|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pesmice
30.3.2005 20:40:53   
p&b
Mi lahko katera napise naslove pesmic,ki jih vasi malcki:duda: radi poslusajo.
Hvala in LP

Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pesmice
30.3.2005 20:48:39   
žiža
Mi imamo radi Hop Cefizla. Meni je ta Cd ful luškan in sem ga že kot :nosecka: vedno v avtu navijala. Drugače so ji pa bolj všeč pesmice, ki jih jaz pojem. Bolj pali kot ta posnete.
Zjutraj ji vedno zapojem Mali zvonček, zvečer pa Lahko noč mravljice. Čez dan pa vse živo. Pri nas se skoz poje :bravo: :bravo: :bravo:
lp :rozica:

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pesmice
30.3.2005 21:30:59   
Lunca1
Hudo Mravljico, Trzinko, ampak bolje da me drugi ne slišijo, ker bi jim ušesa odpadla:):)-:)-:)-

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pesmice
30.3.2005 21:42:01   
Anonimen
Hop Cefizelj, sigurno pa zaspi pri Sivi kučmi!

Bojana

(odgovor članu p&b)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   pesmice
31.3.2005 7:01:54   
BARBARA R.
Kar sama zapojem ji najbolj usteza, in še pomaga mi zraven s godrnjanjem in ploskanjem. Predvsem pesmi Janeza Bitenca.
Ko so špice telenovel pa kar okameni.

:muca:

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pesmice
31.3.2005 8:07:04   
Anonimen
Joj, tolk pesmic, da bi lahko cel dan naštevala.

Najraje pa ima Murenčke, Pikapolonico in Škrata.

Za lahko noč pa Biba leze, Ajatutaja, ...

(odgovor članu p&b)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   pesmice
31.3.2005 8:37:55   
puncica
Naša posluša:
- Čuki: Sankaško polko
- Šmentana muha CD od Dnevnika (predvsem v avtu
- Mikola junior: Vse kar špilajo
- Našga tasta ko špila na harmonko
- Kar ji jaz pojem (Nina nana, Uspavanka za Evo, Potoček, postoj in povej, Mali zvonček se je zbudil, Tiho je nočka prišla, Jaz sem mala miška, Sijaj sijaj sončece, Hi konjiček,...)

Ti pa poskusi pa boš vidla, naša je na začetku poslušala un cd z uspavankami od Slavko Avsenik ml. Sicer pa obožuje naslovno špico od nadaljevanke na RTL Televiziji Ljubljeni dr. Martini, a ja pa od ene telenovele, ki jo jaz vsak dan gledam
:)-:)-

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pesmice
31.3.2005 12:02:17   
Pi-kica 1
Mi imamo doma tri različne CD-je z glasbo za dojenčke, ki ga pomirijo in uspavajo, ko je tečka. Drugače pa najrajši posluša, ko mu mamica poje. Pojem mu pa vse otropke pesmice, ki jih znam. Če bi pa želela kakšen CD z otroško glasbo, mi pa piši na privat.

LP

Pi-kica

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pesmice
31.3.2005 20:02:26   
AZA
Naša deklica pa uživa ob nenavadni pesmi ki jo mami in tati sploh ne marata in sicer Ko sije luna na obalo ...bla bla bla sicer sploh ne znava kaj dosti tega besedila..hmm pa kaj še aja ko je bila še v trebuščku ji je tati pel pesmico iz mobitelove reklame Svet bo prečudovit s teboj na na na..pa priredbico Only you in sicer ti samo ti z velikim zmišljevanjem vmes kaj vse jo čaka v življenju.Poskušali smo tudi z otroškimi pesmicami in razno klasiko za otroke a verjemte da otrok najbolj uživa ko mu iz srca zapoješ kako svojo pesem ta je vsekakor najbolj "namenska".:rozica:
p.s.
Najbolj ampak res najbolj pa jo zamoti najavna špica telenovele Zabranjena ljubav na RTL televiziji.Mamina hči pač:):sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pesmice
31.3.2005 21:28:18   
Anja167
CD Šmentana muha tudi pri nas ful pali! Sicer pa še CD Halooo (Matevž Goršič) in Maček Muri (Neca Falk).

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?