Ali jeste? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Nikica -> Ali jeste? (23.3.2005 20:46:33)

Tiste, ki dojite, ali jeste: jajca, šunko, francosko solato, kisle kumarice, ajvar, mlado čebulo, regrat, paradižnik, papriko, tuno, majonezo, ribje namaze, jetrne paštete, smoki z arašidi, pistacijo, kikiriki, kokice, bonbone, čokolado,med, ali pijete: šipkov čaj, pomarančni sok, cedevito, borovničev sok, jagodni sok, katere sladolede uživate?:zmeden::zmeden: Prosim, povejte mi, kaj res ne jeste in čemu ste se odpovedale. :((:((No, ja, sicer pa pravijo, da lahko jemo vse, toda jaz kar pazim pri prehrani.




Jančika_ -> Ali jeste? (23.3.2005 20:48:56)

Odpovedala se nisem ničemur (mesa pa itak ne jem).




vidja -> Ali jeste? (23.3.2005 20:49:38)

Jaz sem pazila samo pri začimbah in prekajeni hrani, pa seveda alkohol in kava. Res pa sem bila pozorna dojenčkove reakcije. Nikakor pa se nisem odpovedala zelenjavi. :kava:




Jančika_ -> Ali jeste? (23.3.2005 20:50:43)

Aja, alkohol se mi je zdelo samo po sebi umevno, da ne, zato niti nisem napisala. Tudi kave sploh ne pijem.




Anonimen -> Ali jeste? (23.3.2005 20:51:14)

Jem vse.

Bojana




Nikica -> Ali jeste? (23.3.2005 20:53:59)

Tudi pomaranče? In ostalo surovo sadje in zelenjavo?:zmeden:Kaj pa limonada?




sa -> Ali jeste? (23.3.2005 21:07:01)

Jaz tudi jem vse.Pa limonado tudi pijem8)




Jančika_ -> Ali jeste? (23.3.2005 21:18:43)

Nikica, res vse. Od začetka.




babylove -> Ali jeste? (23.3.2005 21:24:14)

Agrumi lahko povzročijo drisko, poskusi in preveri rezultat v plenički. Po jajcih je mojega napenjalo. Ker je imel krče, mi je pediater odsvetoval surovo sadje in zelenjavo (prekuhat), pa sadne sokove v zmernih količinah. Nič ni pomagalo proti krčem. Morala: jej vse in opazuj reakcije malčka, pa boš sama videla, kako naprej.




tši -> Ali jeste? (23.3.2005 22:53:19)

Moj sin je star 6 mes., še vedno dojim. Odpovedala pa sem si surovi zelenjavi, svinini, paštetam, pomarančam, limonam, vsem južnim sadjem in na kratko sem full pazila kaj sem jedla - sam tko sem se zelo hitro vpeljala in nisem imela kakšnih težav. Priznam brez čokolade in kave nisem dol zdržala tko da to me pa nese. Patrik ni imel nobenih krčkov. Sedaj ko sva začela dodajati gosto hrano pa bom tudi jaz začela normalno jesti. Edino to pa je res, svinina mi sploh ne paše in mislim da lahko komot živim brez nje.




malichka -> Ali jeste? (23.3.2005 23:03:39)

Nas junak je star sedem mesecev in pol in ga se vedno samo dojim. Opazila sem reakcijo na pomaranče, limono in surovo čebulo vse to pa se ne more primerjat s kozarčkom npr. vina, po katerem malček ne spi celo noč. Aja od začimb mogoče nista ok hren in zenf..

Sicer pa sem že od začetka po malem jedla čisto vse. Počasi dodajaš pa je...

Ne odpoveduj se hrani, za katero nisi sigurna, da mu povzorča težave, ker otrok na prvem mestu potrebuje zdravo in zadovoljno (tudi sito) mamico.

Pa dober tek..




Anonimen -> Ali jeste? (24.3.2005 11:40:04)

Jedla sem praktično vse, razen doma narejene majoneze in jajca sem res dobro zapekla. Sladolede pa le kupljene v trgovini, kjer lahko preveriš rok uporabe.




Anonimen -> Ali jeste? (24.3.2005 11:40:48)

Aja, ja agrumov sem se pa res vsaj prve pol leta izogibala ker baje zelo napenjajo.




ajda11 -> Ali jeste? (26.3.2005 17:34:25)


Razen alkohola in svinjskega mesa, ki ga ne marem jem od začetka čisto vse.




Stran: [1]