|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oh ta prstek
13.11.2008 13:19:41   
tinkara2008
Ojla, naš štirimesečni  fantek je pogruntal da je njegov palček ravno pravšenj za sesat, namesto bradavice,je polno dojen in ko ni na joški skoraj ves čas sesa palec.Kaj ste storileuser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 13:26:15   
Volga
Očitno ima močan sesalni refleks. Prstek mu zamenjaj za dudo. Dudo lahko vržeš stran, ko se ti zdi, prsta mu pa ne moreš kar tako odtegniti oz, je veliko težje odvaditi ga cuzati prst kot dudo.

(odgovor članu tinkara2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 13:32:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 13:44:48   
alisha_2008
jest ti pa lahko iz izkusen povem, da raje forsiras dudo...ker na koncu ti bo uspelo,,,
jaz sem svoji pustila da cucla prst..ji je bil velik bol vsec kot duda....in se lepo je za vidt tko simpaticno....
AMPAK
jo je pred kratkim ugriznla mravla, le kam kot direkt na prst katerega cucla....in preden je blo jutro je bil rst ves popikan in strup ki ga mravla pusti je sel se v usta, tko je dobla se v usta infekcijo...
tako da zdaj mora met prstek povit,ker ima antibioticno kremo ki ne sme prit v usta....in kaj je hujsega kot to da prsten ne sme dat v usta...
smo se 3 dni matral da je koncno sprejela dudo, pa se to tko tko...
tako da ti svetujem da kr forsiraj dudo....se bo upirala ampak bo na koncu popustila

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 13:45:49   
alisha_2008
popustil*

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 13:46:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Ali pa ga pusti, mu že paše.
Jaz sem imela dolgo prst, pa ni nič narobe z mano, ne psihično, ne fizično.



ja, saj sem ga jaz imela tudi dolgo, do šole bi rekla, pa mi danes nič ne manjka. Mislim, prst je v redu, čeljust pa tudi. Ne vem no, pravijo pa da je boljše, da ima dudo kot prst, ker ga lahko rpej odvadiš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 13:55:52   
aluš
Se strinjam s predhodnicami. Probat forsirat dudo. Ker se je lažje in prehje znebiš kot prsta, ki je skoz pri "ustih".

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 13:58:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 14:38:40   
2.2.
ja naša je tudi tako strasno začela sesat palček-jo je bilo kar lepo videt pri 2 mesecih. potem sem pa ji ponujala dudo in jo nihotela.....sem vstrajala tako da je imela do 1. leta eno dudo v ustih in drugo v roki-jo je mečkala no zdaj pa ima samo še eno dudo in to samo ponioči, jo že malo odvajam; pa mi glih ne uspeva najbolj. samo vseeno lažje odvadiš od dude kot pa od palčka. palček bo imela skoz zraven dude pa ne.
kar vsilevaj ji dudo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 14:39:28   
2.2.
user posted image ups vidim da gre za fantka no jaz pa sem pisala z punčko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 14:42:25   
CUKRČEK
Poznam eno gospo, ki je kot otrok stalno sesala prst. In ima čist deformiram prst zarad tega. Ves "skrivenčen" in čudn.

Zato le poskusi z dudo. Če bo le šlo.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 15:03:23   
tinkara2008
Upam da nam bo uspelo z dudo, saj smo že poskušali, ampak če mu je ne držiš mu odleti ven, saj je sploh ne zna vleč ,jo žveči kot žvečilno.Res je prav "kjut" ko vleče palček a vem da je težko odvadit saj je vedno na dosegu.Bomo še probali z dudo,hvala za nasvete.user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 18:55:17   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Očitno ima močan sesalni refleks. Prstek mu zamenjaj za dudo. Dudo lahko vržeš stran, ko se ti zdi, prsta mu pa ne moreš kar tako odtegniti oz, je veliko težje odvaditi ga cuzati prst kot dudo.


se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oh ta prstek
13.11.2008 19:21:25   
Samrela
Jaz sem moji punčki na vse načine vsiljevala dudko, probala sem tudi več različnih modelov, ponoči sem ji stavila nogavičke na roke (pri pribl. 8 mesecih) a ni nič pomagalo. Pri nas je palček zakon! Tako levi kot desni! Upam, da ga bo v enem doglednem času opustila. 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?