ali je še prezgodaj???? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


iva01 -> ali je še prezgodaj???? (31.3.2005 20:57:06)

Naš Nik je star 4,5meseca,zanima pa me če je preranoda greva zvečer ko Nik zaspi nalo vn,na kakšno pijačo z prijatelji in prijateljicami, počasi že kr pogrešam vzdušje noičnega življenja. Nik sicer že spi celo noč brez prebujanja, za vsak slučajpa bi na njega malo še babica prečekirala,ker glih živimo v isti hiši?




iva01 -> ali je še prezgodaj???? (31.3.2005 20:59:32)

se opravičujem pod narobno temo sem napisala vprašanje, res nevem kaj sem zdaj študirala; najbrž nič ker če bi kaj zihr tega nebi naredla;););)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2005 21:10:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Magi* -> ali je še prezgodaj???? (31.3.2005 21:32:33)

nič ni prezgodaj. če mali spi in ima varstvo - nobenga problema.




Zea -> ali je še prezgodaj???? (31.3.2005 21:44:25)

Midva sva šla že pri starosti dveh mesecev ven - vedno greva popoldne do večera, ker drugače sestra nima časa pazit in sploh še ni bilo problema, čeprav ta mala popoldne bolj malo spi. Samo 'mlečne rezerve' morajo biti vedno v hladilniku pa sploh ni problema!




Olivija -> ali je še prezgodaj???? (1.4.2005 6:53:21)

Živjo,

jaz sem šla prvič sama ven, ko je bila tamala stara 3 tedne (za dve urci):ups: - pa sta se imela z očijem super. Skupaj sva šla potem na eno poroko, ko je bila stara 2 meseca. Imela sva pa to srečo, da je tudi ponoči zelo dolgo spala. Sicer pa nisva bila daleč in bi lahko kadarkol priletela domov.

LP




urši* -> ali je še prezgodaj???? (1.4.2005 9:20:56)

midva ga tud dava spat, pa greva malo ven!!! zakaj pa ne!? je pa res, da sva imela na začetku kr mal slabo vest,pa sva kr naprej klicala kako in kaj, zdaj pa kr greva!!! mama dežura, sam se ponavadi ne zbudi! ko pridema pa midva domov, se običajno zbudi , se naje, in zaspi!!
lp;)




Stran: [1]