stran vožnje otrok (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> stran vožnje otrok (1.4.2005 18:44:42)

Jaz ga imam na sovoznikovi strani.




Anja167 -> stran vožnje otrok (1.4.2005 21:54:09)

Sovoznikovi, da je za voznika več prostora - Peg Peregove lupinice so takooooo dolge...




PIAF -> stran vožnje otrok (2.4.2005 8:40:07)

Kje pa ste prebrale, da je najbolj varno za sovoznikom oz. v sredini? Mi ga imamo za voznikom, ker smo predvidevali, da je tam najvarneje?!




Gina -> stran vožnje otrok (2.4.2005 10:40:09)

Piaf jaz se ne spomnim več točno kje, ali v kakšni otroški reviji ali pa v avto reviji. Definitivno pa vem, kaj se je zgodilo, ko se je eden vame zaletel od zadaj. Moj stol je podrlo v otroški avtostol, v katerem je sedela moja takrat 2-letna hči. In če ne bi jaz imela stola premaknjenega čisto naprej, bi ji zmečkalo nogice.Pa je bila skupna hitrost zaleta 40km/h, nič več! So jo čuvali :angel:. Če si sama v avtu, jo raje ne imej za sabo. Stoli se pri nesrečah pogosto podirajo nazaj, to sem potem izvedela, da ni tako redko.
Zdi pa se mi, da je sredina zato najbolj varna, ker če zaviješ pri nesreči ali levo ali desno, ali če ti s katerekoli strani bočno nekdo trči, ni otrok direktno na udaru. Enako je pri podiranju sprednjih stolov nazaj. No, to je moja teorija. Mogoče pa je še kaj drugega, kar se ne spomnim.




Pupica -> stran vožnje otrok (2.4.2005 12:46:25)

Gina tole je pa kr kruto:(

Me kr zmrazi ob takih zgodbah:(




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]