udarja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


klara2007 -> udarja (31.10.2008 23:01:37)

stari smo 15m. vendar pa je naša miška sedaj pogruntala, da lahko udari (po obrazu).in to počne kadar se ji zaljubi in ni važno koga.poleg tega zna tudi ugrizniti, krempati ipd. vglavnem hočem vprašati, kako ste se spopadle s tem. ali je to samo obdobje in bo prenehala???




Anonimen -> RE: udarja (31.10.2008 23:07:56)

Ja, poznam to, se je tut pri nas začel pri 15m in še vedno traja, torej že dober mesec in upam, da ga kmalu mine. Sicer počne že manj,  sem pa bila vztrajna  s stavkom : ne, dej mami lubo in boža, boža.




sttj -> RE: udarja (31.10.2008 23:17:10)

moja sta stara maj kot leto pa tudi že udarjata po licu,pa tudi ni važno koga,tudi med sabo,jaz jima rečem,da me boli in,da bom jokala in se začnem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] in,da me naj božata,pa včasih kar pomaga,potem pa se zamotita s čim drugim.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.11.2008 0:02:17)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Doll -> RE: udarja (1.11.2008 0:16:05)

Ignoriranje in kletvice niso eno in ta isto.
Mene ,če sin udari ,ga nežno primem za roko in rečem ne,potem grem stran od njega.Včasih hoče k meni,pa ga ne vzamem,mu lepo povem da me boli in da ne gre k meni,ker me je udaril.otrok že razume ;) Velikokrat se je začel jokati,a sem vztrajala pri svojem
Se zelo zelo redko zgodi da me udari,ugrizne,pocuka.
Moram reči da metoda deluje




botrca -> RE: udarja (1.11.2008 9:15:30)

Vse ga bo minilo pa tudi grizenje, kolfutanje...pa v vrtcu to vsi delajo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Naja30 -> RE: udarja (1.11.2008 9:19:56)

Jaz tega nisem mogla ignorirat. Ko me je udarila (tudi nekje pri 15m je začela s tem), sem jo prijela za roko in rekla, da se tega ne dela in naj me zdaj poboža. In tako je naredila. In se je s tem tudi odvadila, potem ko se je ene 5x zgodilo tako.




Stran: [1]