|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški računalnik
17.11.2008 20:47:36   
kepa*
Razmišljava, da bi našemu štiriletnemu malčku kupila enega izmed otroških računalnikov. Večkrat je že izrazil željo.

Me pa zanima, koliko so ti mali vediji itd. uporabni in enostavni?
Se podati v nakup? In katerega predlagate?


_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroški računalnik
17.11.2008 20:51:34   
Gina
POčakaj še dve leti, pa bo itak na normalen pc igral igrice. Že tako jih čisto zasvoji. Jaz ne bi prej. Kaj pa vem.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroški računalnik
17.11.2008 20:56:25   
blaža
Mi smo mu ga lani , ko je imel štiri leta kupli in se je s pomočjo programa  Mojster črkovanja na tem računalniku naučil črkovat in vse posamezne črke. Je pa po moje spet odvisno od otroka. Jaz ga nimam namena forsirat, za črke, pa za brat, ima pa sam željo in se je letos naučil napisat tudi že kakšen stavek in me zdaj " gnjavi", da ga naučim brat. Ostale igrice, je tudi rad imel lani, le da jih letos ne igra tolko, ki jih igra na računalniku in ga skoraj boljše obvlada od meneuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroški računalnik
17.11.2008 21:25:44   
Petraa
Moje mnenje,te računalniki so brezveze!!
Kupi mu normalen računalnik,saj ni treba da je nov.Bo vam vsaj ena nakup bil takšen kot je treba.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroški računalnik
17.11.2008 22:31:05   
Martina27
Moj je lani dobil teg Vedija za božič in je res super.....sploh kar se tče spoznavanja črk, številk itd.....
Mojmu je še zdaj zanimiv, je pa tud odvisno od otroka...nečakinja ga ima in ji že od lanskega božića leži nekje, bog ve kjeuser posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroški računalnik
17.11.2008 23:17:15   
lelaval
Si me prehitela - midva tudi tuhtava in inščeva + in - za Vedija, da bi ga kupila za Božič. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroški računalnik
18.11.2008 8:10:44   
nuala
Verjetno res odvisno od otroka.
Moj 4-letnik se najraje igra zunaj in vozi s kolesom, doma pa rad sestavlja vse mogoče sestavljanke, izdeluje iz plastelina, se igra s kockami ali se skupaj igramo družabne igre.
Da bi ga sedaj priključila na računalnik se mi zdi absolutno prekmalu. Saj rad z mano kaj pogleda, ampak kakšne posebne želje ne kaže. Številke in črke se pa itak uči v vrcu, doma ga nekako ne učimo tega.

6 letnik ( decembra bo 6 ) pa sedaj že kaže zanimanje za računalnik, nekako v zadnjem mesecu sem to opazila. Na družinskem računalniku sem poiskala nekaj enostavnih, nenasilnih igric in sedaj ( včeraj je bilo prvič ) bo imel nekako 2x na teden po pol ure igric. Pod mojim nadzorom. Kaj več pa zaenkrat ne, še tako jih potem pri ene 10 letih samo računalnik zanima. Vse ob svojem času.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroški računalnik
19.11.2008 11:03:05   
k1
če mene vprašaš, super zadeva za 4 letnika. naša je za 3 rd dobila malega vedija, pa  šele nekje cca pol leta ve, v čem je fora tega. ga ful dosti uporablja in se dosti igra z njim. jaz mislim da ne bo slaba odločitev.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroški računalnik
19.11.2008 15:58:36   
ely*
Naš je dobil lansko leto za dedka mraza od babice in dedija računalnik maxi afno. Takrat je bil star 4,5 let. Že od četrtega leta tekoče bere, pisati tudi zna, tako da smo mu pustili iti tudi že na hišni računalnik. Tale njegov je bil aktualen mogoče 2 meseca, potem pa ne več. Ga včasih prime, da reši kako nalogo in to je to. Črno belo je in ekran je čisto majhen, ni čez cel ekran, tako kot pri navadnih računalnikih, ampak je malo. Mogoče mu bo prav prišlo, ko bo šel v šolo, ker so vaje za seštevanje in podobno.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroški računalnik
20.11.2008 9:37:12   
PIAF
Mi tudi razmišljamo o tem in ne vem, kateri je boljši:

- mali vedi
- afna
- modri janko

Izkušnje?? Ekran je kje večji, ali so vsi tako majhni?

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?