Fruhzwergi, skutice,.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 20:15:03)

Glede na to, da naj malčki ne bi jedli jagod do enega leta (če imam pravo informacijo), me zanima kako pa je z raznimi skuticami in npr. Fruhzwergi z okusom jagod. A to pa lahko :zmeden:? In pri kakšni temperaturi vašim malčkom take stvari ponudite? Direkt iz hladilnika ali kaj pogrejete :zmeden:? Jaz sem mu danes dala Fruhzwerge iz hladilnika pa jih je slastno pojedel.
Stari pa smo 5,5 mesecev.

LP; Bejba




lin -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 20:16:54)

Jaz sem Lin dala jagode pri 4,5 -5 mes,po 5 mes smo pa začeli z fruhzwergerji,pa ji ni blo nič




lena-3 -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 20:17:23)

Naša je tudi okus jagode, pa doslej ni bilo še nič narobe. Jaz ga dam ponavadi kakšno uro ali pa dve prej iz hladilnika.

LP, L.




Anonimen -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 20:17:59)

ja js sem bla tut malček skeptična glede jagod, pa sem rekla mah nič dejmo probat pa bomo vidl če je alergija se bo pokazala. pa je ni bilo, sem ji dala tut že zmrznene gozdne sadeže (seveda odtajane :) ) pa je blo vse ok, tako da ni panike. nikoli pa ji ne dam direkt iz hladilnika..fullll premrzlo! če se prej spomnim dam vsaj kaki 2 uri pred uporabo ven iz hladilnika da se vsaj malo temperira, če ne pa za par sec postavim v mikravalovko samo ne za predolgo ker se kar utekočini.

lp, lara




lin -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 20:19:01)

kr iz hladilnika,no ponavadi dam čisto malo prej ga ven iz hladilnika,ma nezmeraj ko je lakota ni časa




dory -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 20:19:30)

Nas tamal je ze pri sestih mesecih jedel jagode,kot tud skute,pa monte pa fruchwerge...vsaj 10min prej preden mu ponudim jogurt,ga vzamem iz hladilnika




Bela -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 20:23:04)

naš pa jih še provu ni, mu dajem čisto navaden jogurt...bom raje počakala na sezono frišnega sadja:)




puncica -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 21:03:11)

Mi smo začel pri 7 mescih s skuticami in jih ima tamala rada., Kaj se sme in kaj ne pa meni ni bila ovira. Delam po občutku, sej čez 10 let pa bo spet drugače, tako da po moje ni nič narobe če je pojedel




puncica -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 21:08:50)

A ja damo pa za nekaj sekund v mikrovalovkko, ker vedno pozabim ven uzet prej:((




Pupica -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 21:38:30)

Najina princeka je dobila pri 6 mescih 1 za probat. Sevede ta malega. Joj kak jok ko ga je zmnjkalo:((:((:((:((Mami je pa samo enga vn z hladilnika vzela:(
Zdej mamo kr xxl, pa še to bi ona 2 zmazala.

Nikol ne dam iz hladilnika, tudi tebi ne priporočam:ups::ups::ups:Želodček???

Je pa tudi jagondega...:kuza:




polona2 -> Fruhzwergi, skutice,.... (26.3.2005 23:18:58)

Menda je važno, da otroku ne daš svežih jagod, te znajo povzročiti alergijo 8), tako so vsaj meni razložili, Hana je veliko stvari z jagodnim okusom, od Fruchtzwergov, ostalih jogurtov do žitne kašice z jagodami in jogurtom itd., brez skrbi torej,
nikoli ji ne dajem teh stvari direkt iz hladilnika, ker tudi mene želodec boli, če jem premrzlo :(.




Stran: [1]