|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroško kolo
30.11.2008 16:08:55   
urška
koliko veliko mora biti kolo za mojega pet letnika? 14 ali 16 - colsko? itak bo moral imet še pomožna kolesa. u bistvu se mi 14-colski zdijo kar malo majhni. sicer ne vem kolk točno je moj fant velik, je pa med večjimi (saj tako mi pravijo) za svojo starost. nosi konfekcijo 116, da si boste malo lažje predstavljale.

hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroško kolo
30.11.2008 16:48:08   
Janya
pomoje 16 colsko.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroško kolo
30.11.2008 16:55:53   
Mišni
Moj otrok, virtuoz na kolesuuser posted image , je za 5. RD dobil 14-colsko kolo, je pa tudi med večjimi otroci. Ne maram prevelikih koles za otroke, ker enostavno niso varna. Otrok mora kolo obvladat, kolo mora biti čimlažje. Pa s tem se bo učil zdaj brez koleščkov vozit, tako da sploh to nikakor ne sme biti preveliko. Tako da jaz sem definitivno za 14-colskega.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroško kolo
30.11.2008 16:56:42   
urška
hvala, ampak še vseen sem v dilemiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroško kolo
30.11.2008 17:04:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: urška

hvala, ampak še vseen sem v dilemiuser posted image user posted image user posted image


Ma naj ga proba v trgovini. Do tal mora dosežt z nogami in to ne s konicami prstov. Mora se lepo upret, trdno stat na nigah. Pa lahko kolomora biti, ne kakšno Diamondback ali kaj takega. Naj te ne prepriča kakšen prodajalec, ki bo trdil, da mora biti okvir močan, vzdržljiv, ker to je bla bla bla. Še noben 5-leten otrok ni zklomil okvirja. Okvir mora biti čimlaćji, da otrok kolo obvlada.
Tako da, pomembno je, da trdno doseže do tal in da je kolo lahko.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroško kolo
30.11.2008 17:08:35   
urška
no to sem rabla. hvala, mišni.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroško kolo
30.11.2008 17:26:35   
Mišni
Malenkost, Urška. Govorim pa iz lastnih izkušenj. Ker mi smo Diamondback (ali nekaj takega) enkrat kupili, pa še drag je bil, mater. Takrat še nisem imela pojma, kako naj kupujem, kaj je pomembno. To je eno tako teeežko kolo, da je groza. Pa še preveliko, nam je prodajalec tako "svetoval". No, in potem se mi je 3-leten otrok z njim zapeljal po strmih šptengah v klet. Čudno, da se ni ubil. Je bilo pa to 16-colsko kolo. Pazi, pri treh letih!!!! Logično, da niti do tal z nogami ni dosegel! Kkao naj se potem ustavi, ko cvikne ind a avtomatično noge dol?! Saj ne rečem, zdaj če se otrok lepo počasi zraven tebe, ki hodiš, pelje, potem je vseeno. Če pa je korajžen in ti dirka kot norec, potem mora pa kolo obvladat!
No, mi smo  potem šli takoj naslednji dan po 12-colskega, naslednji je bil 14-colski. In to oba lahka. Saj potem z leti dobiš občutek, v čem je fora teh koles.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 30.11.2008 17:27:50 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroško kolo
30.11.2008 17:35:26   
al1*
Vsekakor naj otrok kolo preizkusi v trgovini. Ker se kolesa zelo razlikujejo med seboj. Moj je star 6, je majhen, sedaj ima 116 cm, pa imamo že od lani 20 colskega Schwina, kjer je že od začetka lepo segel na tla z nogicami, med tem ko pri večini 16 colskih niti približno ni mogel. 

_____________________________

lp


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroško kolo
30.11.2008 19:12:18   
urška
vidim, da se o firmah pogovarjate. kaj pa menite o Scirocco? ali pa o Esperii?

ja mišni, tisto vam je pa res glupost prodal.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroško kolo
30.11.2008 19:52:18   
darja72
Moj je star 4,5 in ima 14-colskega. Je pa 118 velik in se mi ne zdi, da bi že potreboval večjega.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroško kolo
30.11.2008 21:23:45   
N _ B
Naša 5-letnica ima 16 colskega Schwinna. Sedaj je velika cca 115 cm in ga ima od 4. leta. Lani se je tudi naučila vozit brez koleščkov. Spomladi dobi 20 colskega, ker se precej vozimo. Bomo videli, če bo ok. Drugače bo pa eno leto še počakal.

< Sporočilo je popravil N & B -- 30.11.2008 21:24:38 >

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroško kolo
30.11.2008 21:25:30   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Vsekakor naj otrok kolo preizkusi v trgovini. Ker se kolesa zelo razlikujejo med seboj. Moj je star 6, je majhen, sedaj ima 116 cm, pa imamo že od lani 20 colskega Schwina, kjer je že od začetka lepo segel na tla z nogicami, med tem ko pri večini 16 colskih niti približno ni mogel. 


Ja, to je res, ja, eni so tako narejeni, da imajo sedež ful dol.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroško kolo
30.11.2008 21:30:29   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: urška

vidim, da se o firmah pogovarjate. kaj pa menite o Scirocco? ali pa o Esperii?



Za Scirocco ne vem, ampak se mi zdi, da je težek, nekaj se mi svita, ampak nisem sigurna.

Esperia je pa fajn. Meni je fajn, ker pri Esperii ni zadnja bremza na pedalu, ampak spredaj. Vsaj pri tamalih, saj 16.colski imajo najbrž izak že vsi sprednjo in zadnjo na balanci.
Naš je imel Esperio potem uno 12-colsko (je pa imela okvir za 14-cosko kolo) in ga je res pregonil v dveh letih, da čudno, da ni razpadel. Ma to je bil poleti in pozimi, vsak dan na kolesu, skoraj da več hodil ni, samo gonil. Pa je kolo zdržalo brez najmanjega problema. No, edino zračnice so pokale, ampak tu pa nimaš kaj.

Pa se mi zdi, da je 14.colsko bilo tudi od Esperie, samo da se je vmes nekaj drugače imenovala.

Nekaj takega je bilo 14-colsko:



12-colsko pa smo imeli tako:



< Sporočilo je popravil shorty -- 1.12.2008 8:50:35 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroško kolo
30.11.2008 21:32:09   
Mišni
Zdaj ima naš 6-letnik, no 6 in pol je star, eno prastaro 20-colsko kolo, zdaj sem pa danes prvič tega videla in mi je v redu. Predvsem cena (150 evrovo) napram Scottovemu, ki je pa 300:



Samo tale slika je zelo popačena, skupaj je stisnjena.

< Sporočilo je popravil shorty -- 1.12.2008 8:50:42 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroško kolo
30.11.2008 23:20:14   
urška
hvala mišni. zdej mi je pa že mal več jasno. user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroško kolo
1.12.2008 8:35:39   
t5t6
Dobro bi bilo, da bi otrok kolo poskusil v trgovini. Če boš otroku kupila preveliko kolo mu boš naredila več škode kot koristi, ker je star 5 let ga boš sigurno pričela navajat vozit brez koleščk, tako, da je bolje da je kolo malo manjše, obvezno mora z nogicami doseči tla. Pomembna je tudi velikost ročajev in razdalja do bremz, tako, da jih z rokicami lahko dobro prime. Jaz mu na tvojem mestu sploh koleščk nebi gor dajala.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroško kolo
13.12.2008 19:53:13   
urška
tolk da sporočim: vzela bova schwinna,  16 col. ljubezen na prvi pogleduser posted image

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?