|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: VELENČANKE 2009
20.2.2009 11:55:27   
bamoocham
Pozdrav tut z moje strani.

S sestro sva njenega sina peljali vpisat v knjižnico, si je kar 3 ali 4 knjige sposodil od navdušenjauser posted image
Kupila sem tudi krofe za lušte, potem popoldan se jih pa spravim pečt.
Upam, da ratajo.
Lepo se mejte.

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: VELENČANKE 2009
23.2.2009 13:33:10   
SKORPY
Živjo punce!
Me dolgo ni bilo , drugače vse ok. V petek smo poslušali srčeka in čez en mesec imam morfologijo. Smo pa prejle prvič začutili obratke v trebuhu našega malčka. In kam greste v materinsko šolo? Sem iskala na internetu za velenje termine pa so še za lansko leto gor tako da če katera ve kdaj so naj mi sporoči.

Lp

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: VELENČANKE 2009
23.2.2009 13:39:06   
bamoocham
SKORPY živijo.

Datumi za materinsko šolo so pravi na internetu, tudi mene je čudilo, da piše za 2008 (ampak so pravi). Js sem se odločila, da  grem na začetku aprila v materinsko šolo.

In koliko si noseča?
A ne, da je fajni občutek, ko začutiš premikanje noter?user posted image
Naša pikica je danes zelo mirna, po navadi ima prave dirke noter..danes se ji pa zgleda, da sploh ne ljubi ker preveč telovadit. Bo že nadoknadilauser posted image

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: VELENČANKE 2009
23.2.2009 15:26:26   
SKORPY
Konec julija imam rok vendar pa bom šla najbrž maja v šolo ampak ne vem kolko bo moj lahka hodil ima službo od 7 pa do 17 popoldne včasih še dlje. Ja res je lepo čutit prve premike sem mogla mojga kr prej pokicat in povedat.

LP

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: VELENČANKE 2009
23.2.2009 22:34:33   
acitak
heloooo  user posted image ...

evo moj Niko spi, pa lahko mal po netu brskam a kako napišem tuki...

Skorpy...tvojmu ni treba bit zraven, vseeno dobiš potrdilo za v bolnico da lahko gre k porodu, moj tud ni bil, samo na zadnje predavanje je šel, pa še to zarad mene ker sem vztrajala...itak je pol k maš user posted image  doma vse dogaja spontano, tam slišiš sam take stvari k so ti že znane...

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: VELENČANKE 2009
24.2.2009 12:16:42   
SAŠA77
oj oj someščanke kako smo kaj,
iii pri nas danes zelooo oki ker sem prej prvič slišala bitje srčka mojeuser posted image  preko AS in vsakič ko se je detece premaknilo sem slišala in začutila,ooo kok božanski občutek,sedaj pa grem naprej kuhat segediner in pečt buhteljčke za mojo gružinico,želim vam lep pustni torek poln dobrot in nasmeha v vaših srčkih,lpuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: VELENČANKE 2009
3.3.2009 17:43:02   
SKORPY
ka daj someščanke a ste se izgubile?

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: VELENČANKE 2009
3.3.2009 19:11:18   
acitak
so se zgubile...js pridem vsak dan pogledat če je kaj novega pri vas pa ni nič...

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: VELENČANKE 2009
4.3.2009 8:38:44   
SKORPY
dobro jutro!
Midva z bebijem sma že od 6 pokonci in sedaj veselo telovadi. Malo je še čuden občutek ampak se bomo že navadili. Čudno je če se premetuje , ampak me začne takoj skrbeti če se ne premika.

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: VELENČANKE 2009
4.3.2009 8:59:39   
bamoocham
Ja pozdravljene.

Tako, mi smo dali preglede čez v LJ, sem mogla it 2x, ker se srček ok ni videl. Tako, da je z našo pikico vse ok.  Morem pa it še 6.4 (v 30 tednu) in potem še v 35 tednu spet  v LJ, ker imam nizko posteljico in se še nič ni dvignila, tako da me bojo spet pregledali.
Naša je ful živahna. Najrajš me brca v mehuruser posted image
V pon je imela 600g. Je v medenični vstavi in zato ima malo "podolgovato" glavo..je rekla gin v LJ, da to ni kaj narobe in da imajo to vsi, ki so v med. vstavi, pa da se še bo vse zrihtalo.

Kak ste pa kaj ve?

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: VELENČANKE 2009
4.3.2009 11:38:40   
SAŠA77
ojla
krasne novičke,vesela sem zate,upam dabo potekalo do konca vse po planu,
no jaz imam še vedno krče in sem zanjič malo krvavela,včeraj sem imela pregled ampak je vse vredi,dala mi je izvid za podalšanje bolniške sedaj pa čakam kaj bo ali mi bodo ugodili ali ne,me malo skrbi ker baje ful ne podalšujejo,jaz pa itak ne morem delat,želim vam prelep dan in se pišemouser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: VELENČANKE 2009
4.3.2009 13:19:34   
bamoocham
O boga..sam da je vse ok zdj.

Ma sem jezna ko hudič, odločbe od komisije še zmeraj nisem dobila, jutri mi pa poteče bolniška. Sem se šla pozanimat v ZD kaj je s tem, zakaj je še ni, pa pravi, da je dala vse papirje naprej in da bi odločba v kratkem morala bitiuser posted image (s tem, da je bila moja kartoteka pri čisto drugi zdravnici, najprej jo je iskala 15 minut). Javim, kaj smo zrihtali.

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: VELENČANKE 2009
4.3.2009 19:56:45   
SAŠA77
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

O boga..sam da je vse ok zdj.

Ma sem jezna ko hudič, odločbe od komisije še zmeraj nisem dobila, jutri mi pa poteče bolniška. Sem se šla pozanimat v ZD kaj je s tem, zakaj je še ni, pa pravi, da je dala vse papirje naprej in da bi odločba v kratkem morala bitiuser posted image (s tem, da je bila moja kartoteka pri čisto drugi zdravnici, najprej jo je iskala 15 minut). Javim, kaj smo zrihtali.



oo držim pesti meni poteče v petek,ful me je strah kaj bo,javi mi kako boš uredila,in jaz ti bom tudi ko kaj izvem,kateri je tvoj osebni zdravnik,želim vam prelep večer,lp
velikuser posted image za vse,lpuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: VELENČANKE 2009
5.3.2009 8:47:28   
bamoocham
Jutro!
Kavica ali čajuser posted image

No včeraj sem potem skoraj diplomirala v ZD. Še sreča, da dela tašča na ZZZS, da so mi pogledale, da ni bilo nobene odločbe od komisije izdane na MOJE ime.

Ampak se je medicinska sestra zmotila in je avtomatsko sprintala tist list, ki ga dajo skupaj z izvidom in kartoteko na komisijo za podaljšanje- na ime moje sestre (sva dvojčici in imama vse podatke enake razen imena seveda). Noben ni bil pozoren, da se ime na kartoteki in izvidu ne ujema s tistim na odločbi..pa so kar naprej poslali (sestri v službo, pa sploh ni na bolniški)..cela zbrka no....
Potem je pa mogla medicinska sestra vse stornirat, javit da je prišlo do napake (zaradi površnosti) in še enkrat vse skupaj (izvid, kartoteko,  list za podaljšanje) spet dat na komisijo. Tak da bo nova odločba jutri ali pa v ponedeljek.

So mi rekli na ZZZS da se naj ne sekiram glede tega, tudi če mi danes poteče bolniška, ker tak ni bila moja napaka in da sem vseeno na bolniški. Pa da naj javim v službo, da dobijo kasneje odločbo in da razložim celo situacijo-da ne bi brezveze komplicirali.  Tako je to, če človek ni pozoren.user posted image

Aja, moja zdravnica je DR. Zore-tova. Menda je tudi ona srečka nosečkauser posted image



(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: VELENČANKE 2009
5.3.2009 9:16:15   
SAŠA77
oj oj
uuu a tako se ti je zakompliciralo,no upam da bo sedaj oki,
no jaz pa še čakam kako in kaj,če jutri poštar ne prinese nič potem bom poklicala kako in kaj,če ne bom mogla v soboto v službouser posted image ,
jaz pa cela boga,bolečine v trtici so počasi neznosne,
sedaj se mi krči pomirjajo ko me matra vzamem buskopan in je oki,
no ti javim kako bom uredila ampak mislimo pozitivno,
lep dan vsem skupajuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 10:00:02   
SAŠA77
ojla
no sam tolk da javim da moje odločbe danes ni bilo in da sem klicala k osebnemu zdravniku kaj naj naredim in mi je sestra rekla da baje ni panike,
da imam tako bolniško podaljšeno ker imam takšne slabe izvide ampak naj pokličem ob 13-tih če bo že ona vedela kaj več,jaz pa ne vem kaj naj naredim na koga se naj obrnem,ker mi danes poteče in pri meni je sobota normalen delovni dan in kaj če mi ne podaljšajo,punce če ima katera kakšen predlog kaj narediti mi naj prosim javi ker sem res v skrbeh,hvala vamuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 10:10:33   
bamoocham
Jutro.

Js je še tudi nisem dobila, verjetno danes, ker so nove odločbe šle včeraj naprej.
Počakaj na poštarja, če ti slučajn prinese.
Js sem klicala na šiht in javila, da dobijo kasnej odločbo (mogoče tudi v ponedeljek), ker je prišlo do napake.
In imam vseeno podaljšano bolniško, tudi če mi danes poteče in nimam odločbe v rokah.
Bolniško ti pa lahko napišejo tudi za nazaj, tako da ni panike.
Sobote so tudi pri meni normalni delovni dan.

A ti je rekla zdravnica, da je šel izvid naprej na komisijo? Ker če je šel, potem se nimaš kaj sekirat (sekirala bi se lahko, če je bil na narobe ime napisanuser posted image )

Javi na šiht, da možno, da pride odločba z zamudo, pa tak ko ti je sestra rekla, da si v bolniški še naprej.

Saj bo!


< Sporočilo je popravil bamoocham -- 6.3.2009 10:12:40 >

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 10:48:29   
SAŠA77
hvala ti za odgovor,izvid je šel naprej,
bom počakala da ob enih še enkrat pokličem pošar je že bil,
pa ni imel nič zame,potem bom pa poklicala v službo,
hvala ti še enkrat,ali lahko jaz kam pokličem in se pozanimam kako in kaj,
vsaj toliko če je že vsaj odobreno,lpuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 12:12:13   
lunika
Dober dan Velenjčanke!

Da se Vam malo pridružim, tudi jaz sem ena tistih user posted image , ki bo zibala oktobra! 18.10. imam rok. Hodim k dr. Levakovi in sem ful zadovoljna. prvi pregled sem že imela tako, da imam 1 slikico- obroček se že vidi! Nasl. pregled imam 17.3. bomo videli kaj se bo takrat videlo! Prvi pregled sem plačala 31 E, ste ga ostale tudi?

Imejte se lepo in uživajte vikend!

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 12:24:51   
SAŠA77
dobrodošla med nami lunika,
bravo zateuser posted image ,
želim ti prijetno nosečnost,
jaz hodim k martinovi tako da nisem nič plačala,
se pišemo,vsem želim prelep vikend in vse lepo ob našem praznikuuser posted image
lpuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu lunika)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 13:05:56   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: SAŠA77

hvala ti za odgovor,izvid je šel naprej,
bom počakala da ob enih še enkrat pokličem pošar je že bil,
pa ni imel nič zame,potem bom pa poklicala v službo,
hvala ti še enkrat,ali lahko jaz kam pokličem in se pozanimam kako in kaj,
vsaj toliko če je že vsaj odobreno,lpuser posted image


Lahko pokličeš na ZZZS pa rečeš, da te zanima, kaj je s tvojo odločbo, za podaljšanje bolniške- da še nisi nič dobila, pa da si dala že nekaj dni nazaj izvid.
Pa da te skrbi, ker ne veš kk naprejuser posted image

Lunika, dobrodošla med namiuser posted image

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 13:07:56   
bamoocham
Prvi pregled sem plačala 31 E, ste ga ostale tudi?


Lunika, js sem tut pri Levakovi- tudi jaz sem plačala prvi pregled (potrditev nosečnosti), mislim pa da je bil okoli 35 e..nisem pa ziher. Pa za materinsko je treba tut plačat 6,60 e.




(odgovor članu lunika)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: VELENČANKE 2009
6.3.2009 14:04:56   
SAŠA77
[
Lahko pokličeš na ZZZS pa rečeš, da te zanima, kaj je s tvojo odločbo, za podaljšanje bolniške- da še nisi nič dobila, pa da si dala že nekaj dni nazaj izvid.
Pa da te skrbi, ker ne veš kk naprejuser posted image

hvala ti za informacije,mislim da sem danes malo pozna,
in da ne delajo več,bom pa v ponedeljek vprašala,če še ne bo nič,
želim vam prelep vikend someščankeuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: VELENČANKE 2009
9.3.2009 12:24:26   
bamoocham
Dan dan.

Kako smo kaj, danes ko je vreme  za nikamor?
Midve sma se najedli, zelenjvano juho, pa palačinke sem naredila.

SAŠA77, si dobila odločbo? Ker js je še zmeraj nisem. Me prav zanima, kaj je zdj to.
A si šla potem v soboto na šiht?

Lepo se mejte.

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: VELENČANKE 2009
9.3.2009 13:07:34   
SAŠA77
ojla bamoocham in vse ostaleuser posted image ,
seveda nisem dobila odločbe in v soboto vseeno nisem šla v službo,ker mi je rekla sestra mojega zdravnika da imamo podalšano bolniško dokler ne dobiš odločbe,če je v primeru zavrnjena.tako da tudi jaz še vedno čakam,bomo jutri videle če bo kaj,lpuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




ZOBOZDRAVNIK
nataly33

Ali se vaš otrok boji zobozdravnika in zato noče na pregled?

DA (24%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!