|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bepanten za obraz?
18.11.2008 13:35:25   
jasminčika
lep pozdrav!
mene pa zanima če lahko en mesec starega otroka po obrazu namažem z bepantenom. ima polno mozoljčkov. ribodermin ne pomaga. Ali pa mi mogoče svetujete kaj drugega? Kakašne so vaše izkušnje? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bepanten za obraz?
18.11.2008 13:37:37   
Šaki
jz ga nebi z ničemer mazala.zdjle se mu čisti koža zato jih ma.
moj jih je tud mel.bo zginlo.

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bepanten za obraz?
18.11.2008 13:39:37   
ninini
Če ima mozoljčke potem nič mazat ker s kremo koža ne more dihat.To je značilno za dojenčke in tako kot pride tudi izgine.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bepanten za obraz?
18.11.2008 15:18:32   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

jz ga nebi z ničemer mazala.zdjle se mu čisti koža zato jih ma.
moj jih je tud mel.bo zginlo.


se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bepanten za obraz?
18.11.2008 16:41:04   
nia5
Čisti le z vodo, same zginejo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bepanten za obraz?
18.11.2008 16:56:45   
Tisana
Sicer lahko z Bepanthenom mažeš tudi po obrazu, ampak kot so ti povedale že ostale, v tej situaciji mazanje ne da ni potrebno, nič pač ne zaleže.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bepanten za obraz?
18.11.2008 18:05:57   
zarjica
Tudi moja je imela pri tej starosti mozoljčke po obrazu. Nič mazat!!! Pomagalo pa je 1-krat do 2-krat na dan izpiranje z poparkom hrastovega lubja (kupi v lekarni, obraz očisti z kosmom vate) in sveži zrak, sonce. Saj bo minilo, zagotovo!

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bepanten za obraz?
18.11.2008 20:41:08   
kajajaka
Sicer lahko z Bepanthenom mažeš tudi po obrazu, ampak kot so ti povedale že ostale, v tej situaciji mazanje ne da ni potrebno, nič pač ne zaleže


se strinjam
če pa že kaj namažem (suha koža) pa le hladilno mazilo

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bepanten za obraz?
19.11.2008 10:18:28   
alisha_2008
mogoce samo z fiziolosko ocist...
na vatko daj pa sam po mazolckih obrises

nic mazat

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bepanten za obraz?
19.11.2008 10:31:12   
čipka
Sicer lahko z Bepanthenom mažeš tudi po obrazu, ampak kot so ti povedale že ostale, v tej situaciji mazanje ne da ni potrebno, nič pač ne zaleže



se strinjam
če pa že kaj namažem (suha koža) pa le hladilno mazilo




tako kot so ti povedale ostale..moja je tut imela ful mozolčkov, pa mi je ped. rekla da naj z ničemer mažem, mogoče le zjutraj malo z hladilno


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bepanten za obraz?
19.11.2008 13:27:08   
LenaG
Tud naša je mela ful mozoljčkov, je zgledala hujše kot kaka pubertetnicauser posted image . Pa je minilo samo od sebe. Tako da nič mazat, kot so že povedale ostale, ker se koža čisti.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bepanten za obraz?
19.11.2008 17:28:28   
AnciM
Moj je pa danes dobil en velik mazol na ritki.  user posted image Res se mu napihuje in je že ves rdeč z belo pikico na sredi. user posted image Čisto pravi mazol. user posted image

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bepanten za obraz?
19.11.2008 18:21:43   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Moj je pa danes dobil en velik mazol na ritki.  user posted image Res se mu napihuje in je že ves rdeč z belo pikico na sredi. user posted image Čisto pravi mazol. user posted image
 Pol bo pa kmal rabu orožni list za njega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bepanten za obraz?
19.11.2008 19:51:16   
AnciM
user posted image user posted image user posted image upam samo da ga ne raznese ko bom v bližini  user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bepanten za obraz?
20.11.2008 3:51:23   
pikicai
am js mam pa sudocream...ful dobra kremica, mozolčki hit zginejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bepanten za obraz?
20.11.2008 14:06:17   
bobekb
Tudi moja malčica ima ves obrazek mazoljast.Zanima me, koliko časa se  koža čisti ? 

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bepanten za obraz?
20.11.2008 14:49:26   
AnciM
Mojemu se je en mesec. Je pa različno. Enim se sčisti v enem tednu drugim pa v enem letu. Zelo različno.

(odgovor članu bobekb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bepanten za obraz?
20.11.2008 14:53:27   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: bobekb

Tudi moja malčica ima ves obrazek mazoljast.Zanima me, koliko časa se  koža čisti ? 

Moji se je dober mesec.

(odgovor članu bobekb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bepanten za obraz?
20.11.2008 14:54:17   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: jasminčika

lep pozdrav!
mene pa zanima če lahko en mesec starega otroka po obrazu namažem z bepantenom. ima polno mozoljčkov. ribodermin ne pomaga. Ali pa mi mogoče svetujete kaj drugega? Kakašne so vaše izkušnje? Hvala.



Nič mazat samo umivaj s prekuhano vodo.

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!