zaščitna krema za obraz (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Jutra -> zaščitna krema za obraz (25.3.2005 9:46:07)

Katero kremo za obraz boste uporabljale za svoje :duda: Jaz svojo :duda: pozimi nisem nič mazala, ko sva šli na sprehod, zdaj ko bo pa sonček, bi pa morala začeti.

Kaj mi svetujete?




Mina1 -> zaščitna krema za obraz (25.3.2005 9:48:37)

Tale od Nivee Wind&Wetter Creme je super fajn, pa od Bubchen tudi.

S faktorjem pa ni za pretiravati: rajši kupi peno faktor 18 od Bubchen, ki se lepo razmaže, pa večkrat jo namaži, pa bo. Visoki faktorji niso dobrodošli za:duda:

pa-pa Mina1




BONI* -> zaščitna krema za obraz (25.3.2005 10:07:38)

Jaz sem ga pozimi mazala z Nivejino Wind&Wetter Creme, zadnjič,ko pa je bil že tako močen sonček, pa sem ga namazala že kar z Nivejino otroško kremico z faktorjem 30. Mogoče sem malo pretiravala, ampak druge v našem DMu nisem našla.

Lp, Boni




Maxica -> zaščitna krema za obraz (25.3.2005 10:17:48)

Boni, tako kot ti, sem ga tudi jaz pozimi mazala s kremo Nivea za veter in mraz, sedaj sem pa nabavila prav tako od Nivee kremo za sončenje s faktorjem 30. Mislim, da bo ok.:bravo:




asso -> zaščitna krema za obraz (25.3.2005 19:03:30)

Mina1,

jaz pa mislim, da so glih visoki faktorji primerni za :duda::zmeden:, ne pa nizki, ker z nizkimi več žarkov prepusti.

Lp asso




Anja167 -> zaščitna krema za obraz (25.3.2005 19:37:55)

Meni so v lekarni dali Vichy factor 30, samo mi je gospa tam rekla, naj ga raje kar pokrijem kot mažem, pa da naj prej preizkusim na vratu ali rokicah, če ni alergičen nanjo. Sicer pa je kremica zelo draga (mislim, da 2800 SIT), a se lepo maže in je ne porabiš veliko.




babylove -> zaščitna krema za obraz (26.3.2005 12:31:25)

Meni je pa pediater rekel, naj ga skrijem pred soncem in nič mazat.




Stran: [1]