|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Špikanje...
20.11.2008 18:26:03   
Anonimen
Pozdravljene, sem v 6 tednu... pa me vsak dan špika in zvija kot da bom dobila M. Ali je to normalno?user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Špikanje...
20.11.2008 18:29:39   
caligula
maternica se širi. normalno je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Špikanje...
20.11.2008 18:37:22   
Anonimen
Popolnoma normalno!
Telo se pripravlja na novo vlogo.

(odgovor članu caligula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Špikanje...
20.11.2008 18:49:28   
*Junona*
To je normalno. Ene user posted image to občutijo malo bolj, druge malo manj. Pazi le, da ne bi bili krči prehudi in še kakšen izcedek vmes(rjav, krvav).

Vse bo okuser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Špikanje...
20.11.2008 19:12:36   
tasa_m
to je ok ja,..nič bat.
Mene ponavadi ful špika tisti datum v mescu,ko bi naj dobila M.
Ampak je kr nič ne pogrešam.. kr paše ko je nimam že 24 tednov..user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Špikanje...
20.11.2008 19:16:09   
MTFP
Ni rjav samo beli tok je povečan... in smrdi....

Ampak to mi je že prej, sem bila že 2x zaradi tega pri gin, ker sem misla da imam kako vnetje, pa je vse nnormalno pokazalo, in tud gin. je rekel da je vse vredu (prej, zdaj še nisem bila na pregledu)....

tako da bo že moglo biiti tako...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Špikanje...
20.11.2008 19:23:10   
Blueeyes
tud jz sem se najprej ustrašila kaj naj bi to špikanje pomenilo... pol so mi pa prijazne RR vse razložile in zdaj sem pomirjena...

tasa_m - ja to je raj k smo brez menstre... vsaj neki cajta... bi bila kr celo življenje noseča user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Špikanje...
20.11.2008 19:42:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes
tasa_m - ja to je raj k smo brez menstre... vsaj neki cajta... bi bila kr celo življenje noseča user posted image


user posted image  jaz bi tudi bila noseča ves čas, seveda če bi lahko prve 3 mesece preskočla, ker kakšno je meni delalo 3 mesece, ne privoščim res nobenemu. Me je čisto izmozgalo to user posted image  in vse skupaj..
Verjetno sem si takrat bolj želela M.,kot pa bit 24ur na wc-ju.user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Špikanje...
20.11.2008 19:44:03   
Volga
Vseh devet mescov neki špika....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Špikanje...
21.11.2008 13:15:59   
anci banci
jaz sem tudi v 6 tedni in me tudi špika in zgleda tako kot da bom dobila user posted image .. amapk je ni... tako da mislim da je to čisto normalno

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Špikanje...
19.12.2008 12:20:26   
vesny26
jaz sem v 15.tednu pa me tudi skoz neki špika user posted image še posebaj ob naporu, sicer sem na bolniški, ampak ginekologinja pravi da je vse ok ( brez uz pregleda je to ugotovila btw). Aja kdaj vam je ginekolog vzel kri za krvno sliko, ker meni moja do zdej ni gledala nič razen krvne skupine in protitelles za toksopl.?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




imeni za dvojčka
Anerina

Katera kombinacija vam je najbolj všeč?

Nejc in Nace (23%)

Vid in Gal (49%)

Nejc in Gal (28%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!