Aptamil AR - priprava, pa še dva vprašanja... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pilar -> Aptamil AR - priprava, pa še dva vprašanja... (26.3.2005 10:26:36)

A ste ve čakale tistih 7 minut, da se je zgostilo????

No, problem je v tem, da pri meni bolj malo poliva, čisto odvisno, enkrat je obdobje malo ko bolj, drugič malo manj, sedaj pa ne vem, če bi mu dala ta AR aptamil,...no, pediatrinja je rekla, da ja...
Saj drugače še dojim, sam včasih zmanjka, al ne vem kaj

Aha, pa še neki bom vprašala: kaj pomeni, če :duda: divje obrača galavo levo/desno. Naš to velikokrat počne...Pa pestke si ful stavi v usta ko :hudicek:...
Hvala vsem:sloncek:




Natas@ -> Aptamil AR - priprava, pa še dva vprašanja... (26.3.2005 10:35:36)

Za mleko je treba čakat, da se zgosti. Ker baje drugače ni učinka. Ti bo še kakšna o tem kaj več povedala.
Drugače pa je tudi naš obračal glavico levo in desno in to zelo hitro, ko je spal oz. se začel prebujat. Pa je nehal, zdej rajši brca po postelji tako, da se cela posteljica trese.
ZA pesti pa dobrodošla v klubu. Če jih ne da v usta toliko da se mu skoraj dvigne, ste še vredu.
Lp




Anonimen -> Aptamil AR - priprava, pa še dva vprašanja... (26.3.2005 10:51:59)

Ja Pilar, raje počakaj 7 min, da se zgosti, ker drugače bo bolj polival, vsaj pri mojem je bilo tako...Probaj tako nardit, da pripravi AR pa se podojita in potem, če bo še lačen, bo mleko že parajt...ker vem kak se tistih 7 min vleče, če je otrok lačen....
Glede obračanja glavice nimam pojma :zmeden:
Rokice pa si po moje tlači v usta ker ga dlesni skelijo...ne vem, predvidevam...ker moj si je to začel delat, potem pa je čez kak mesec dobil zobka...


lp




Bejba -> Aptamil AR - priprava, pa še dva vprašanja... (26.3.2005 12:24:55)

Mi smo od začetka uporabljali Aptamil AR, ker je res veliko polival (še sedaj :(). In jaz sem nekaj flašk naredila naenkrat, počakala 7 minut in jih dala v hladilnik, ko pa je bil mali lačen, pa samo pogrela v mikrovalovki. Mi je tudi pediatrinja rekla, da je to čisto ok. Narejeno mleko je namreč lahko v hladilniku 24 ur, na sobni temperaturi pa 1 uro.
No, ker pa smo mi še kar polivali (bilo je sicer boljše, a še daleč od zadovoljivega), smo pred kratkim zamenjali mleko za Novalac AR, pri katerem pa ni treba nič čakati, saj se zgosti v trebuščku. In tudi nam bolj pomaga, veliko manj polivamo.
Dobi se ga pa samo v lekarnah in sicer AR1 do 5. meseca, nato AR2.
Meni je veliko bolj všeč tudi zato, ker ga pripraviš v minutki ;).

LP; Bejba




Anonimen -> Aptamil AR - priprava, pa še dva vprašanja... (26.3.2005 22:02:21)

Naš pa si rokice v usta tišči, ko je ful lačen.:zmeden:




Stran: [1]