PAZITE KO KAJ ČISTITE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Erdbeere -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 13:09:15)

Pri nas je včeraj sosedova punčka (1 leto pa pol) popila razredčilo...njena mamica je nekaj čistila in pozabila na to, punčka je pa popila to zadevo...ne vem kako je z njo vem samo da je v bolnici...upam da bo vse ok z njo....držim pesti





filipinka -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 13:21:58)

:((Uboga!:(( Upam, da bo čimprej vse vredu z deklico!
Sicer pa mam sama take izkušnje, ker sem nekoč popila cet.:( Joj, kako se mi je vse penilo do želodca in še dalje!
Sicer, pa ko bo naš :duda: tako daleč bomo morali vsa čistila pospravit nekam više!




urši* -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 13:30:43)

naj jo :angel: varujejo!!!!




Anonimen -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 14:09:07)

Jaz sem, ko se bila majhna, enkrat spila mehčalec. Mi ni bilo nič hudega, sam mami prav, da je še cel teden dišalo, ko sem rigala.

Razredčilo pa je nekaj drugega. Upam, da bo vse v redu.




kaja11 -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 14:56:49)

Upam, da bo vse v redu.... držim pesti




Anonimen -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 15:00:53)

Upam, da bo s punčko O.K. Saj prav veliko najbrž ni mogla popiti, vsaj upam, da je tako.

Joj, Albina, pri vsej tragiki ne morem, da se ne bi krohotala.




lin -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 17:44:29)

Ko se bo Lin začela plaziti,bom vsa čistila in podobne stvari pospravila v omare na visokem




puncica -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 20:59:37)

Ja groza no, mi smo vse pospravl zdej še ne zna omar odpirat, tako da za neki časa smo varni, pa tud sesat mormo kr naprej, ker kurmo na drve, pa še 5 mm lubje najde, pol ga pa žveč, tako da morem kr za njo laufat, kje bo kej staknla.:((




Erdbeere -> PAZITE KO KAJ ČISTITE (21.3.2005 21:16:26)

Evo z Žano je hvala bogu vse ok...kolikor sem govorila z njeno mamico verjetno sploh ni nič popila...samo je pač držala kozarček v roki in zakašljala je, pa se je mamica prestrašila in so jo imeli v bolnici na opazovanju....je pa bila popoldan že zunaj in vsa vesela kakor je vedno




Stran: [1]