|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kvaliteten plastelin in barvice
13.11.2008 11:12:25   
Adelina
Kateri plastelin je v redu za otroka. S tem mislim, da je dovolj mehak, da ga otrok lahko gnete sam. Ker imamo doma en plastelin iz enga paketa, ki pa je tako trd, da ga še jaz komaj pregnetem kaj šele otrok. Mislim, da sem enkrat zasledila Play doh. Kaj pa Ses? Ali Play go?
In za barvice imam isto vprašanje-katera firma? Meni je nekje najbolj znana oz. sem najbolj zadovoljna s Crayolo, ima pa tudi Ses baje v redu?

Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kvaliteten plastelin in barvice
13.11.2008 11:22:44   
alda
Mi smov službi in doma uporabljali DI-Do, ker je fajn mehak in ostane mehak tudi če ga "pozabiš" pospraviti, pa tudi strupen ni, če po nesreči zatava v ustauser posted image

Barvice: še najbolj so se obnesle Ajda-trikotne in pa Jolly in Stabilo niso slabe,user posted image user posted image
najmanj pa smo bili zadovoljni z Staedtleruser posted image , kar naprej sem jih morala šiliti, saj jih je user posted image  sam mal bolj pritisnu pa je šla konica-hujš ko une Lumpi od Najboljšega soseda!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kvaliteten plastelin in barvice
13.11.2008 11:58:29   
Lejči
Plastelin imamo že ves čas Play doh in se zelo v redu obnese, od barvic pa smo na začetku imeli Crayolo in se mi zdi, da so fajn barvice, mislim tiste, ki so od 1 leta dalje. ne lomijo se, lepo se prilegajo rokici....naša je z njimi ogromno prerisala.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kvaliteten plastelin in barvice
13.11.2008 13:56:15   
tana-2
Mi smo enkrat od božička dobili tega:< http://www.igrarija.com/trg/detajl.php?id=96&hid=19>
in je zakon, tako da kupujemo samo to firmo.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kvaliteten plastelin in barvice
13.11.2008 14:16:50   
kaya2007
plastelin imamo večinoma play doh, barvice so mi pa zakon faber castell.

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kvaliteten plastelin in barvice
13.11.2008 14:22:14   
Najaa
Plastelin play doh, barvice pa vedno kakšne druge. user posted image  Zdaj imamo ene iz hoferja, debele in so super.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kvaliteten plastelin in barvice
14.11.2008 17:11:44   
ema2005
naša je imela plastelin in je blo kr težko z njim delat ker je mogoče malo pretrd za otroka -majhnega!zdej sem ji pa v bc ju kupla od sesa mehklo maso in ti povem da je zakon!priporočam!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?