|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tisti, ki imate ali boste imeli 3.....
29.11.2008 9:32:09   
Anonimen
Koliko prostora imate - stanovanja, mislim? Mi smo ravnokar izvedeli, da verjetno prihaja 3. user posted image  (zato anonimnost, ker še ni za javnost user posted image ), pa me zanima predvsem, kako shajate tisti, ki imate le eno otroško sobico in ne živite v hišah. Je gneča?

Me malček izkušnje zanimajo - hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tisti, ki imate ali boste imeli 3.....
29.11.2008 9:59:24   
Pat74
Mi imamo sicer eno otroško sobo in pričakujemo 3., ampak na srečo imamo veliko dnevno sobo - tam pa otroci tako ali tako preživijo večino svojega časa, pravzaprav hodijo v svojo sobo le spat, pa še to ne vedno, saj imava vedno zraven sebe še kakšno, da spi zraven naju. Drugače se da pa vse razporedit, ta veliki bosta slej ko prej imeli pograd, ta mali bo pa v posteljici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tisti, ki imate ali boste imeli 3.....
29.11.2008 10:00:18   
Kerensa*
Ko nas bo pet, bo 3-sobno stanovanje. Trenutno smo štirje in je 2- sobno. Prostora več kot dovolj za nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tisti, ki imate ali boste imeli 3.....
29.11.2008 11:01:41   
bskrle
80 kv. m., dvosobno, četrti prihaja, gneče še ni.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tisti, ki imate ali boste imeli 3.....
29.11.2008 11:13:32   
CUKRČEK
mi imamo tri pa nimamo nobene otroške sobe. ZAenkrat spimo vsi  v eni veliki spalnici. Pa se imamo zaenkrat, ker so majhni, čist fajn. Za kasneje je pa hiša v igri.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tisti, ki imate ali boste imeli 3.....
30.11.2008 13:40:25   
ronja
Dokler so mali, so po mojem lahko v eni sobi - tudi mi smo bili, pa smo se meli čisto fajn, čeprav je velika razlika med nami. No, med mojima malima bo komaj leto in pol in ko/če bo potem še kakšen čez recimo 2-3 leta, se mi zdi, da so komot par let skupaj v sobi. V puberteti pa verjetno rabijo kak svoj kotiček... midva jih bova ven napodila, hehe, na izlete, pa športat, na igrišče...Saj ni treba, da smo skoz doma...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tisti, ki imate ali boste imeli 3.....
30.11.2008 20:15:55   
tasa_m
Nas doma je bilo 5 s starši vred (da nebo pomote user posted image ) pa imamo samo 48 kv.m-, tak da gre vse. Samo volja je potrebna. Mami&ati sta bila na francoski postelji zraven je bila zibelka, midva z bratom pa sva bila na pogradu kao v "najini sobici" saj jsmo imeli pregrajeno z omarami,..
Saj pravim, vse gre ven... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!