Kaj naj še naredim? Moj osemmesečnik tako težko kaka! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


BARBARA R. -> Kaj naj še naredim? Moj osemmesečnik tako težko kaka! (1.4.2005 6:40:57)

Revček, še mene boli ko samo pomislim. Kristini pomagajo tri suhe slive.Naj bodo pokuhane in zmikasne ali pa kar tako, da sama drži in je.
Portalak ti za dojenčka močno odsvetujem. Še zame so ga odsvetovali.Res je naravna zadeva, vendar se organizem kljub temu navadi nanj...Jaz sem po porodu 1x na teden pojedla žlico Ricinusovega olja.Kako je za dojenčke pa žal ne vem. Jaz nebi čakala in bi kar šla k zdravniku.

Uspešno rešite problem!

:muca:




Anonimen -> Kaj naj še naredim? Moj osemmesečnik tako težko kaka! (1.4.2005 20:08:13)

Bili smo pri zdravniku in dobili smo napotnico za gastroskopijo, ampak tam naročajo šele za avgust. :zmeden: Dala nam je tudi svečke, šel pa bo še na testiranje za alergije.

No, ampak malo prej je mali brez svečke tako klobaso naredil in to čisto brez kakršnih koli problemov. Samo smrdet je začelo. Joj, sem bila vesela.




frutka_ -> Kaj naj še naredim? Moj osemmesečnik tako težko kaka! (1.4.2005 20:22:45)

Skutica S U P E R!!!

Zdaj pa bo mir nekaj dni!:bravo::bravo:




Jančika_ -> Kaj naj še naredim? Moj osemmesečnik tako težko kaka! (1.4.2005 21:10:11)

No, mogoče pa je bilo to samo prehodnega značaja in bo zdaj pravi sralec:).

Glede gastroskopije - kaj pa če se pozanimaš še kje drugje, recimo v SG ali na Ptuju, po moje imajo krajšo čakalno dobo.




Anonimen -> Kaj naj še naredim? Moj osemmesečnik tako težko kaka! (1.4.2005 21:54:44)

:) Jančika...

Sem imela itak namen poklicat v SG. Pa bo že moja tašča vse zorganizirala.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]