Bliža se novo leto ... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


silvestra -> Bliža se novo leto ... (29.10.2008 13:52:38)

Bliža se novo leto, rabila bi če ima kdo kaj kako se izdela NOVOLETNI ŠKORENČEK iz filca (taki kot jih imajo v filmih pred kaminom),  snežaki(npr.iz stiroporja ali česa drugega), dedek mraz  in kakšen novoletni okrasek za jelko ali za kam drugam obesiti (strop,...)






Piruri -> RE: Bliža se novo leto ... (29.10.2008 21:49:09)

Mislim, da boš tukaj našla precej idej....http://www.allfreecrafts.com/christmas/...čene pa vpiši v google CHRISTMAS DECORATION ali CHRISTMAS CRAFTS pa boš še kaj našla...

Fajn ustvarjaj...




Anonimen -> RE: Bliža se novo leto ... (30.10.2008 22:34:50)

KLIK




LUNA06 -> RE: Bliža se novo leto ... (1.11.2008 9:00:47)

Jaz sem jih ravno začela izdelovati, škorenčke namreč.Narjeni bojo iz blaga, gor pa bo imel vsak izvezen en motivček, pa številkico seveda.Lahko ti pošljem slikco, imam že nekaj narejenih.




Paštetka -> RE: Bliža se novo leto ... (1.11.2008 18:28:45)

Mi smo ravno das maso razvaljali in nato izrezali z modelčki za piškotke zvezdice, srčke, smrekice. Potem smo jih dali sušit v štedilnik. Zdaj čakajo na barvanje. Uporabili jih bomo pa za božično drevo in za čestitke.





*lenc@* -> RE: Bliža se novo leto ... (7.11.2008 22:03:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mi smo ravno das maso razvaljali in nato izrezali z modelčki za piškotke zvezdice, srčke, smrekice. Potem smo jih dali sušit v štedilnik. Zdaj čakajo na barvanje. Uporabili jih bomo pa za božično drevo in za čestitke.




za kok časa paštetka in na kolk C? hvala




Mateja82 -> RE: Bliža se novo leto ... (13.11.2008 8:24:33)

Okraske se lahko naredi tudi iz slanega testa.  Testo se da tudi lepo pobarvat, za tako svetlo rjavo naravno barvo se lahko obarva s (skuhano)  kavo pa še kaj bi se našlo v kuhinji kar bi dalo testu barvo, malo je treba poiskusit.

Obnesejo pa se tud navadne temparke, ali pa spreji ( srebrni , zlati ..), fino jih še polakirat s prozornim lakom.

Okraske pa sem sušila kar na radiatorju, malo dlje traja ampak se posušijo

Sicer pa se na netu najde ogromno idej za ustvarjanje.




Stran: [1]