KDAJ V SVOJO SOBICO (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


valchy912 -> KDAJ V SVOJO SOBICO (13.11.2008 21:16:56)

Kdaj ste dale svoje sončke v svojo sobo. Moj malček je star 10 mesecev in se ponoči še doji,do njegove sobe pa imam 6 stopnic. Meni je še prehitro da bi ga dala v sobico, partner pa je mnenja da že, ja ko ne bo on vstajal in šel k njemu - pravi da bo tam bolš spal. Je pa res da smo ga eno noč dali teja,ker smo v spalnici neki delali še zvečer, in glej malček je res spal do 5h zjutraj. Nevem????????




*AnaL* -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (13.11.2008 21:30:40)

Živjo! Mi smo našega ta prvega dali v svojo sobico pri cca. 14 mesecih, ampak bolj zaradi pričakovanja novega člana in nebi mogla biti oba pri nama, tako da sva ga že prej preselila, da nebi potem mislil oz. se počutil, kot da je moral stran zaradi dojenčka. Je pa brez problema novo sobico sprejel in tudi spal je zelo dobro (bi rekla, da celo boljše kot v najini spalnici)Sem pa tud sama mal komplicirala, da je še zgodej in sva kar mal odlašala, dokler ga res ni bilo že nujno preselit. Je pa zdej star 2 leti in en mesec in brez problema spi v svoji sobici, mamo pa tud babyfon skoz prižgan, tako da ga bolje slišiva, če kdaj joka. Ta malega, ki je star 10 mesecev pa tud jaz za enkrat zjutraj dojim, pa še ponoči se včasih zbudi, tako da bomo še mal počakali. Bosta pa potem skupaj v sobici in upam, da se med sabo ne bosta preveč budila...
L.P
Ana




glen -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (13.11.2008 21:43:29)

Mi smo našo punčko dali v svojo sobo pri 6 mes. bi jo pa še prej, samo smo jo komaj delali(dozidava).
Zdaj pričakujemo drugega in če bo priden za spanje kot je bila ta prva ga bomo že od začetka dali skupi  s sestrico v sobo,če pa bomo vidli da bo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] jokav in bo zbujal našo 4 letnico ga bova dala v svojo spalnico.




Pandica -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (13.11.2008 21:49:20)

Jaz sem mojo sedaj že 13 mesečnico dala v svojo sobico pri njenih 9 mesecih. In sem jo še tut dojila ( to še jo itak zdaj ) Je full lepo prespala ( skoraj ) celo noč, ko pa mi je v začetku oktobra zbolela in pristala na AB je priromala k meni v posteljo. In res se zdaj veliko več zbuja, hoče se dojit ponoči več krat, skratka ne spi mi več tako lepo.
Boma verjetno spet kaj kmalu začeli z "uvajanjem" spanja v njeni sobici [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mamabranka -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (13.11.2008 21:54:25)

Mi smo našega dali v svojo sobico pri 3 mescih, smo imel srečo, da se je sam nehal ponoč dojit, pa smo izkoristl situacijo. Sedaj upam, da bo pri drugem tud tako.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.11.2008 22:13:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




lilija* -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (13.11.2008 23:26:54)

Pri slabih štirih mesecih. Se pa ponoči še dojimo okoli tretje ure, pa jo dam nazaj v posteljico, okol petih jo pa vzamem k nama v posteljo. Prej se je zvečer kar zbujala, ko sma se midva spravljala spat, v svoji sobici pa mirno spi...




lukec -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:00:06)

Naš spi v svoji sobi od dneva, ko sva ga prinesla iz porodnišnice. Je pa res, da je njegova sobica tik ob najini.




Splet.Ka -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:01:32)

IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Naš spi v svoji sobi od dneva, ko sva ga prinesla iz porodnišnice. Je pa res, da je njegova sobica tik ob najini.


Enako.




Marogica -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:05:17)

Mi smo ju dali v svojo sobo okrog 3 meseca, kljub dojenju. Pa sobe imamo v različnih nadstropjih. Sem se pač vstajala...če pa sem bila preveč utrujena, mi ju je mož prinesel.




Splet.Ka -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:08:54)

Jaz moram dodati še to, da sva se ponoči dojili še kako leto in pol. V njeni sobici imam udoben stol in sva se dojili tam.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.11.2008 9:18:54)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




AnciM -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:35:07)

Odkar sva ga prinesla domov spi v dnevni sobi. Midva pa v spalnici babyfon. Tako ne motimo drug drugega. Če je potrebno ponoči vstat (zdaj nam že en teden uspe spat celo noč [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]), grem lepo ven in ati lahko spi. Čez dan ga tako lahko ponucava za vse, saj je lepo spočit. Pride zelo prav!




emaa -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:39:03)

Ko sta prišla domov iz porodnišnice/bolnice sta v svoji sobi, pa ni zraven najine. Funkcionira brez problema. 




Skye -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:43:47)

že od rojstva sta v svoji sobici




marty5 -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 9:53:50)

Prvega smo dali v svojo sobico pri 1 mesecu, drugega pa pri starosti 2eh mesecev.




k1 -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (14.11.2008 10:30:00)

od vsega začetka je v svoji sobici in mi ni žal, da smo se tako odločili. vsak ima svoj mir za spanje. 




matejast -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (15.11.2008 17:18:57)

Tud mi smo dali oba v svojo sobico prvi dan ko sta prišla iz porodnišnice in se je super obneslo. Mamo varuško in prvi je začel spat celo noč pri 2 mesecih drugi pa pri 4. Če se še kdaj zbudi (ima 4,5 meseca) mu greva dat dudo, okrog 6 se pa dojiva. Mam en naslanjač in sploh ni problema. Se mi zdi da tud otrok rabi svoj mir pri spanju. Res je to varianta ki je prvi mesec težja za starše ker se otoček ponoč zbuja in včasih traja tud uro pa pol da ga uspavaš nazaj in daš v posteljico, sam se mi zdi da potem hitro skapirajo, da se ponoči spi in ne crklja na joški v isti postli kot je mami.




lenika -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (15.11.2008 17:29:27)

Moj je star 2,5 let in še vedno spimo v isti sobi je pa res, da pri nas moraš iti po nekaj stopnicah, da prideš v otroško sobo. No sedaj, ko pričakujemo drugega, pa ga bo počasi potrebno preselit.




Vrtnica79 -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (15.11.2008 17:47:33)

Naša je v sobici že od prvega dne, jo čuva sestrica[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




katra55 -> RE: KDAJ V SVOJO SOBICO (16.11.2008 8:21:14)

Ko sva se nehali dojiti, pri letu in pol.




Stran: [1]