ultrazvok trebuscka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


łiłi -> ultrazvok trebuscka (11.11.2008 12:51:48)

mene pa zanima ce je katera pelala svoje otroke na ultrazvok trebuscka v klinicni center?
nam je p dala napotnico, ker nas teo vcasih prevec trdo kaka in ker ma napihjen trebuscek




simona2 -> RE: ultrazvok trebuscka (11.11.2008 13:36:36)

Ja mi smo imeli ultrazok trebušne votline zaradi refluksa, vendar na pediatrični kliniki. Mislim, da je tudi za vas bolje da greste na pediatrično, saj vam napotnica verjetno velja tudi za tja, pa še vese je prilagojeno malim bolnikom. Sem videla, da je bilo takrat kar veliko ljudi pred ordinacijo, mi smo bili pač hospitalizirani in je bil to samo del preiskav, drugi pa so prišli z napotnico. Lahko pokličeš na pediatrično in vprašaš, mislim pa da boste mogli počakat na datum in dda ne bo to kar takoj.




Petraa -> RE: ultrazvok trebuscka (11.11.2008 13:40:50)

če ni P napisala točno kam  potem greste lahko kamor želite,če pa je napisala KC potem ne morete drugam.




Tisana -> RE: ultrazvok trebuscka (11.11.2008 15:08:42)

Ja mi smo imeli ultrazok trebušne votline zaradi refluksa, vendar na pediatrični kliniki.
 Enako. Otrok mora pri tem mirovati.




łiłi -> RE: ultrazvok trebuscka (11.11.2008 16:51:36)

p nam je rekla da gremo v klinicni center na ultrazvok da majo ni tko ustiman.
na napotnici nic ne pise kam
no sej bomo vidli.upam da je ultrazvok preko trebuscka ,da nebo moral kak slauf govtat




simona2 -> RE: ultrazvok trebuscka (11.11.2008 17:15:46)

Ja normalo, da je ultrazvok preko kože, druge preiskave se drugače imenujejo. Npr. gastroskopija, ph-metrija... Nič bat in skrbet pa čimprej pojdi bo prej konc[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] .  Aja pa čisto nebolečev je, Edino gel je mal mrzel pa lahko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] mal mot ampak to je res najbolj simpl preiskava.




Tisana -> RE: ultrazvok trebuscka (12.11.2008 4:28:35)

Preko trebuščka... nič ne boli... edino je zoprno, ker mora biti otrok pri miru, tako da je najbolj fajn, če ga pred tem uspeš uspavat.




Stran: [1]