Kam na današnji izlet? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nabiralka -> Kam na današnji izlet? (2.11.2008 6:57:42)

Živjo! Ker več glav več ve, bom kar tukaj vprašala, če mi lahko pomagate s kakšnim predlogom. Zanima me, kam bi lahko šli danes popoldne na kakšno dobro tortico in krajši sprehod. Pa niti nima veze, kateri konec Slovenije. Važno, da so dobre sladice in lep ambient [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Upam, da mi boste dale veliko idej. Lp




tanjusi -> RE: Kam na današnji izlet? (2.11.2008 9:06:38)

bled?




nabiralka -> RE: Kam na današnji izlet? (2.11.2008 9:13:33)

Tam smo v zadnjem času že bili in bi radi spoznali še kakšne druge lokacije. A morda kdo ve, če se na Obali najde kaj takega? Pa kje bolj točno.




Dejča -> RE: Kam na današnji izlet? (2.11.2008 9:24:38)

Pridi v Velenje - okrog obeh jezer je krasen sprehod, potem lahko greste še na grad pa v center mesta v hotel Paka na tortice.
Lahko pridete pa tudi v Šempeter v Savinjsko dolino, greste do jame Pekel ali v rimsko nekropolo (lahko tudi oboje), potem pa k Brglezu (blizu bencinske v Šempetru) na nekaj sladkega. Lahko pridete pa še bližje k nam - na Polzelo - greste na Goro Oljko, Vimperk (za obe destinacijo boste potrebovali kar nekaj časa), pa potem v Parižlje k Štormanu na tortice.
Uživajte, kjerkoli že boste!




jakaracman -> RE: Kam na današnji izlet? (2.11.2008 9:33:09)

Če greste na obalo priporočam Portorož in sicer slaščičarno od Grand hotela.Njihov tortni mojster se je šolal v tujini in so paša za oči in dobro sedejo.So pa res malo dražje tudi do 5 eur je kos.Pa tudi portoroško igrišče za male ni slabo.




muška -> RE: Kam na današnji izlet? (2.11.2008 9:55:10)

jaz bom kar za računalnikom. Moram napisat eno seminarsko do jutri, pa izpit imam čez par dni.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




nabiralka -> RE: Kam na današnji izlet? (2.11.2008 10:11:50)

Ooo, res hvala za toliko imenitnih idej. Sej sm vedla, kje moram zastaviti vprašanje. 




Stran: [1]