RE: Časopisi in revije (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


matejchy -> RE: Časopisi in revije (5.12.2008 11:18:13)

Slovenske novice sm odjavla, vzamema pa vsako jutro na avtobusni postaji Žurnal24, včasih kupim kako revijo Obrazi, Nova...




Blueeyes -> RE: Časopisi in revije (5.12.2008 11:19:19)

dons sem šla čekirat Maxim - totalna bedarija če mene vprašaš-.... škoda denarja




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.12.2008 14:35:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tasa_m -> RE: Časopisi in revije (5.12.2008 14:51:51)

Ponavadi sem kupovala Cosmopolitan ampak mi je začel presedat z reklamami, ki jih je bilo več kot člankov. PA itak so se članki ponavljali, tak da..škoda denarja..

Ko grem G. ali pa kr tako v mesto vzamem Žurnal24 drugače pa vse prečekiram kar preko neta in na 24ur zvečer po TV..




VRTNICA84 -> RE: Časopisi in revije (5.12.2008 18:14:30)

Jaz kopujem revijo Mama & Dojenček, Novo in Story včasih. Pa še katera bi se našla. Cosmo pa mi je zrastel čez glavo, ker se članki ponavljajo in je malo predrag.




tjašun -> RE: Časopisi in revije (5.12.2008 18:48:21)

No , jaz pa sem od vsega začetka naročena na Lady, občasno kupim Novo ali Story (prijeten odklop možganov[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]). Drugače brez Nedela v nedeljo ne gre, moji "zjali" imata naročen Cicido in Ciciban, vsake toliko me obereta za Cicizabavnik ali kakšnega Puja. Moj ponavadi pride prepozno, zato sva delo že pred leti odpovedala.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]