vreme, spomladanska utrujenost??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


urši* -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 10:06:59)

tk sem crknjena!!!že dva dni me matra, sem taka čist boga, pa nč se mi ne da, pa ne vem no taka za "en drek"!!:(
a ma katera kak nasvet, kaj nardit???:zmeden2:




ZARA -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 10:08:12)

...mene tole base ze ene par tednov...spim,spim,spim....zjutraj sm pa spet vsa zaspana,pa nic se mi ne da...
Men pomaga svez zrak...




corfu -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 10:09:55)

HMM.. Nasveta in zdravila nimam, naj te pa potolažim, da nisi edina, tud jaz sem taka da ni nič z mano. Saj bo bolljše to je samo da prehod.... vsaj upam

lep pozdrav




dix -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 10:10:30)

Mene je pa đe minilo. Prijelo me jed pred 2 tednoma in držalo do pred kratkim, sem pa tudi bila za en drek, še na sprehod se mi ni dalo iti.

Kaj narediti? Prisili se da se malo gibaš in se bo telo navadilo!




Anonimen -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 10:11:41)

Mene pa ni prijelo...še. ;)




ZARA -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 10:12:41)

to bo ja...8)




Miško -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 10:18:11)

Da še jaz malo potožim, imam namreč seneni nahod in ko pride pomlad v deželo, zčnem jaz kihat. In tudi letos ne smem ničesar jemati, ker dojim. Tako kiham cele dneve in se usrano počutim, glavo imam kot en prazen sod in potem sem še tečna kot hudič,ker ne prenesem, da mi kaj fali. Pa še moj najdražji mrkne za cel vikend službeno, grrrr. Po mojem bom še do konca tedna koga ugriznila.

Edino kar me tolaži je, da sem šla danes fotografirat našega Matijo, popoldne grem naredit potni list in za prvomajske praznike se gremo potepat po Italiji. Komaj čakam.

Proti pomladanski utrujenosti pa po mojem pomagajo dolgi sprehodi po svežem zraku in kakšen spanček zraven otroka,če je le mogoče. Jaz itak spim toliko,kot moj petmesečnik. Ko zaspi, se kar zraven njega zvijem in potem oba predeva od ugodja.

LP

Miško&Matija




sarči -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 11:52:59)

ACTIMEEEEEEEEL!:bravo::bravo::bravo:




TARA in MAJ -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 12:53:26)

sarči,ja aktamil ga piješ pol ga pa še nazaj neseš in rečeš da ni učinka baje pol dinčke dobiš nazaj:)




sarči -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 14:02:37)

a miš d je kašen tak fris,da ga nese nazaj? Pa sej res pomaga!




TARA in MAJ -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 14:11:11)

ja sarči mogoče se pa najde kdo:zmeden:pa da neboš zdej kej jamrala,da si utrujena:)-




sarči -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 15:04:16)

Ej,pa sej sem res nekam utrujena ja hihihi:)-:)-:)-




TARA in MAJ -> vreme, spomladanska utrujenost??? (30.3.2005 15:15:42)

no vidš,da nedeluje kr nazaj nes pa ti nej dinčke dajo:)-




Stran: [1]