|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tecaj masaze za dojencke...
25.10.2008 21:19:05   
Naomi
Pozdravljene!

Pravkar sem prisla iz izobrazevanja v Londonu za IAIM Instruktorja masaze za dojencke.
Potrebovala bi najmanj 5 mamic  prostovoljk in njihovih dojenckov 0-6 mes ( seveda so dobrodosli tudi ocki), ker moram izvesti celoten tecaj za en del tega izpita. Tecaj obsega 5 obiskov 1x tedensko od 60-90 min. Imam pa 4 mesece casa. Po opravljenem tecaju, vsaka mamica ali ocka ali oba ;) izpolnite vprasalnik zdruzenja IAIM, katerega moram predloziti mentorici.
En termin bi bil od 17.11-15.12. vsak ponedeljek.
Drugi termin pa bi bil od 5.1.-2.2., pravtako vsak ponedeljek.
Tecaj bo v Ljubljani; lokacijo in uro sporocim po mailu ali ZS. e-mail: naomi-kd@hotmail.com
To je le tecaj masaze za dojencka in mamice same masirate vase dojencke. Vec nas bo, bolj lusno nam bo ;). Tecaj obsega ucenje prijemov posemaznega dela telesa, umirjanje kolik, prebavnih motenj, diskusije o razlicih temah, ki nam kazijo marsikatero neprespano uro kot starsem in se mnogo zanimivih stvari.
Masaza ima mnogo prednosti, tako psihicnih, kot fizicnih.
http://www.iaim.net/
http://www.iaim.org.uk/

Tecaj je seveda brezplacen- pravijo: Roka roko umije. ;)

Hvala in lep pozdrav!

Naomi






< Sporočilo je popravil Naomi -- 25.10.2008 21:22:18 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
25.10.2008 22:25:15   
kaya2007
jaz bi samo spodbudila mamice, da je to čisto fajn zadeva, mene je tudi ena teta hodila učiti masirat tamalo in je pikica uživala.

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
26.10.2008 10:54:13   
Zofy
A za starejše dojenčke pa ni? Mi smo stari 7m...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
26.10.2008 20:45:25   
Naomi
Mamice hvala,

novembrski termin je poln, jauarja je pa se prosto.

Papa,

naomi

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
26.10.2008 20:48:06   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

A za starejše dojenčke pa ni? Mi smo stari 7m...



...vsekakor je dobrodosel tudi 7 mesecnik- mesecnica ;)...

lp

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
26.10.2008 21:49:28   
rija
tudi jaz svetujem mamicam, da se udeležijo termina januarja.

sama sem obiskovala tečaj masaže dojenčka in ga potem tudi čisto vsak dan masirala. pri nas je bil tečaj na največ 4 dojenčke v skupini, stari pa bi naj bili do 3 mesecev, jaz sem hodila z enomesečnikom. je pa res, da večji je dojenček, težje ga obdržiš v položaju za masažouser posted image  meni je začel pri 7 mesecih uhajat izpod rok.....user posted image  ampak masaža pa mu paše še pri 3 letih....okrnjena sevedauser posted image

fascinantno in blagodejno.user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 26.10.2008 21:51:22 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
3.2.2009 16:45:39   
Dajadada
Sem bila na januarskem tečaju in je bilo super. Priporočam vsem mamicam. Naučiš se pravih prijemov ipd., pa še mamice se družijo in malo počvekajo.
Naš mali je fuuuuul užival in zdaj imava doma eno zabavo več, ko se masirava. Pa še zmatra ga fajn, tko da potem zmer spi k topuser posted image .


< Sporočilo je popravil Dajadada -- 3.2.2009 16:47:08 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
3.2.2009 17:11:01   
Anonimen
Eto ... tudi jaz sem ena od mamic, ki se je s svojo frčafelco udeležila tega januarskega termina ... NAOMI SUPER SI IN LE TAKO NAPREJ!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi je res kar žal, da ni to ena taka zadeva ki bi imela več srečanj, ko smo se tako lepo o različnih zadevah pomenile, pa marsikaj finega naučile!

(odgovor članu Dajadada)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
3.2.2009 22:07:41   
fitzgerald
in še tretja mamica z januarskega tečaja se javljauser posted image  za tečaj lahko rečem samouser posted image  skratka, priporočam vsem mamicam, ki boste imele možnost, da se pridružite Naomi, ko bo imela še kakšen tečaj! se splača in učinki so res kmalu vidni in, še bolje, s časom postaja stvar še boljša

je fino, ko vidiš kako se otrok vsak dan bolj odziva na masažo - se je veseli in vidno uživa v njejuser posted image  aja, pa na spanje definitivno pozitivno vplivauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
3.2.2009 22:18:00   
Dajadada
Jaz bi bila tudi za nadaljevalni tečajuser posted image , da se še kaj pomenimo.
Lahko pa nadaljujemo debato na forumu. Pa še čvek na kakšni kavi organiziramouser posted image .

(odgovor članu fitzgerald)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
3.2.2009 22:20:19   
Anonimen
Sem koj za!!! user posted image

(odgovor članu Dajadada)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
4.2.2009 10:41:59   
Dajadada
Kul. No vidiš Naomi, mi bi šeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
5.2.2009 22:51:52   
Naomi
...me veseli, da ste uzivale user posted image sploh pa sem vesela, da ste videle kaj masaza dela...user posted image

...se 1x pa- bile ste neverjetno pridne tecajnice s svojimi ''piflarcki'' user posted image



(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tecaj masaze za dojencke...
6.2.2009 21:49:46   
N.SI
še ena januarska tejčajnica user posted image - bilo je odlično, se je pobalin super počutil in še bolje je doma (ga dojenčice ne dekoncentrirajo user posted image )... priporočam vsakomur user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?