|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj počnete?
30.11.2008 16:16:45   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: candy22

NETOPIRČY81 upam da sem prav napisalauser posted image , ja res je super jit na kosilo user posted image , nekam drugam ,ker film sta pa pogledalauser posted image , je bil doberuser posted image .....



Ej, pojma nimam, kako je bil naslov - sem zamudila. V glavnem, igra Halle Berry pa David Duchovny. Je za pogledat, nič posebnega sicer.
Drgač smo pravkar prišli domov, mala že spančka, ati pa gleda fuzbal. Meni preostane to, da se kratkočasim na RR user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu candy22)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj počnete?
30.11.2008 16:55:06   
Blueeyes
jz sem pa glih kosilo pojedla, posodo pomila.. zdej pa študiram kaj nej delam.. najprej bom svojga deca ustrigla, pol bom šla pa mogoče mal štrikat al pa gledat kakšen film

je pa vreme res naravnost moreče.. sneg se je stopil in je zunaj tak blat... pri nas že cel dan dežuje in še očitno kar ne misli nehat...

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj počnete?
30.11.2008 18:31:18   
candy22
pri nas se je vreme vsaj malo uneslo , samo zdej je pa blatouser posted image in sploh ni za ven

hmmm nimam kaj početiuser posted image , mož gleda fuzbaluser posted image , hčerka je na msn-ju, sin se uči,

kaj čem še vprašatiuser posted image , hmmmm user posted image , grem pogledat temo od začetka .....

ahauser posted image SANJA NK. si potem uspela zbuditi svoje moškeuser posted image , kaj si pa naredila za kosilouser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj počnete?
30.11.2008 18:41:36   
sanja nk.
user posted image user posted image CANDY22 si faca, user posted image user posted image , ja sem jih prebudila z vonjem po pečenih oradah,  pa so se eden za drugim primajali v jedilnicouser posted image , orade bile odličneuser posted image ,

ha ha tvoj gleda fuzbal , moji trije tutuser posted image , samo jih bo glih kar spet zmanjkalo, sej sem jih posnela , ker takšni še niso bili , da bodo tut med fuzbalom zaspaliuser posted image

samo ne vem kaj bo ponoč , pa vsi na playstationu user posted image user posted image ...........
ne vem , verjetno je kaj v zraku da je tako zaspan danuser posted image

(odgovor članu candy22)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj počnete?
30.11.2008 18:42:54   
sanja nk.
jaz sem pa polna energijeuser posted image user posted image , grem igrat wii

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?