|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 6:29:40   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Ah, včasih ful, včas pa sama sebe presenetim, da čisto nič. Ampak po navadi kar precej. user posted image


Se podpišem. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 7:05:00   
Volga
Nič ne kompliciram, pa v redu pridem skozi. Pravzaprav, mi gre kompliciranje ljudi okoli mene zelo na živce. Sovražim kompliciranje. Če pa je svet narejen tako preprosto user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 8:08:39   
Anonimen
Zase čist normalno živim, nič ne kompliciram. Za nekatere preveč kompliciram. Za nekatere premalo. V bistvu mi dol visi. Men je fajn.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 8:23:31   
Zamima
Se trudim minimalno komplicirat, če pa že pa to počnem nevede user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 8:28:45   
Mišni
Jaz ful kompliciram, luna nima nobenega vpliva na to.

Pa odločit se nikoli ne znam. Med dvema stvarema npr. Vedno, ko v trgovini vidim dve stvari, ki sta mi všeč, isti v različnih barvah npr., se nikoli ne morem odločit, katero naj vzamem. In potem večinoma kupim obe, čeprav niti ene ne rabim ...

Pa ne samo v trgovini, tudi povsod drugod v življenju je tako. Je pa čudno, da včasih nisem bila tako zelo taka, se mi zdi, da je čedalje slabše.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 8:57:04   
Katey
Poskušam čimmanj komplicirat, obstaja pa par stvari, kjer ne morem mimo če ni tako kot za  moje pojme mora bitiuser posted image , obešanje perila je že ena taka stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 9:38:32   
malika
Dostikrat premalo, ko pa se mi zaljubi, oz. ko pridem v svoj fazo pa znam zatežit ja. Najraje pa kompliciram okoli financ, moj je razsipen v nulo, jaz pa moram potem drobižek skupaj vlačit user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 10:18:49   
maja1488
Jaz kompliciram preden gremo na dopust. Mora bit vse pospravljeno v nulo, pa nič ne sme bit v košu za likat... Pa seznam si nardim, da nebi slučajno kaj pozabli doma.

Drugje pa načeloma ne kompliciram.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 10:35:31   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Pa odločit se nikoli ne znam. Med dvema stvarema npr. Vedno, ko v trgovini vidim dve stvari, ki sta mi všeč, isti v različnih barvah npr., se nikoli ne morem odločit, katero naj vzamem. In potem večinoma kupim obe, čeprav niti ene ne rabim ...



To se pa tud men dogaja.
Mišni, da nisi tehtnica po horoskopu? user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 11:09:05   
Šarki
kompliciram, ko opremljamo stanovanje, kam naj se kaj postavi, na koncu pa itak tako postavimo kot mojuser posted image reče k je tanajbl simpluser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 11:09:12   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

To se pa tud men dogaja.
Mišni, da nisi tehtnica po horoskopu? user posted image


user posted image user posted image  se še jaz javim, ker je to del mojega vsakdana da cincam vsaj med dvema stvarema in ja sem tehtnicauser posted image user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 11:21:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

To se pa tud men dogaja.
Mišni, da nisi tehtnica po horoskopu? user posted image


user posted image user posted image  se še jaz javim, ker je to del mojega vsakdana da cincam vsaj med dvema stvarema in ja sem tehtnicauser posted image user posted image .


Ni pogojeno. Jaz sem tudi ne morem odločit med dvema stvarema, pa sem rak. Mišni pa tudi ni tehtnica.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 11:25:01   
Katey
user posted image  ja Volga, dej pusti da verjamem v horoskope, to naj bi bila naša slaba lastnost, a veš koliko je šele dobrihuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 14:33:15   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Moje kompliciranje s perilom prerašča v resno obsedenost. Kdaj dati prat, da bo oprano tako, da se bo čimhitreje obesilo; kdaj dati sušit, da bom lahko pobrala preden grem na službeno pot za tri dni, da ne bo viselo in se sušilo v tri krasne. Kako obesit, da bo lepo zloženo, otroške na kup, odrasle na kup. Kako umazano perilo dat v koš, da bi po možnosti imela not po plasteh - spodaj brisače, na sredi svetlo-pisano, na vrhu temno-pisano. Mislim, to zahteva orenk koncentracijo in razmišljanje. Tudi če se mož ponudi, da bi on obesil, ne dovolim; bi mi zmedel red. Tudi nakup denimo sušilca bi mi skrajšal življenje za 15-20 let.

Drugače pa ne kompliciram veliko.


Mislim, da sem našla drugo polovico svoje duše, ki naj bi po nekaterih pričevanjih tavala zmedena po svetu.
user posted image
No, pa kompliciram tudi, če moj mož vzame čist neprimeren lonec (po mojem mnenju nepraktičen - prevelik/premajhen/preplitev/preglobok).
Kompliciram tudi, zakaj je izbral daljšo pot, če imamo veliko bližjo varianto (odgovor: tu je manj semaforjev).
Pa še kaj.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 14:56:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Mislim, da sem našla drugo polovico svoje duše, ki naj bi po nekaterih pričevanjih tavala zmedena po svetu.
user posted image  


No, ni čisto tako. Ne tava zmedena po svetu, ampak se vozi v avtu kot back-seat driver, podobno kot druga polovica user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 15:25:42   
Hope2
Če hočem doseči kak cilj, neki kar si ful želim potem znam kar fajn komplicirati. Drugače pa sem še preveč flegma in mi velikokrat dol visi tudi za stvari, za katere mi ne bi smelo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 16:11:25   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Nič ne kompliciram, pa v redu pridem skozi. Pravzaprav, mi gre kompliciranje ljudi okoli mene zelo na živce. Sovražim kompliciranje. Če pa je svet narejen tako preprosto user posted image


Meni gre tudi kompliciranje na živce. Vseeno mi je kako in kdaj perilo obešam in kako ga perem in še manj kateri pisker vzamam ko kuham, v službi se mi smilijo ljudje ki iz nič naredijo slona, v večini primerov mi je vseeno katero od vseh možnih opcij bomo izbrali, ni treba, da je vse popolno ali vsem všečno, iz teh reči res ne delam problemov. Že tako je lajf naporen, kompliciranje bi me ubilo. user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 16:29:25   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Pa odločit se nikoli ne znam. Med dvema stvarema npr. Vedno, ko v trgovini vidim dve stvari, ki sta mi všeč, isti v različnih barvah npr., se nikoli ne morem odločit, katero naj vzamem. In potem večinoma kupim obe, čeprav niti ene ne rabim ...



To se pa tud men dogaja.
Mišni, da nisi tehtnica po horoskopu? user posted image


Ne, levinja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 16:32:55   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

user posted image  ja Volga, dej pusti da verjamem v horoskope, to naj bi bila naša slaba lastnost, a veš koliko je šele dobrihuser posted image


V horoskope jaz fuuul NE VERJAMEM.

Ko je moj sodelavec pisal horoskop (tak ta zahecen), je napisal, da bodo dvojčkom kupili avto. In ga kliče Romana Krajnčan, da kako je lahko uganil, da ji je foter res tisti teden kupil petko.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 17:19:58   
Anonimen
V rit se kavsni


Ne, raje strikam ob takih priloznostih user posted image  :).

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 19:59:11   
Rožica I
Z leti vse manj kompliciram, hvala bogu user posted image , ker sem znala tako težit včasih, ko samo pomislim...user posted image
Skratka, težim oz. kompliciram predvsem takrat, ko sem v manku glede energije, takrat se obešam na malenkosti in najbolj mučim samo sebe.
Jasno pa je, da najbolj kompliciram v čustvenih zadevah. Pri bližnjih takoj vidim simple rešitev, pri sebi pa rabim sto dokazov in deset let, da pridem na čisto user posted image ! ****t ga, nije život bajka user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 21:04:54   
Anonimen
jaz ne kompliciram. sploh. razen pri žlicah. in namazih. težko razložit, gre pa nekako takoleuser posted image če je zjutraj za froštik na mizi margarina, pa med in marmelada, mogoče še kak evrokrem, pašteta itd. ( da vsak lahko je, kar mu pašeuser posted image ), more vsaka stvar met svojo žlico za mazat. oz. un nož. bohnedaj da z isto žlico, kt si si namazal maslo, brodiš po marmeladiuser posted image al pa da najdem v medu margarino, pa v kisli smetani evrokremuser posted image to mi pa res mine....in je zmeri en kup onih dolgopecljatih žlic na mizi, da smo navadno vsi zgubljeni, kaj sploh počet z njimiuser posted image

pa wc papir more bit  obešen na držalu, da se odvija stran od stene. boženedaj da je kontra. še v službi popravljamuser posted image   zelo travmatične so zame te škatle, k je rola papirja notri zaklenjena in je ne moreš obrnituser posted image

drugače pa ne kompliciramuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 21:07:39   
Anonimen
pri sebi pa rabim sto dokazov in deset let, da pridem na čisto


A samo deset?
Dobra si. Meni se po desetih ne uspe kaj dosti.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 21:08:47   
Anonimen
pa wc papir more bit obešen na držalu, da se odvija stran od stene. boženedaj da je kontra. še v službi popravljam


user posted image user posted image

Se dobro, da si na porodniski, da si malo oddahnes user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kompliciranje
21.10.2008 21:17:50   
HuAnita
Kompliciranje je moje 2. ime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Za deklico
pipika 13

Katero ime vam je najbolj všeč?

Julija (41%)

Rebeka (15%)

Zoja (44%)


Število vseh glasov: 481

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!