Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:07:50)

Se vam je že kdaj zgodilo, da ste na sprehodu koga srečale in ta vas ogovori : "Joj, kok maš luštno punčko! Saj je punčka, a ne?":zmeden2: "Ne, fantek je!", mirno odgovorim. :)-

In potem v čakalnici pri zdravniku spet: "Vaša punčka je pa tok pridna!" "Moj je fantek!", sem zopet prijazna:)-:)-:)-

In tako naprej...

Tolikokrat so mi ga že zamenjali. Mi je prav smešno. ko je pa prav tipičen fant...no vsaj men se zdi :zmeden: Je pa res, da ima zeloooooooo dolge trepalnice.

Se vam kaj podobnega dogaja?




dory -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:09:32)

Ja ze...je ratu ful skravzlan in mal daljse laske ma,pa sva mela zadnic en tak rdec pulover gor in sva sla v soping...in pol firbec kakrsen je,je ful gledal eno mamo in se ji smejal...in pol mamca joj kaksna lepa puncka :)...tko da taki komentarji kar padajo...predvsem padajo na kravzelcke in ucke :)




kattja -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:14:48)

To se dogaja tudi meni. To pa zato, ker so naši sinčki tako zeeelooo lepi!!!:love::love::love::love:




TARA in MAJ -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:19:52)

Ja ko je bil še manjši sedaj ko je večji pa niti ne mogoče kakšna babica včasih zamenja vendar se vidi da je fant.Sem se pa odločila,da mu bom pustila malo dalše laske ko ma tako lepe kodrčke pa še fantki so mi še posebej všeč z dalšimi laski:love:




janja -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:22:10)

Naš je pa blond, pa tak nežen obrazek ima in ko ga mamica obleče v kaj rdečega, ga velikokrat zamenjajo za punčko. Čeprav se meni zdi tipičen fant.




kaja11 -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:23:52)

Ja valjda:)-.... pol pa jst fuul užaljeno faco naredim "kakšna punčka??... a nima čist moških potez:)-"..... folk rabi pa ene par sekund da dojame da se zezam in jim je ful nerodno:)-:)-:)-




viv_ -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:34:58)

Da ne bodo pisale samo mamice fantinov... Mojo pupo tudi velikokrat zamenjajo za fanta. Pa se ne sekiram!

Mojega moža je v Turčiji 2 leti nazaj en Turk napadu: "Is this your son, I have 5 sons?":)- pa na mene je kazal ;)

Edino trapasto mi je pa, kadar je oblečena vsa v roza, pa vprašajo če je fantek...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2005 7:55:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




m21 -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:56:59)

Tudi pri nas srednjega ki je star 12 let! zamenjujejo za punčko. Mogoče ima res malo daljše lase, pa ne dolge, tko na 'gobico' je ostrižen. Pa se je že kr navadu.
Pri majhnih otrocih mi niti ni tako čudno, ampak pri 12 letih je pa način oblačenja čisto drugačen pri puncah kot pri fantih.
Lp :):):)




lin -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 7:58:44)

Mene je na začetku to ful motlo pa vem da ko je otroček mali se neve kaj je, samo nevem če ni očitno,če maš punčko v roza oblekici oblečeno pa roza nogavičke pa roza trakec pa roza rjuhica v vozeku pa roza dekica pa pol ma kaj je fantek????????:zmeden::zmeden:Kakšnega starejšega noniča(dedka) še razumem samo mladih pa ne?
No morem rečt da zdaj vse manj menjajo naš Lin za fantka se pa še zgodi,pa ja pri nas jih še Ime zmede,kako se pa kliče?LIN!ma kako lep fantek!:zmeden:




lin -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:00:22)

Ja meni se je že zgodilo da ko smo bli na enem pregledu v Valdoltri,je pol vse v moškem spolu pisalo na izvidu,recimo fantek se normalno razvija........:zmeden:Pol pa je moja zdravnica kr z rdečim flomastrom povdarla punčka!:ups::)-




Pajaca -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:02:50)

Ha ha moja je bla tud ene parkrat v roza (k je to itak čist nemogoč dogodek) pa so vprašal če je fantek... Sem sam čudn pogledala.... drgač je pa vedno povsod fantek, mi gre kar mal na živce.

Aja enkrat je ena dobro ugotovila.... otrok ima rdeče hlače torej je punčka.... halo, a fantek pa ne more imet rdečih hlač.





Magi* -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:12:38)

ravno včeraj me je prodajalka vprašala, a je punčka al fantek. ko sem ji rekla, da je punčka mi je pa odgovorila: "ja sej se mi je zdelo.":)-

meni je čisto vseeno kaj si ljudje mislijo, v roza pa jo ne oblačim (iz različnih razlogov).




Maxica -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:34:44)

Meni se to tudi non stop dogaja. Kljub temu, da je več ali manj v modrih oblekcah. Kaj hočemo, očitno imajo naši sinovi res tako lepe obrazke:bravo:.




urši* -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:42:11)

pr men so že ene sestre v porodnišnici misle, da je punčka, ker je bil tako majhen in nežen!!:)-




bini -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:43:03)

ja lin :))) fajn si tole napisala... res mim, ko je vsa roza, pa da ne vejo da je punčka...
meni se to še ni zgodilo kadar je v roza, moram bit pa fajn previdna da je ne oblečem preveč v modro, ker potem se zihr najde kdo, ki jo ima za fantka... pa ni panike :bravo::bravo: važno da so zdravi 9nebesa




Urška* -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:46:05)

Tudi meni se to skoraj vedno zgodi. ČEprav je oblečen v plavo, mislijo da je punčka:zmeden:. Kaj hočemo, tak pač je.

lp:)




Anonimen -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 8:54:47)

Ja, našega pri treh letih menjajo za punčko. So what? Če se mi da, povem, da je fant, drgač sem pa kar tiho ;)




puncica -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 9:12:04)

Ja tud naša je že bla fant, a lepo rečem da je punčka, sej pri takih malih sem se jaz že tud uštela. Najbolj pa je fora da je cela v roza, pa ti reče en joj kako luštn fant:)-




polona2 -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 9:20:56)

Zadnjič, ko smo bili zunaj na kosilu, nimamo ravno grive na glavi in kljub roza črtasti majčki je bilo slišati; "Kako simpatičen fantek...",
hja, kaj pa vem, vsak se kdaj "zmoči"...




Mina1 -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 9:25:15)

:)-:)-:)- poznamo to: pri mojem prvem :duda: je bilo popolnoma enako. Verjetno zato, ker je imel takšen okrogel angelski lep obrazek z velikimi učki in blazno dolgimi trepalnicami;) In bolj, ko sem ga recimo oblačila "po fantovsko", kasneje tudi npr. army hlače in tako, bolj so ga mešali za punčko, tako da:zmeden2: - meni je bilo sila smešno in tako.

in tudi sedaj pri drugem, ko je imel prvi pregled pri 6-tih tednih je bilo isto: "Joj,kako lepa punčka"...

Skratka:)-:)-:)-, ma glavno, da je zdaj pri 3-eh letih pravi možakar tale naš prvi otroček, za drugega pa še nevemo, kaj in kako;)

pa-pa Mina1




ZARA -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 9:57:33)

...ja itak,sam men je tko glupo(kot pravi Viv!) jo mas obleceno v roza,al pa rdeco kapo (cist punckasto!!!) pa te vprasajo, ce je fant!!??
Ja glih dala bi fantu takle klobuk na glavo!!!
Knock-knock!!




malika -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 10:14:10)

Še nikoli :bravo:

mogoče zato, ker je večinoma v svetlo modri barvi :zmeden2: , pa saj ga v rdečo tudi zelo pogosto in zelo rada oblečem :bravo:




Anonimen -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 10:39:01)

Za mojega pa vsi najprej pomislijo, da je punčka... čeprav je oblečen v modro, bolj po fantovsko. Kaj češ, še sestra v porodnišnici je rekla, da je res nežen fantek.




Anonimen -> Ali vaše otročke kdaj zamenjajo z deklico/dečkom? (30.3.2005 10:42:10)

Ne, skoraj nikoli, pa ni nikol v roza oblečena. Zanč mi je ena rekla, da se ji vid, da je punčka. Ne vem no... jest pri drugih zmeram falim :)-




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>