Miška, ki se navije (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


A.N.J.A. -> Miška, ki se navije (6.12.2008 11:19:31)

No, zdaj imam pa še jaz težavo.. Moj mlajši sin si je zaželel miš. ki se navije in gre potem sama naprej... Tako kot so v kakšnih risankah... Navita miš? No, a je kdo kje kaj takega videl??? Ne vem niti, kaj bi dala za v iskalnik... Če dam navita miš mi itak samo Nodija ven meče :)
Hvala za pomoč Dedku Mrazu, pomočniki :)
Lp




urška -> RE: Miška, ki se navije (6.12.2008 12:33:03)

take kot je v nodiju nisem nikjer videla. imajo a v mullerju miške za navit. ampak jih prodajajo kot igračke za mačke. 




mišk -> RE: Miška, ki se navije (6.12.2008 15:52:17)

Točno vem kaj misliš. Tudi jaz sem mela kot otrok tako miško, sivo, kosmato, za navit![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Žal pa ne vem, kje bi se jo dandanes lahko kupilo. Jst bi kar poklicala v vse trgovine z igračami.




Klaudia -> RE: Miška, ki se navije (6.12.2008 19:08:00)

Zagotovo jih imajo v trgovinah za živali, kot igračo za mačke. npr. Tukano, mr.Pet




Kranjcanka -> RE: Miška, ki se navije (7.12.2008 17:56:04)

haha, ima pa zanimive ideje.. tocno vem, kaksno misko isces.. ja, tudi mi ledamo nodija. kupila sem jo kaksne 3 leta nazaj v direndaju, tam kjer imajo polno "krame"-rubikove kocke, pistolce, zogice... pa zelo vrjetno tudi v trgovinah za male zivali. pa kaksni veliki spari/merkatorji imajo velikokrat take drobnarije..

lp




sonce78 -> RE: Miška, ki se navije (7.12.2008 18:47:47)

Mi smo jo včeraj dobili v Sparovi restavraciji v CP v Lj, ko smo naročili otroški meni (mož je jedek po otroško [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]), je zraven menija pripadala igrača. Pakirana je bila v plastičnem pol-jajčku. 




A.N.J.A. -> RE: Miška, ki se navije (7.12.2008 19:10:04)

Hvala za ideje... Ja on noče take kot je v Nodiju, ampak prov klasično miško za navit :))) Skromen otrok... Sem jo vidla na net zdaj kot igrača za muce stane cca 3,5 EUR .... Mislim, da bo to najcenejše darilo ever :)))
No, saj bo še kakšen dodatek dobil... Ampak je pa skromen. Mi je všeč.




Stran: [1]