|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   roll-on deodoranti
2.12.2008 11:56:22   
rr.mm.dd
Ali so ti tudi narejeni za različne tipe žensk?
Imate poleti drugega kot pozimi?

Zdaj se mi je že nekajkrat naredilo, da sem po parih minutah izpod tuša se oblekla, namazala, hotela kam it, pa se mi je zdelo, kot, da z vonjem nekaj ne štima...
Sem pa kupila 2 različna za sprobat. Ko ju povoham, mi ne smrdita.

Kaj pa pri parfumih? Zelo pazite na zimske in letne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 12:07:53   
Blueeyes
roll-on uporabljam stalno isti... zaenkrat še nisem zaznala, da bi imel poleti drugačen vonj kot pa pozimi...

parfumov pa zelo malo uporabljam, ker sem bolj alergična na njih... taki z močnim vonjem, ki se vsajk nekaj časa obdržijo na telesu so mi premočni, uni k se pa v 5 minutah razdišijo so mi pa kr neki... tko da sem pa skoz namazana z različnimi losjoni, pa se boha skor kot parfum... pazim pa pri losjonih vonje... npr čez poletje uporabljam sadne, sveže, za zimo pa kakšne zimske, z vonjem po cimetu, ...

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 12:40:41   
peugeot
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

roll-on uporabljam stalno isti... zaenkrat še nisem zaznala, da bi imel poleti drugačen vonj kot pa pozimi...

enakouser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.12.2008 12:40:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 12:47:41   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Deo celo leto enak, parfum različen, med poletjem in zimo.



Jaz tudi......... Bog ne daj rolon, biti mora krema, ta 100% drži cel dan (ja no, verjetno spet odvisno od znamke). Pa da nima tistga aluminum djhguirtzhgjfnvj user posted image  notr

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 13:49:38   
Katey
Mislim, da roll on-i niso narejeni za različne tipe žensk, so pa taki ki so močnejši za ženskah, ki se bolj znojijo, pa taki bolj blagi za 'normalno' znojenje.
Jaz imam roll on skozi vse leto enak, parfum pa glede na letni čas.

< Sporočilo je popravil Katey -- 2.12.2008 13:50:56 >

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 13:52:35   
aprilčica07
Jaz imam roll on skozi vse leto enak, parfum pa glede na letni čas.


podpis.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 14:17:57   
BUŠICA
Pa da nima tistga aluminum djhguirtzhgjfnvj notr


no, povej kateri je brez tega? vsi "naravni" sploh ne dišijo in ne "držijo"... sedaj sem brez...čakam, da najdem pravega.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 14:23:50   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: rr.mm.dd


Zdaj se mi je že nekajkrat naredilo, da sem po parih minutah izpod tuša se oblekla, namazala, hotela kam it, pa se mi je zdelo, kot, da z vonjem nekaj ne štima...




enako! Imam enega oz. SEM IMELA enega samo ne vem točno katerega, po katerem sem se vonjala kako smrdimuser posted image  .  Seveda sem ga zabrisala stran, ampak seveda nimam pojma kateri je bil, tako da hmmm  mogoče kmalu spet user posted image
In enako, tudi meni drugače sploh ni smrdel, ko sem se namazala pa. Mogoče pa je bil pokvarjen?

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 14:48:19   
kaya2007
jaz ga imam v spreju, od vichyja in je itak nevtralnega vonja, tako da ga uporabljam celo leto. sem imela istega tudi v rollonu in se mi je zdelo, da smrdim, ko sem se namazala user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: roll-on deodoranti
2.12.2008 18:33:59   
bumerang
Po enournem prekladanju poličke sem našla takega, ki nima alkohola in aluminijevih spojin, drži pa ves dan, če ravno ne tekam naokoli - Sebamed roll-on sensitive. Vonj prijeten, blag.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: roll-on deodoranti
3.12.2008 7:39:50   
skokica01
Tudi sama sem imela težave, da je moj roll on zatajil v obdobjih, ko sem bila zelo nervozna in mi je adrenalin v službi delal na polno. Zdaj sem končno našla pravega proizvajalca in sem navdušena. Zelo lepo si dišim... :)
Parfum pa ne menjam glede na letni čas, se pa držim tega, da nikoli ne kupim istega vonja. Vedno menjam in kupim tisti parfum, ki je med najnovejšimi na trgu.

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!