velikost cucljev (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


ANIME -> velikost cucljev (2.11.2008 21:00:48)

Zanima me, kdaj je primerno, da se otroku zamenja cucelj na flaški (ni dojen), da ima večje število luknjic. 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.11.2008 23:10:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ZvezdicaZaspanka -> RE: velikost cucljev (3.11.2008 10:28:25)

Mi smo imeli Tommee Tippee, cuclje smo pa zamenjali za večje takrat, ko sta tamala dva ˝povedala˝- je bilo opazit, da že počasi teče in sta bila tečna in sta se kar naprej razburjala...no ko smo pa cuclje zamenjal, je bilo pa ok.




lotty4 -> RE: velikost cucljev (6.11.2008 21:55:15)

napa je stara skoraj deset mesecev pa imava na aventovi flaški še veno enko, tudi za mleko, ker se ji že pri čaju zaleti. In ko sem enkrat samo naredila poizkus z več luknjicam se je skoraj zadavila in potem ko sem zamenjala cucelj nazaj na enko sploh ni hotela več potegnit.




botrca -> RE: velikost cucljev (7.12.2008 16:12:16)

Saj sama oceniš ko vidiš ali se otrok mantra ko pije ali mu lepo teče. Jaz sem zamenjala prej kot je bilo potrebno, imam pa aventove flaške.




nia5 -> RE: velikost cucljev (7.12.2008 18:10:52)

Mi smo stari 6,5m in sem ji zdaj nabavila od Aventa cucelj, ki se regulira. Ima 3 stopnje, ker pa mi po flaški pijemo le čaj, ga imam zaenkrat le na enkici.




irenav -> RE: velikost cucljev (7.12.2008 18:23:20)

Moj sine ima aventovo dvojko od začetka, Ana pa sedaj že kak mesec. Probaj z dvojko, če se otroku nekajkrat zaleti in začne kašljati je prezgodaj za menjavo.




kajajaka -> RE: velikost cucljev (7.12.2008 19:09:55)

naša aventove 1 in 2 sploh ni marala - po moje premajhna luknja - sem se še sama namatrala, ko sem končno poskusila zakaj samo tuli in ne vleče... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Nuk ima malo večje in je imela 1 milk do 2-3 meseca, potem je že navadno dudo večjo hotela (Nuk 2) - smo slučajno ugotovili, ker je 1 stalno ven metala in je ati poskusil z 2, ki jo je slučajno našel... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 
in tako smo ji tudi na flaške dali Nuk 2 milk, čeprav naj bi bila šele po 6 mesecu.

Sicer pa jih menjam na 2 mesec (imam lateksove - rjava guma) in ne silikonske.




Stran: [1]