trst in h&m (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


petra2a -> trst in h&m (10.11.2008 12:30:42)

V soboto gremo malo do Trsta. Je bila katera v kartkem pri ti "kitajčkih"..par šalov moram kupiti (že malo za božič)..pa rada bi šla še do H&M-ma v Trstu, pa ne vem točnom kje je? Je bila katera v kratkem tam in kako so kaj založene štacune?




tralala -> RE: trst in h&m (10.11.2008 12:52:11)

V Trstu je H&M namesto trgovine Pitarello v centru. Je v treh nadstropjih in dobiš še kar...Mene so posvarili, naj niti ne hodim, ker naj bi bilo že vse razbrano, jaz pa sem si kar nekaj nakupila. Skratka zadovoljna.




JAPE -> RE: trst in h&m (10.11.2008 14:06:43)

Kakšna pa je razlika med tem v Trstu in našim H&M? Ali je mogoče kaj bolj založen, ali je cenovno ugodnejši?
Tudi mene zanimajo trgovine s "kitajčki". A so še vedno tako aktualne kot so bile pred leti?




petra2a -> RE: trst in h&m (10.11.2008 14:33:13)

IZVIRNO SPOROČILO: JAPE

Kakšna pa je razlika med tem v Trstu in našim H&M? Ali je mogoče kaj bolj založen, ali je cenovno ugodnejši?
Tudi mene zanimajo trgovine s "kitajčki". A so še vedno tako aktualne kot so bile pred leti?


Ja, ne vem...klegica je bila v začetku oktobra v Trstu pri "kitajčkih# in je veliko nabavila..zase, otroke... V H&M ni šla..zato pa sprašujem, ker bi šla jaz pogledat. Morda pa imajo kaj, kar v Lj nimajo. Ne vem...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




kaya2007 -> RE: trst in h&m (10.11.2008 15:08:50)

Kakšna pa je razlika med tem v Trstu in našim H&M?


kolikor sem jaz gledala v avstriji ali italiji, ni razlike, niti v ceni, niti v ponudbi. vsaj večinoma ne.




kajalin* -> RE: trst in h&m (10.11.2008 15:15:17)

Kolk stare otroke pa oblačite s cunjami od kitajčkov?Me zanima,ker sm bla letos štirkrat v Trstu-center pa sm za malo komi komi kupla eno majčko za sebe pa jakno pa neke majčke k jih ni več ker so se scefrale po dveh pranjih.Aja otrok moj je star skor 4 leta,sintetike pa ne kupujem.Nasvet za naslednjič:)




Stran: [1]