Koliko časa jih je treba pokrivat? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kepa* -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 19:50:20)

Madonca, sem danes radovedna. Imam cel kup vprašanj. Saj bi vse dala v en post, a se ne spomnim vseh naenkrat. Tako da se opravičujem, ker kar naprej sprašujem.:ups::ups::ups:

no, zdaj me zanima, koloko časa je treba bejbija pokrivat s pleničko pri kopanju? Kdaj je lahko že popolnoma gol?




Anonimen -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 19:53:08)

Takoj ko se ti zdi, da se brez nje enako dobro počuti. Poskusi.




Tonči -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 19:55:02)

Mis smo jo pokrili sdamo ene trikrat. Najbolj da probaš in boš vidla kako se bo počutila.




babylove -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 19:56:58)

Jaz ga nikoli nisem dala v pleničko, niti nas niso tega v porodnišnici učili. Vse smo jih kopale brez, za zavijanje v pleničko sem šele na RR izvedela. Nikoli prakticirala, pa je srečen kot ribica v vodi.




Lu -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 19:59:24)

Pri nas smo pa šele zdaj 2-krat kopali da je imela normalno plenico. Zdaj nič ne :(( :bravo:. Prej sem imela eno manjšo pa je bilo očitno premalo.

lp Lu




puncica -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 20:02:20)

Kako pokrivat a da jo daš s pleničko noter v vodo. Mi smo prkticiral dokler se ni navadla, sem probala a je začela jokat, pa smo spet zavil s pleničko, kasneje pa ni več jokala, mislim da pri 2 mescih:zmeden2:




iva01 -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 20:08:18)

ja jst sem se na začetku tud mučla z pleničko, pa nikakor ni šlo, kopanje je bilo končano v dveh minutah ker se je tako hudo jokal, pol pa sem probala brez pleničke pa tako plastično naslonjalo ki je kot nejakšna lupinica za v vodo pa je že prvikrat tako veselo čofotal.sedaj pa ga na ten naslonjalu kopam kar v veliki banji v kopalnici,in res ful uživa.




kaja11 -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 20:21:23)

Mi ga nikoli nismo kopali s planičko:zmeden:




daisy -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 20:24:32)

mi se kopamo brez pleničke šele ta teden. prej sem probala, pa je bila panika.
:duda::modri:




NinaŠ -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 20:30:26)

S pleničko ga je skopala patronažna, ko pa sem ga prvič sama kopala, sem ugotovila, da mi itak tista plenica dela samo napoto (že tako in tako si prvič mal neroden) in sem jo takoj dala proč - Anže se ni nič pritoževal, na plenico pa od takrat niti pomislila nisem več.

LP




Lunca1 -> Koliko časa jih je treba pokrivat? (30.3.2005 20:55:44)

Mi jo še zdaj, pa bo kmalu stara 4 mesece. Ampak jo dam samo v vodo z njo, potem pa takoj proč.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2005 7:34:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]