|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj slinček?
21.3.2005 18:45:33   
Naja31
Ojla punce,

preverjam kaj še potrebujemo za nasega :duda: in sem se spomnila na slinčke. A novorojenček to sploh potrebuje? :zmeden: Jaz mislim, da ne in da zdaj ni potrebe, da moram se to kupovati. Ali pac?

Hvala za odgovore!

Lp, Naja :nosecka:

:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj slinček?
21.3.2005 18:46:57   
babylove
Pač.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj slinček?
21.3.2005 18:50:24   
Jančika_
Naš ga je rabil pri kakih dveh mesecih, prej ne. Potem se je pa začel slinit in od takrat ima na vseh fotkah ta krasni modni dodatek.:)-

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj slinček?
21.3.2005 19:05:24   
jana30
Jaz jih pa tako mrzim ej. Sem ga kar sproti brisala. Uporabljamo ga zdaj , kadar je po žlici.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj slinček?
21.3.2005 19:08:36   
Natas@
Jaz sem jih zelo redko rabila, ko se je začel slinit. Sedaj ko pa je po žlici, jih moram pa kar naprej prat, da mi jih ne zmanjka, pa jih nimam malo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj slinček?
21.3.2005 19:10:49   
pikapoka27
Naša pupa ima 3 mesece, pa ga dosedaj še nikoli nismo uporabljali.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj slinček?
21.3.2005 19:10:49   
pikapoka27
Naša pupa ima 3 mesece, pa ga dosedaj še nikoli nismo uporabljali.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj slinček?
21.3.2005 20:05:44   
HuAnita
Se podpišem pod Jančiko, s tem da jih za footgrafiranje odstranim:)-

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj slinček?
21.3.2005 20:32:25   
Anonimen
Okrog 2 meseca se je Filip začel zelo slinit. Sicer sem raje brisala, ker meni tudi slinčki niso všeč, pa sem vseeno nabavila 2 sličnka. Potem je slinjenje malce ponehalo. Sedaj ga uporabljam samo, kadar jeva.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj slinček?
21.3.2005 20:43:50   
taj2004
Mi ga uporabljamo ze od rojstva ker je Taj polival pa se poliva:(( Tako da ga se uporabljamo pa imamo 6.5 mesecev. Imam ij najmanj 40 komadov pa je vcasih premalo in mi jih zmanjka:)-

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj slinček?
21.3.2005 20:50:14   
puncica
Slinčka novorojenček še ne rabi, no vsaj naša ga ni, smo ga pa rabil, ko smo začel z gosto hrano pri 4 mescih. Po moje lahko to kasneje nabaviš, lahko pa da jih boš tud dobila za darilo, mi jih imamo tako na tone:)-

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kdaj slinček?
21.3.2005 20:51:09   
Anja167
Za zdaj, po moje, ni potrebe, boš že sproti videla, če bo polival ali se slinil. Mi smo jih začeli uporabljati šele za gosto hrano.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kdaj slinček?
21.3.2005 21:11:20   
ribica.
Pri nas je slinček še zdaj aktualen, ko ima Vita leto in pol,saj se ful slini. Zdaj ji spet zobki grejo ven in ne utegnem sproti brisat.Če ga pozabima dat gor, ima hitro čist moker bodi na prsih. Torej modno ali ne, slinčki so kr ok.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kdaj slinček?
21.3.2005 22:00:09   
žiža
Meni tud niso všeč slinčki. Če ji ga dam gor ga ves čas na obraz vleče, pa v usta tlači, tako da se mi zdi da se takrat še ta najbolj slini. Ga pa uporabljava ko jeva.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kdaj slinček?
21.3.2005 22:30:25   
Pinja
Definitivno kakšnega nabavi, sej se ne pokvari ;). Jst nisem imela nobenega, potem sem pa na vrat na nos letela v štacuno, ker smo se tudi 5x na dan preoblačili :zmeden:. Je najprej polivala (to dela še zdej :( ), okoli enega meseca in pol, se je pa začela mooooočno slinit. Če ga nima gor, je v 5 min. mokra do kože :((. Da si ga pa ne vleče čez obraz, tko ko je napisala žiža, ji ga pa kar v hlačke zataknem, pa je mal bolš. Imajo pa v Emporiumu take lušne bombažne za novorojenčke (so manjši) po 1.200,00 tri v kompletu. Nabavi pa tudi kakega plastificiranega spodaj, da ne boš res vsake 5 min. menjala (čeprov ga jst glih tko, ker se ji takoj bradica vname, če je predolg mokra :zmeden: )

lp :sloncek:

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kdaj slinček?
22.3.2005 7:39:02   
Anonimen
Slinčkov ni nikoli preveč ;)

Moj jih je rabil najmanj do enega leta zaradi polivanja in slinjenja, potem pa tudi zaradi hranjenja.

Res je da niso ravno lepi, zato sem jaz imela še enih 10 rutic (S Oliver, take čisto male trikotne), da sva jih imela, kadar sva šla med ljudi. So pa ful lušne :)

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?