[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2005 12:14:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> Merjenje sevanj (30.3.2005 12:19:32)

A vi mene mal nategujete? Evo, tole bi ti odgovorila. Ne dam nič na to.




Grascakinja -> Merjenje sevanj (30.3.2005 12:22:08)

Sta mogoče razmišljala o ploščah proti sevanju? Mi uporabljamo te po celi hiši, tudi pod posteljo in tako naprej. Smo na podtalnici in je veliko sevanj, pa tudi plošč - ampak ena stane 6500 sit in smo za 100.000 celo hišo oploščili.
Dobijo se pa pri bioenergetiku v Kočevju.




Lenny -> Merjenje sevanj (30.3.2005 12:23:31)

Nekaj podobnega je en možakar izvedel tudi pri mojih starših. Najprej je razlagal, da obstaja mreža 2x2 metra in na sečiščih je grozno slab vpliv na zdravje. No, v dnevni sobi, kjer ni videl postelje, začuda ni bilo nobenega takega sečišča (soba je velika 5x4 metre), v spalnici pa cel kup. Halo!!!! Seveda je edina rešitev prava posteljnina po enormni ceni. Nas ni prepričal v nakup.
Lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2005 12:25:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nejcko -> Merjenje sevanj (30.3.2005 12:25:32)


Mi imamo tudi par plošč doma. Ampak cena tehle rjuh je pa res mal tu mač...
A kako drugače postelje prestavit pa se ne bi dalo? Raj probejte še kakšno drugo varjanto, k pu miljona za tako reč dat se pa tudi meni zdi čist mim.





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2005 12:27:15)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> Merjenje sevanj (30.3.2005 12:30:27)

Jaz bi v tem primeru najprej poklicala še kakšnega drugega gospoda na meritve, seveda takega, ki se s prvim ne pozna. Me prav zanima, če bi bile meritve identične.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2005 12:33:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> Merjenje sevanj (30.3.2005 12:38:37)

Ma ne vem, jaz tudi lahko tulim pa sosedov pes tudi. Imajo že naštudirano tako kot jim paše. Biznis je biznis. Čeprav sevanje dejansko obstaja, tu ni dileme. Dejstvo je, da pod daljnovodi nič ne raste. Samo NATEGA zaradi biznisa pa mene moti.




Anonimen -> Merjenje sevanj (30.3.2005 12:40:00)

Ma ja, Splišni, tle ti stojim pa tik ob rami ;)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2005 12:40:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> Merjenje sevanj (30.3.2005 13:16:39)

Obstajajo tudi zasčitne piramide, ki zaščitijo pred sevanjem!
Je pa položaj postelje pomemben - grejo sevanja čez telo namreč.

l.p.
Tassy




Pupica -> Merjenje sevanj (30.3.2005 13:55:12)

Od NENAJANI fant kar nekaj ve o tem. Je bilo že govora o tem v eni debati
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=31594&msg=295832&idk=101




pika78 -> Merjenje sevanj (30.3.2005 14:16:53)

Pri nas (v stanovanju staršev) sta bili (v razmiku 5 -10let) 2 gospe, bioenergetičarki, in z nihalom merili sevanje ter obe povedali isto - da seva na istih krajih (pa nista vedeli ena za drugo).
Moja, se pravi takrat otroška soba, je bila najbolj na udaru in sicer ravno en predel postelje. Takrat sem res bolj slabo spala, pa dostikrat me je glava bolela.. in je gospa predlagala, da kupimo magnetno ležišče, da omili to sevanje. Mama mi je potem res kupila tisto ležišče (tako kot iz ovce z magneti, ki se ga da čez jogi, ampak to ni rjuha). Je pa res kar nekaj to stalo, se mi zdi, da kakšnih 70.000 SIT (pred približno tremi leti ali pa še več).
Jaz sicer ne verjamem v take zadeve in sem se najprej jezila na mami, da je to sploh kupila, ampak sem potem res veliko bolje spala in se počutila. Tako, da jaz danes mislim, da je nekaj na sevanju oz. teh tokovih, ki gredo čez stanovanje.
Ja, pa še to - tisti dan, ko sem to ležišče prinesla v sobo, je moj mobilni telefon v sobi izgubil signal in se iz sobe sploh ni dalo klicati (prej so bile pa vedno vse "črtice" oz. poln signal). No, čez nekaj ur oz. zvečez se je spet dalo klicat, ker so se izgleda te valovi umirili.
LP!




Anonimen -> Merjenje sevanj (30.3.2005 14:27:42)

Feni pr men so tud bli,ko mi je ceno omenu je res začelo vse sevat okoli od hudga,sem šla v cenejšo varjanto,prestavla sem postlo:)-




Pupica -> Merjenje sevanj (30.3.2005 14:31:01)

pika78 tole je pa kar malo spooky;)

Ne sej jaz verjamem v tele zadeve, toda komu zaupati:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:Če že dam denar nekomu, bi rada vedela, da bo potem bolje, ne pa enako, in da sme bila tarča šarlatanta:grrr:




pika78 -> Merjenje sevanj (30.3.2005 14:38:41)

Ja, pupica&tia, sej to je res vprašanje - pri takem denarju - komu zaupat! Se čisto strinjam.
No, jaz sem napisala samo svojo izkušnjo, pa sem drugače res hud realist. Ampak če vidiš, da stvar pomaga in je v redu, te prepriča.




Gina -> Merjenje sevanj (30.3.2005 19:42:00)

Deni, tisto, ki tuli, je naprava za merjenje električnih sevanj. Ta sevanja so pa itak v bližini električnih oddajnikov ali prejemnikov, tako da npr. če ti dolgo časa sediš pred TV, boš ravno tako ti sevala. Ta sevanja niso vsa nevarna. Imaš pa še cel kup drugih sevanj, od vodnih do zračnih tokov, ki so normalen del življenjskih prostorov. Nekateri tokovi škodjejo enim, drugi pa drugim. Ni rečeno, da sevanje, ki škoduje tebi, škoduje tudi tvojemu možu. Nekateri ljudje so kot mačke in jim nekatera sevanja čisto dobro denejo, sploh če npr. ležijo vzporedno z njimi. Nekateri ljudje čutijo tako, kot čutijo psi, ki se na nekatera sevanja nikoli ne bodo ulegli. Vsako bolj močno sevanje pa ni ok, če ležiš pravokotno nanj, ker ne more čez tebe.

V principu je pa fajn, če nimaš postelje zraven kakršnekoli elektrike in še slabše, če imaš v steni, kjer imaš posteljo prislonjeno, napeljano vodo - npr. na drugi strani kopalnico.

Piramide lahko naredijo toliko škode, kot koristi, če jih uporabljaš narobe.
Ne verjamem, da posteljnina lahko bistveno spremeni sevanja.
Traja veliko let, da se sevanje obrne.
Mislim da marsikdo podzavestno ve, kje ima v stanovanju "čudne" tokove, ker se v določenem delu stanovanja ali nikoli ne zadržuje ali se tam ne počuti dobro. Če pa dobro ne spiš, pa je najboljše,da posteljo obrneš, če ne pa vsaj vzglavje.




Pupica -> Merjenje sevanj (31.3.2005 7:42:47)

pika78 problem je v tem, da lahko imaš srečo, pa ti nekdo da nekaj za testiranje, pa vidiš ali je bolje ali ne. V principu, pa bolj malokrat dajo na test, intakrat moraš kar globoko sežti v denarnico, potem pa se lahko zgodi, da ni nič bolje.:(




Anonimen -> Merjenje sevanj (31.3.2005 8:09:22)

Oj, Gina, a ob vodi oziroma ob steni, v kateri je vodovodna napeljava, naj postelja ne bi stala? Pri nas je ba v otroških sobi v obeh stenah, kjer postelja sploh lahko stoji. Jooooj, že vidim, kako bodo pizdili name, ko bodo morali omare prestaljati, pa pante od vrat, pa vtičnice...




Gina -> Merjenje sevanj (31.3.2005 12:00:26)

Ti se kar hecaj, splišni,:)-:)- ampak v principu res ni najbolj fajn, če je ravno v tisti steni, kjer imaš zraven glavo, vodovodna inštalacija. Ne bo pa ravno kdo umrl, če bo tam zraven spal.:)Lep dan




Anonimen -> Merjenje sevanj (31.3.2005 12:02:02)

Ne, saj se sploh ne hecam. Če bi šlo zame, se ne bi sekirala, ker pa ima moj otrok tam posteljo, je pa čisto nekaj drugega.




Stran: [1]