|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako prodati
30.3.2005 20:38:47   
taj2004
Zanima me kam vse lahko oddam oglas za vozicek. Da ga cimprej prodam.?



LP Petra:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako prodati
30.3.2005 20:40:24   
india
Petra,ko boš to ugotovila, povej še prosim meni! Se trudim in ne gre v prodajo, sem pa dala že na Bolho, pa na Mamo, pa na RR, pa v Commerce oglasnik, pa v Salomona....nič-nobenga odziva:((:((:((:((

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako prodati
30.3.2005 20:43:05   
taj2004
Superca pol....... ha ha ha:)-:)-:)-

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako prodati
30.3.2005 20:45:30   
Anonimen
Jaz sem zadnjič dala oglas, da enega podarim. A vesta, koliko jih je klicalo? Natančno dve.

(odgovor članu taj2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako prodati
30.3.2005 20:45:35   
Anja
Kupim dobro ohranjenega Peg perego P3.

Prosim za ponudbe!

Iskalka Anja:)-

aja, ni hec

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako prodati
30.3.2005 20:47:28   
taj2004
Jaz prodajam boljsega kot je Peg Perego ce te zanima..:)-:(:( iskalka Anja

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako prodati
30.3.2005 20:49:24   
india
Jaz pa slabšega, pa zato zelo poceni!:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako prodati
30.3.2005 20:51:29   
india
Ja, Splišni, verjamem, jaz sem predlani imela en oglas, da nekaj podarim, pa me je ena gospa klicala in hotela, da ji brezplačno še v NG dostavim in ker eje bil to avtosedež, je hotela zraven še trokolo, za katerega pa sem mela oglas, da ga prodam!
Pol je bla pa užaljena, ko sem rekla, naj vsaj ponj pride ali poštnino plača!

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako prodati
30.3.2005 20:51:30   
india
Ja, Splišni, verjamem, jaz sem predlani imela en oglas, da nekaj podarim, pa me je ena gospa klicala in hotela, da ji brezplačno še v NG dostavim in ker eje bil to avtosedež, je hotela zraven še trokolo, za katerega pa sem mela oglas, da ga prodam!
Pol je bla pa užaljena, ko sem rekla, naj vsaj ponj pride ali poštnino plača!

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako prodati
30.3.2005 20:52:16   
Lunca1
Poskusi še v komisijskih trgovinah, ali pa v Salomonovem oglasniku.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kako prodati
30.3.2005 21:00:15   
TARA in MAJ
jest sm ga prodala v malih oglasih na RR res ne hitro je pa šel;)

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kako prodati
30.3.2005 21:04:52   
frutka_
No, to pa je hecno. Ko sem kupovala rabljen stolček za hranjenje PP Prima Pappa in ležalnik gugalnik so imeli nekatere take cene za rabljene stvari, da si me je bolj splačalo kupiti nove! Primer: rabljen PP iz LJ 8katerega bi šla iskati sama) je stal 18tisoč, za novega pa sem odštela 23tisoč. Če k rabljenemu prištejem potne stroške od LJ do MB bi me prišel enako...

Prav tako velja za ležalnike...po 8čukov so bili, prav tako pa tudi v akciji novi v BC.

Taj2004 lahko oddaš oglas na Bolho, Salomonona, prodaš preko ustnega izročila (najboljša varianta).

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kako prodati
30.3.2005 21:36:52   
babylove
taj2004 in MIŠKA01: hitro še vsaka po enega :duda:, da bosta vozičke amortizirale - pol pa ne bo treba nič prodajat :)-:)-:)-!

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kako prodati
30.3.2005 21:37:12   
Tricia
Kaj pa trgovine z rabljenim blagom? Mi imamo eno v Novi Gorici - sem tam kupila previjalno mizo za 7000 sit.
Jaz bi se pozanimala, čeprav bi lahko pokasirala manj, a raje manj kot pa da se mi vali po hiši.
Srečno

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kako prodati
30.3.2005 21:59:13   
lin
Ko sem jaz svojega PP P3 prodajala sem dala oglas na bolho,na RR v moj malček v mamo v komisisko trgovino na markovcu in takoj ko je pršla nov aizdaja revije mama z mojim oglasom sem ga še isti dan prodla,srečnica ne?
Je pa res da moraš dat tapravo ceno ker zdaj zahtevajo da če je vozek skori nov skoraj 50%cene

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kako prodati
30.3.2005 22:01:19   
lin
V komisijskih trgovinah je takole,da se prodajajo bolj poceni stvari,pa še oni si kr neki vzamejo,kar je razumljivo

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
31.3.2005 6:56:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu taj2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   kako prodati
31.3.2005 7:24:36   
india
Kolikor vem, v MB ni več komisijske trgovine za otroško opremo:zmeden::zmeden::zmeden:, drugače ne bi nič razmišljala.
O :duda: pa ne mislim več razmišljat:)-:)-:)-:)-:)-, naj potem kar voziček raje na vnuke počaka!:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kako prodati
31.3.2005 17:54:45   
Anja
Taj2004 , kak voziček prodajaš?

zainteresirana :)

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?