jajca v narastku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


karolinca -> jajca v narastku (5.11.2008 13:44:38)

Punca je stara 9 mesecev in me zanima sledeče: ali daste svojim otrokom jesti npr. rižev narastek al pa kakšno stvar, v kateri so cela jajca (tudi beljak)? Vem, da bi naj otrok do enega leta jedel samo rumenjak...vendar kaj pa vse stvari, kot so piškoti, pite v katerih so ziher cela jajca. Prosim za odgovor.




maša2008 -> RE: jajca v narastku (5.11.2008 14:38:08)

Če mu daš piškote z jajci, zakaj pa potem ne bi smelo biti jajce tudi v narastku?
Sicer pa, da odgovorim na vprašanje: naš je npr. palačinke, rezance.... od 8 meseca dalje in ni bilo nič narobe.




Doll -> RE: jajca v narastku (5.11.2008 15:09:08)

prvi je jedel vse pri 9 mesecih.Pri drugemu ne vem zakaj sem se še dlje držala pravil glede hrane. In hvala bogu da sem se ,ker je alergik




palas -> RE: jajca v narastku (5.11.2008 15:17:09)

Naš pri devetih mescih je že vse.
Že pri osmih sem mu dala rezance, ki vsebujejo jajca v juho ter kake skutine narastke in podobno.




Tisana -> RE: jajca v narastku (5.11.2008 20:37:21)

Mi ji pri slabih 11 mesecih še ne dajemo nič, kar vsebuje jajca, ker je alergik in ima konstantno probleme s prebavo.




sttj -> RE: jajca v narastku (5.11.2008 23:00:07)

moja sta že pri petih meseceh jedla rezance in podobne stvari pa ni bilo nič zato narobe,samo ne komplicirat pa bo...




Anchikaa -> RE: jajca v narastku (6.11.2008 9:03:12)

Jaz sem moji mislim da pri 6mesecih začela dajat juho z rezanci,potem z domačo ribano kašo in s palačinkami,pa ji nič ni bilo.

Zdaj pri 9mesecih pa itak je skoraj vse,kar jemo mi.


LP,
Anchikaa




gajči -> RE: jajca v narastku (6.11.2008 10:50:29)

Naš je star 9m pa še ni jedel celega jajca, samo rumenjak. Sem pa tudi jaz razmišljala o riževem narastku in o palačinkah, ampak v tem je pa tudi mleko, ki ga še ni jedel. Verjetno bom to dala po 10.m.




Stran: [1]