|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 9:19:57   
rija
torej: prejšnjič sem bila v BC, ker je bila akcija za rodije, pa mi je potem pokazala dva modela, enega cenejšega in enega dražjegauser posted image

danes pa kličem, pa pravi, da obstaja mc rodi in mc rodi xr.....ni pa vedela, kakšna je razlika med tema dvemauser posted image


se sanja komuuser posted image

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 9:22:54   
Pikapolonica_
U, to mene tudi zanima, oziroma ali ima kateri od teh dveh isofix?

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 9:33:53   
kekec in mojca
Če se ne motim, je rodi xr novejši in je malce izpopolnjen. Samo hudiča, ravno zdaj se ne spomnim, v čem. user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 9:38:53   
rija
mah, v r** naj gredouser posted image ...ne BC....maxi cosi, ker ima enake oznake za dva različna sedežauser posted image   sem našla: oba sta xr, samo en je še dražji, ker se naslon nagiba za spanje, pri enem pa ne.....sicer pa sem našla na ebayu še lepšo verzijo, tole dražjo, za skoraj enako ceno kot je pri nas slabša....pa še samo tale rumena je v akciji.....torej ta je na netu 138 eur, pri nas 175

user posted image

tale je za 140 ampak je boljši model.....

< Sporočilo je popravil rija -- 30.11.2008 9:40:20 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 9:41:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

U, to mene tudi zanima, oziroma ali ima kateri od teh dveh isofix?


isofixa nima. vsaj meni ni znano, da bi ga imeli.....ker se spremenijo v jahače.....in zavežejo s tapravim pasom....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 10:33:45   
abi
Jaz sem ga ravnokar naročila in šele zdajle vidim da so si res različni tile XR-i tisti za 149,99€ nimajo nastavljivega nagiba naslonjala (tudi ta ki je v akciji), tisti za 174,99€ pa ga imajo.user posted image

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 13:21:40   
Mikica
XR ima nagib naslonjala, navaden ga nima. Mi smo XR kupili prav tako v BC dnevni akciji na netu (bil je 112 EUR, modra barva) enkrat poleti, tako da ga uporabljamo že nekaj mesecev in smo zadovoljni z njim.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 14:28:27   
Leela
Ta s pandico je ful luštkan.

Drugače pa lahko te oznake pomenijo poleg dodatnih funkcij še drugačen material. Mislim, da je bilo tako pri našem romerju.

< Sporočilo je popravil Leela -- 30.11.2008 14:29:27 >

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 14:37:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mikica

XR ima nagib naslonjala, navaden ga nima. Mi smo XR kupili prav tako v BC dnevni akciji na netu (bil je 112 EUR, modra barva) enkrat poleti, tako da ga uporabljamo že nekaj mesecev in smo zadovoljni z njim.


hmmm ne vem....meni je rekla, da ga eni xp nimajo, drugi pa majo....bom raje preverila še enkrat v BC kot pa plačevala poštnino in vračala tega iz akcijeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 14:50:14   
Janya
Pojdi raje v turbo limač trgovino je veliko cenejši tale ki ga imaš na sliki je 139 €. Razlika med navadnim rodijem je v tem da ima platiko tam kjer poteka pas  - pri jahači, rodi ima tam samo blago. Potem se hrbtišče - širina regulira, pa bolj stabilno hrbtišče ima, pa ko kao spi ga lahko nagneš nazaj v bolj ležeč položaj. To sicer nisno še sprobal ker itak nikol ne spijo v avtu
Sem ravno prejšni teden kupila in jih preštudirala.
Navaden rodi je v  TL 109€ ta xp pa 139.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 14:54:11   
rija
Janya hvalauser posted image  potem se mi ga niti po ebayu ne splača kupiti.....pa še pri roki je, če je kaj narobeuser posted image

samo kje pa je turbo limač?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 15:10:55   
Janya
Ja en je v BTC pod emporiumom, eden v Mercatorju, v Supernovi - rudnik.
Če si pa blizu hrvaške meje se ti pa splača na hrvaškem kupit, ker itak dobiš davek nazaj. Evo ti link pa si malo preračunaj.

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/Brands/OPREMA+ZA+BEBE/MAXI+COSI/Default.aspx

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 15:18:33   
rija
uh, tale bi bil za mojega letalcauser posted image

user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nujno: dnevna akcija BC maxi cori rodi xr
30.11.2008 17:51:27   
*bubi*
XR ima možnost fiksiranja za vzglavnik avta, da se ne premika, ko ni privezan z varnostnim pasom. XP tega nima. Pa XR se enostavneje nagne nazaj (mislim, da tudi, če je otrok not). Tako je meni prodajalka razložila.

Razlike v ceni pri XR pa so v tem, da obstajajo "limited edition", ki so cca 170-180€ in pa redna kolekcija, ki je cca 140€. Ampak med limited edition so včasih taki lušni motivi, pa kvaliteta blaga je malo boljša user posted image




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?