tuš minute (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


*pepelka* -> tuš minute (13.11.2008 7:34:14)

Upam, da se vam ne bo zdelo preveč smešno, vendar me zanima kako je možno izkoristiti tuš minute, ki so na moji tuš klub kartici. Sama sicer nimam tušmobil, ampak bi pa te minute pač komu lahko podarila.
Hvala vsem,  ki mi boste pomagale z odgovorom




maja24 -> RE: tuš minute (13.11.2008 8:00:28)

Greš na blagajno in rečeš če ti lahko aktivira minute in potlej ti da listek kjer je koda in to je vsa umetnost,res pa je da se ti te min štejejo šele nasledni mesec.




maja24 -> RE: tuš minute (13.11.2008 8:01:21)

Pa obvezno Tuš klub kartico moraš imet[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: tuš minute (13.11.2008 8:04:10)

delam v tušu, če nimaš tuš mobila lahko podariš minute drugi osebi;  najprej pa moraš s tuš klub kartico na blagajni blagajničarko prosit da ti da kodo za aktivacijo, vendar pazi to moraš rečt blagajničarki predno zaključi račun, pa pokličeš v tuš mobil in prosiš da bi rada na ta ime s to tel. številko ( mora biti tuševa št. 070) izkoristla tuš minute ko to urediš ti vsak prvi teden v mesecu prenesejo minute na telefon , vendar pazi minute moraš izkoristit v tekočem mesecu, pr: če ti iz kartice prenesejo 200 min, jih moraš le te v tistem mesecu izkoristit!

upam da sem ti pomagala!




*pepelka* -> RE: tuš minute (13.11.2008 8:17:23)

Hvala za izčrpen odgovor





Stran: [1]