih
- različne zverinice naj gor visijo, ne vse enake
- naj bodo zanimive od spodaj navzgor, ne pa od strani, ker bo dete pod njimi
- preveri glasnost (moj je preglasen, se mi zdi)
- projekcija na strop, pa po možnosti naj se sence gibljejo




Jančika_ -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 20:07:17)

Blacky, ni nujno, da ga boš sploh rabila. Mi ga za zaspat sploh ne. Ampak ker smo ga dobili za darilo in je zelo lep (od Mothercare, ročni:)), imamo namontiranega in ga navijemo, ko je mali v posteljici po obroku, da se pokaka (bohve, iz katerega razloga to najraje počne leže in sam:)).




urši* -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 20:29:33)

js sem ga dobla, tako žabica je , gor ma pa v sredini rožico, okoli pa žabico, medvedka , zajčka in slončka. je od chiccota, rumeno, zelene , roza , modre barve. melodija mi je že mal dolgočasne, ampak glavno da :duda: osrečuje in ga nasmeje!! batarije pa menjamo po hitrem postopku, tak, da sva zdaj kupla kar tiste , ki se polnijo!!;)




kaja11 -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 20:38:16)

Ja daljinca ima. Saj moj tud ne zaspi ob tem, sam zabava pa se:)- Uporabljati smo ga začeli takoj ko smo ga dobili... pri 2m. Pa še lepo na posteljici izgleda. Jaz ga res priporočam;)




Urška* -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 20:42:01)

Ojla!

Tudi jaz priporočam tega od Fisher price:bravo::bravo:

lp:)




Anonimen -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 20:46:36)

fisher price




iva01 -> Glasbeni vrtiljak (3.4.2005 22:05:38)

mi mamo takega od Bibatoys super je ma več programov in muzik, lahk se naštima tud tako da je sam zavrti ko se oglasi otrok sicer ne ob vsakem šumu ampak ko je že bolj glasen pred jokom npr., igra 30 minut potem pa sam vtihne men v tem času mali že ponavadi zaspi, ti ga priporočam ker je ful dober lepe živalce so takigh živih barv pa velik cenejši je od Fisherpricea,
Lani oktobra je bila cena zanj 9.ooo sit v pikapolonci




Stran: [1]