|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 0:14:03   
karamela6
IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka
jaz in moja sestrca Taja
user posted image



Vau, kakšna lepotička je tvoja Taja! Pa kako sta si podobni z malo. user posted image

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 0:25:01   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: flower

majuska
jaz imam 10 sparovih nalepk, stran zmetala sem jih pa že na desetine.



Pliiiz pošlji ... še imaš moj naslov ali naj ga pošljem? user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 0:30:32   
karamela6
No, tkole, sem vas prebrala do konca. Ostala včeraj na strani 22! Sicer pa že vse spite, ko jaz uspem prilomastit do compa. No, tako se vsaj strani ne povečujejo s svetlobno hitrostjo. Je pa res, da potem pišem monologe.

Jutri oz. danes se najverjetneje vidimo. Ne obljubim pa ničesar, ker pri meni se vedno kaj vmes zgodi.

se beremo oz vidimo ...

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 0:30:55   
Majuska
Hoj,

moj user posted image je res car ... prej se mi je na kompu nekaj sesulo, najbrž imam preveč fotk gor in je vse zmrznilo. No pa je poštimal, nov browser imam - a katera že uporablja od Googla Chrome? Zanimiva stvarca.

Flower, za nalepke od Spara se priporočam. A še imaš moj naslov ali naj ga pošljem? Levinja, če jih imaš viška, bi še tebe pocukala za rokav. Super ste, punce!

Ugotavljam, da bi jutri lahko prišla pogledat zbrano druščino v Citypark ... bi me znalo prinesti naokoli, ampak mogoče ne bom točna user posted image če bo mali glih imel svojo uro za jest.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 0:32:57   
Blacky30
Rebeca, jaz sem čistokrvna štajerka, prihajam iz okolice MB. Sem pa zdaj bolj na vasi doma, tu pa je "šisa" naš vsakodnevni besednjak.user posted image
Pogledala slikice, enkratna otročka imaš, Iraya ti je res ful podobna, ti pa si tud luštna bejba, sploh so mi všeč tvoji nohti.user posted image
Papir, krasno punčko imaš.user posted image user posted image user posted image

Just - materina dušica, tudi meni so priporočali, naj mu namažem na oblačilo na predelu prsnega koša in sem mu kar po pižami napocala, pa malo po njegovi ajiki in je tak spal. Na kožo je premočno.

Ksenci, je prišla M?

Nikam nisem prišla, ker sem bluzila po netu, namesto da bi brala. Grem zdaj spat, bo že skoraj jutro.user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 0:34:49   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321
Pa se ena od vceraj zvecer - konkurenca mojceku in njenim skornjemuser posted image  user posted image
user posted image


Kako je luštna!!! Tudi mi smo dobili prav tako oblekco za darilo. Katero številko pa imaš? Moja je 74, pa je še ne nosimo, ker ji je še predolga.



To pa še moram pokomentirat. Vauuuuu, kak je luštna, prava lepotička mala!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Mi bi tudi imeli tako oblekico!!!!user posted image  V HM??

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 5:15:13   
Anonimen
luba duša, zdejle sem šele vidla, kaj tamala sedi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

karamela hvalauser posted image

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 7:44:37   
Netta
tko da sončika - verjetno matija rabi tvoj vonj, da se umiri, da se sproti


kaj pa če mi mu dala svojo majčko za spat...pa tud mož jo lahko vrža čez ramo, ko uspava malega...pa ne bo težav...tak sva midva prakticirala (le da sva imela pleničko)

joj, jz sm pa mal čauhjena po 1 pivičku


user posted image user posted image user posted image user posted image tole me je pa nasmejal do solz...a dons maš pa mačka???user posted image user posted image user posted image

Matr kok morjo tok butaste kroje delat da komi rokco daš v rokav ,kar je pa višek vsh viškov bo pa KAPA -to pa ne prebav se pa tok zjeza pa dret začne kot da bi ji ne vem kaj naredu .


ja, pri naši je popolnoma isto...jo lahko premetavam, jo špikajo pr zdravniku, pregledajo od glave do peta..tiho; ko dam pa kapo gor, je pa konec!!!user posted image user posted image

lunica - user posted image user posted image user posted image še sedaj se smejim, ko si tak v živo tvojga možeka predstavljam s prstom goruser posted image


mislim pa, da gre tako medvedek ni bolan, medvedek je zaspan, pa pride temna noč medvedek lahko noč......pol pa je še nadaljevanje, samo ga jaz ne vem, zato moji miški 5x ta refren zapojem


medvedek ni bolan, medvedek je zaspan, prišla je temna noč, medvedek lahko noč. medvedek že smrči se lunica smeji prišel je beli dan medvedek dober dan. medvedek copa copa, medvedek hopa hopa, medvedek copa cop, medvedek hopa hop (mi smo v vrtcu ponavad tak delal, da tam kje se pesmica nadaljuje dober dan - smo vsi vstali in pričeli ploskat in poskakovat)

aha zdaj sm pa opazla da je že ena celo napisala...no pa naj bo še enkratuser posted image





(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 7:50:30   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

Joj sem štufa.
Prej sem dala 2 roki barve v kuhinjo, namreč ne bomo imeli ploščic in sem pobelila obe steni z lateks barvo.
Zdej mi je pa dragi predlagal, da ko dava malega spat, bi skočila v banjo se masirat. Spet ima neke čudne misli user posted image user posted image
Sem rekla, da samo pod pogojem, da spijeva šampanjc user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma mislim, da bom prej padla v komo, ker komaj gledam user posted image


tinky...moja sestra je tud v kuhinji barvala namest ploščic, ampak z marmorinom in potem je dala čez plexi steklo, da se od maščobe ne pozna gor na barvi...za idejo, lahk daš plexi steklo čez in je ...ko se naveličas barve das plexi dol, pobarvaš z drugo in hop plexi nazaj gor


ali pa namesto barve zadaj za steklo fototapete. je še bolj kul. http://www.fototapete.si/pr_up_moderne_kuhinje.html
to je men noro všeč.
če bi še 1x opremljala, bi tole dala.


sem razmišljala, da bi dala fototapete, sam je kar draga zadeva. Bom čez par let, ko se finančno stanje malo opomore vsekakor razmišljala v tej smeri.
Za pleksi pa še nisem slišala, to bi lahko pa zdej res dala gor.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 7:51:21   
Tinky
lunči, ma kaj strašiš ob 5. zjutraj na rr? user posted image user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 7:55:06   
Netta
Sem se spomnila še kar pesmic če katero zanima in bibarij:

Krica kraca, glej pajaca
ki skaklja, ki skaklja
hopa cupa hopa ca
hopa cupa hopa ca.

(pa otročku držiš pred očmi pajacka - klovna ali kaj podobnega in z njim poskakuješ)

Biba buba baja
po trebušču (glavi, roki...) se sprehaja
in Ani (ime otroka) nagaja,
pa se Ana razjezi,
biba baja ti ti ti

(se s svojimi prstki sprehajaš po delu njenega telesa..npr. trebuščku), ko pa rečeš ti ti ti pa z otrokovo rokco narediš kot ga krega bibo:))

Miška in krtek gresta na vrtek,
miška rožice nabira,
krtek pa vrta vrta vrta vrta ( s prstom kao vrtaš v otrokov trebušček ali dlan)
eno luknjico za miško zvrta
drugo luknjico za krta zvrta
v eno luknjico gre miška spat
v drugo luknjico pa krtek spat,
nina nana nina nana (tu narediš z otrokovimi rokicami kot da ziba namišljeno miško in krtka:))

Biba leze brez prediha, bla bla bla,
biba leze in sopiha, bla bla bla,
biba je do vrat prišla,
tok tok tok - je kdo doma
(s prsti lezeš po otrokovem telešču od trbuha navzgor...ko prideš do čela, potrkaš tok tok tok) Na koncu lahko sam dodaš..npr. ja Ana je doma..in tako otroka navajaš na njegovo ime

hmmm, bom še mal pomislila, če vem še katero


(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:11:18   
Netta
Abule babule, čukov sin,
zida hišo iz lupin (tu z rokicami narediš kot da nekaj zlaga)
lupina pa poči pok (z rokicami ploskneš)
abule babule v zrak skoči
hopala (tu z otročkom poskočiš)


Tisto pa sigurno vse poznate:
Ko si srečen zdaj z dlanjo udari ob dlan...user posted image

Vrti se vrti, vrtiljak
pelji nas pelji, hitro kot vlak
pelji nas pelji, hitro kot vlak
(krožiš z otrokovimi nogicami in ponavljaš pesmico - ta se sicer poje ampak not vam pa nam pisala...zmislte si melodijouser posted image )

Kili kili kili jaka zaka
oko ama bum bum bum
kili kili kili ak azaka
oko ama bum
ole majole kili kili kili
bum bum bum
ole majole kili kili kili bum.

(ta se tudi poje in kaže z rokami - pri kili kili greš z prstoma na rokah gor in dol; jaka zaka s prtoma sem in tja, oko ama - zavrtiš prsta drug okrog drugega; bum bum bum - za vsak bum ploskneš; ole majole- pomigaš z rokami kot da nečesa nimaš) user posted image   tole je prav težko razlagat, hehe



Uf dost mate... me pa zanima če katera pozna ono. Cin cin cin drežnica... (jaz se je sploh ne morm spomnit!)user posted image



(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 8:18:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netta)
  Neposredna povezava do sporočila: 863
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 8:18:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:19:40   
Netta
super populis - hvalauser posted image user posted image user posted image

no moja pupa še spi in sem še tole našla:

SA, SA, SI
OSA LETI.
SA, SA, SI (z dlanjo otroke božamo po glavi)
OSA PIČI (roka se ustavi na otrokovi glavi)
AU, BOLI! (s kazalcem roke se otroka močneje dotaknemo na različnih delih telesa / nos, lička, roke …)
Domišljijsko igro dopolnimo z besednimi igrami:
BIBA TORTO MEŠA,
VIJA-VAJA, VIJA-VAH (s kazalcem krožimo po otrokovi dlani)
EN KOS TI DOBIŠ,
EN KOS PA MALA MIŠ.
(s kazalcem gremo do ust in ga s prsti požgečkamo po trebuhu)  
MEŠAMO, MEŠAMO JAJCA
ZA DVA PRIDNA ZAJCA.
PRVEMU MALO,
DRUGEMU NIČ,
TRETJI SE KUJA,
ČETRTI ZAMUJA. (z dlanjo se dotikamo otroških glav ali prstkov)
PETI SE SKRIJE (obraz skrijmo v dlani)
IN SKLEDO RAZBIJE (z roko udarimo po mizi, tleh, kolenih …)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 8:37:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:39:18   
nanka
Populis, a boš ti šla po srečanju k neboglasnici? Imam piksne za njo, pa bi ti jh prinesla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:39:23   
karamela6
Uh, kolk pesmic. Midve pa še leživa v postelji. Mami na compu, Nina pa zraven leži in gleda. Imava pa za uspavanje cd od Avsenikov not - uspavanke 2. Zlo luštne. Je čist pr mir, pa posluša. Vsak čas jo bo zmanjkalo. user posted image Potem pa skočim pod tuš in se uštimam, da pičiva v Lj. Aja, kje se točno to dobimo v Cityparku? A ta slaščičarna je v zgornjem štuku? MAh, sam prbližn, itak se bo kresalo od tolkih mamic in dojenčkov. Jaz upam, da mi rata, mogoče pa tudi malo zamudiva, saj ne boste hude, ne?
Katera pa vse pride?

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:40:37   
karamela6
O, nanka, ti prideš? Superca, lepo te bo spet videt. user posted image
A mi lahko razložite foro glede teh piksen? Sem spregledala in mi ni nič jasno, zakaj jih neboglasnica rabi?

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:41:28   
karamela6
lumpi1, oglasi se kaj!

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:41:55   
karamela6
Spet sama s sabo govorim ... user posted image Že grem, že grem...

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:43:07   
metuljcek321
Dobro jutro, pupe!

Kako kaj? Upam, da je bila noc v redu. Mo smo spet klasicno spali 10 ur, zdaj pa meditira v vozeku sredi dnevne in se pogovarja z zivalcami.

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

alergija na mleko?? pa da bi se šele zdaj to pokazalo? ne vem. refluks? kaj so že znaki? ne vem,ma ne verjamem,da je kaj. ker do pondelka ko sva bla na cepljenju je bilo vse ok,je lepo jel,tut GH in spal in bil dobre volje. še v pondelk je bilo tako,evo od včeraj pa kr neki. ne vem.



pa dans je četrtek. po je pa po vsej verjetnosti reakcija. si cepila tudi rota???



Hej, mojcek, tule sem nadla tisti cetrtek. Pa ful dober je tisti link s fototapetami - crazy tiste limete, ej.

user posted image  user posted image , dzanika, lustna finta z Janom v imenih. I like it a lot!

lunica, fajn, da si uzivala ob branju mojega posta. Merci beaucoup. Z vasimi imeni: vsi imate notri crko A (aha, zdaj vidim, da je tudi glu to pogruntalauser posted image  user posted image ). Pa se to: Luka so 4 crke, Anita jih je 5, Darian pa 6.

flower, sama se ne sedi, ker se prekucne levo in desno - ampak nje to nic ne moti & bi bla kar skoz tko, pa tud, ce totalno nagnjena. Sam, da cica. Je pa glih vceri P rekla, da naj sama ne sedi brez opore - najboljse je, da si ga posedes pred sabo (tko d ma glavico naslonjeno med tvoje prsi, s hrbtom pa tud sloni nate in je to to) ... skratka: opora mora pri tej starosti se bit (nasa je 4 mes. in 5 dni).

majar - tele storije okoli sirokega povijanja so grozljive. pa saj je blo 1a in 1b, kar je V REDU!!!! Jaz upam, da bo vse OK na pregledu. Uboga tvoja pikica - kar 4 plenicke. Revcek mali. Se mal zdrzta, bos vidla, da bo OK. Kdaj imas P? In totalno srckana fotkica, btw!

Je pa res sranje, da dohtarji tko razlicno reagirajo pri kolkih - definitivno pojdi po drugo mnenje!!!

levinja, morda zobek?

Aha, glu, pol moram pa jaz tud tisto gosenico dat v uporabo. Stos je v tem, da imam toliko plisk, da kar ni res & jih postopoma dajem mali. Torej caterpillar pride danes na obisk k Anji. Kako prehlad? Upam, da je bolje.

populis, ti se kar hecaj s tem, ce bom tolk cvekala, kolkr so posti dolgi. Ja, sevedauser posted image  user posted image  user posted image

lunica,user posted image  user posted image  user posted image  za tole:
ps: pozabla najbolj pomembno : ko hodi v javnosti mimo, drži prst visoko navzgor in gleda okol sebe, če ga vsi vidijo.
 
Blacky, fajn ideja z darilci & evrcki za mala dva. In da, oblekica je iz H&M.
 
karamela, dobr se nauc in razturaj pri Mramorju! In ja, tud mi imamo oblekico st. 74 (tudi dobili za darilo --- hi, hi, folk resnicno enake reci kupuje, a ne?), je sicer se mal velika, ampak se ne sekiram. Boljs to, k da je prekratka in lulika gleda venuser posted image  user posted image  user posted image
 
Super, Majuska & Karamela, da prideta. Midve bova najbrz mal kasnej prisli, ker okoli pol enajstih je, pa da se potem zrihtava, podreva kupcka, itd. Pa saj boste itak tam kar nekaj casa, tko da me sploh ne skrbi:-)
 
lunica, mala sedi zato, ker sem zbrisala svojo roko na desni strani --- mal cudn zgleda zdej, ampak sem hotla, da je sam ona gor. Ne verjamem, da bi zdrzala sama tolk dolg, da bi jo skljocnla ... si tud ne bi upala jo kar pustit. Dobr opazujes. Ma, ko zdej gledam slikico, je kar mal scary vse skupaj. Skratka - photoshop, drage moje! Sem jo podpirala za hrbet, Grega jo je pa slikal.
 
Thanks za pesmice! A tisti link imate, kjer jih je malo morje?


 


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:43:08   
nanka
Karamela, GR jih bo rabila ko se bo vrnila v službo, da bo tam ustvarjala z otroki. Ja prideva, samo bova mogoče malo zamudile, ker mora okoli 10.30 jest, malo pa rabim da se pripeljem.

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:44:07   
metuljcek321
user posted image  user posted image , nanka, eno sekundo za mano si objavila post. In prima, da prideta tudi vidve. (Ha, ha, jemo pa ob isti uri!)

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
20.11.2008 8:44:53   
glugluglu
Dobro jutro, user posted image user posted image user posted image
pijem kavo, upam, da sem si dovolj močno naredila, noč je bila porazna.
Tianu se je tisto malo pokašljevanje in malo šmrkanje spremenilo v nočno dogodivščino na veliko.
Ma ne vem, če sem spala 2 uri skupaj. Pred spanjem sem mu pripravila paro v kopalnici, potem dala brisače na radiator, pogreto krpico na prsa, ampak skoz se je zbujal, potem pa nosek čistititi, pa čajček, potem lakota, ker je več pil več previjat, končava zadnjo seanso ob 6.00 me ob 7.00 zbudi ura, ker moram vstati za ta večja dva, da jima zajtrk pripravim in se zrihtamo za šolo. Vmes se je itak Tian zbujal, norišnica.
Prej sem mu pa končno dala malo slezovga sirupa, pol žličke kot piše za take male in očitno je bolje, še nos spucala in sedaj ko sem ga šla gledat lepo spi, lepo diha. user posted image
Upam, da se zrihtamo, danes ne greva nikamor, če bo lep topel sonček samo malo na zrak, da se prečisti, Mark in Nina bosta danes sama prišla iz šole, malo pa me je strah zaradi te ceste. Lahko se je tudi od Nine nalezel, ker je ona tudi prehlajena, v šoli je včeraj porabila 2 paketa robčkov.
Jaz pa pijem samo še limonade, da bom vsaj jaz ok.

Al sem zamorila danes z našimi težavami.

ja metuljcek, pa res sama sedi mala, brez opore? user posted image

Nič, sedaj se pa očitno zbuja, spet kašlja, grem nazaj, ampak mi je uspelo kavo spiti in malo na RR biti.

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?